Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

14 godzin temu, Langista napisał:

Tak z innej beczki, komuś udało się sprawdzić auto naszą cudowną stroną historiapojazdu.gov.pl? W moim przypadku auta w systemie nie ma..

udało

gov.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2020 o 21:18, MichałA4 napisał:

Tak u mnie już 350+ , ale jak patrzylem przy przeglądzie pod spód auta to już cos tam bylo zmieniane.

 

Jak masz oryginały to warto dac do regumu do regeneracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś modułu PDC 4 kanałowego albo nie chciałby się wymienić za 8 kanałowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, KarolH napisał:

Jak masz oryginały to warto dac do regumu do regeneracji. 

Po ptakach już, bo siedzi tam  jakiś zamiennik, pozbieram trochę kasy i kupie kpl lemfordera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MichałA4 napisał:

Po ptakach już, bo siedzi tam  jakiś zamiennik, pozbieram trochę kasy i kupie kpl lemfordera. 

Od Regumu można normalnie kupić regenerowane, po prostu nie dostaniesz zwrotu kaucji bo nie oddasz swoich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, takie pytanko, co może powodować, że klocek od wewnątrz tarczy (od silnika) nie zbiera na całości, w ogóle jakby ledwo co muskał tarcze a z zewnątrz jest idealnie dotarta po całości ? 

Zawsze myślałem, że jak coś jest nie tak, to z zewnątrz szybciej będzie cokolwiek widać...

Prowadnice i gumki były nowe, to samo klamry, prowadnice jarzma wyczyszczone, nasmarowane... Wina tłoczków ? 

Klocki były nowe ferodo, tarcze używki 312 i z zewnątrz się dotarły pięknie a wewnętrzna strona lipa... 

@Dev daj jakiś wykład ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Pany, takie pytanko, co może powodować, że klocek od wewnątrz tarczy (od silnika) nie zbiera na całości, w ogóle jakby ledwo co muskał tarcze a z zewnątrz jest idealnie dotarta po całości ? 

Zawsze myślałem, że jak coś jest nie tak, to z zewnątrz szybciej będzie cokolwiek widać...

Prowadnice i gumki były nowe, to samo klamry, prowadnice jarzma wyczyszczone, nasmarowane... Wina tłoczków ? 

Klocki były nowe ferodo, tarcze używki 312 i z zewnątrz się dotarły pięknie a wewnętrzna strona lipa... 

@Dev daj jakiś wykład ;)

Bo to 312, zmien na 320 :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil-vag właśnie od wewnątrz zazwyczaj gorzej się dzieje,wrzucam fotę tarczy z przebiegiem około 20 tys km,od zewnątrz jeszcze by uszła a od wewnątrz taka niespodzianka:

received_252351215673798.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem auto to już te tarcze były z przebiegiem około 15tys km,mam podejrzenie iż poprzednik jeździł zimą i w ogóle nie zmywał soli drogowej z auta. A w tym landzie było górzyście i soli na drogi nie żałował nikt. Teraz od około 10 tys mam tarcze TRW i klocki textar,tarcze z obu stron są gładkie jak lustro i klocki biorą po całości. Od wewnątrz minimalnie większy rant.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe jak to u mnie będzie w B6. Bo nie dość, że trzęsie przy hamowaniu to jeszcze wydają mi się słabsze niż te co mam w B7.:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwane sprężyny obniżające do B7 quattro avant 

ktoś coś poleci sprawdzonego , albo ma dojście do czegoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś z Was dokładkę Sline do zwykłego zderzaka z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamil-vag napisał:

W sensie dokładka? 

Tak.

Zastanawiam się czy idzie to dobrze spasować oraz szukać dokładki ori czy może być zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie u mnie zdjęcia w temacie, jest spasowane naprawdę dobrze, sporo osób tak robiło i naprawdę to dobrze wychodzi, ja miałem ori, bo wyrwałem tanio, ale te zamienniki też są ok, do tego kratka z A6 C5 FL i nie jest źle, a już ze zmodzoną z plastrami miodu naprawdę spoko. 

https://a4-klub.pl/uploads/monthly_2020_04/IMG_20200425_192727.jpg.6879ea7e8b71cff38a8e701a38ece9cd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowałem u kumpla zamiennik do zwykłego, nie widać różnicy od ori :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...