Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam pompę z 2.0tdi z metalowym króćcem i jest spokój ;)

a co do tego węża, to wymieniałem króciec o którym mówisz ale i tak później jeszcze z niego leciało w miejscu łączenia węża z tą zapinką plastikową, która wchodzi do króćca .

ale pomogła wymiana obejmy na nową.

Edytowane przez chudy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

W razie w to się kupi nowy wąż tylko nie wiem czym oprócz cen różnią się te węże bo w etki pasują wszystkie a mają inne litery i jeden jest za 80 zł a drugi za 200 zł  a trzeci za 150

8E1819371B,R,D

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, marky2552 napisał:

8E1819371B,R,D

B jest do benzyny R4.

R i D do diesla R4

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to obojętne który zastosuje R czy D bo najwięcej jest D nawet w zamienniku toprana a R to tak nie za bardzo występują chyba że ori z aso ale 2 stówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to samo, tylko numer części się zmienił.

D raczej już niedostępne w ASO,.

R pokazuje jeszcze 4 szt u importera, cena ok 190zł.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam ma ktoś foto auta z quattro od spodu sypie mi się jedna osłona termiczna i chce ustalić która to, próbowałem wdrapać się pod auto ale mam dosyć obniżone a chciałbym zamówić przez weekend ("brak dostępu do kanału) 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bartekzks napisał:

 

Witam ma ktoś foto auta z quattro od spodu sypie mi się jedna osłona termiczna i chce ustalić która to, próbowałem wdrapać się pod auto ale mam dosyć obniżone a chciałbym zamówić przez weekend ("brak dostępu do kanału) 

Pozdrawiam

 

IMG_20190426_163530.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to już w necie. Może ktoś potwierdzić że ta bliżej łapy skrzyni to zaznaczona na foto 

Może ktoś ma na sprzedaz? 

 

Pozdrawiam

Screenshot_20200530_135539.jpg

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał modułu skladanych lusterek zrobionego przez kkam to mam na sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany od kogo w chwili obecnej najlepiej kupić błotnik zamiennik lakierowany w kolor do b6? Kiedyś na forum był chwalony użytkownik z allegro "zderzakiwkolorze", ale teraz już nie sprzedaje. Może ktoś kupował ostatnio i  udzieli  informacji jak z jakością i doborem koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z InterCars Blic z końcówką Q. Jakościową są naprawdę spoko, miałem okazję porównać z oryginalnymi

E-KATALOG.INTERCARS.COM.PL

Inter Cars: Katalog i sklep części samochodowych

 

E-KATALOG.INTERCARS.COM.PL

Inter Cars: Katalog i sklep części samochodowych

 

 

Edytowane przez biggman
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to też jakaś opcja, chociaż bardziej myślałem o kupnie już gotowego w kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2020 o 18:21, rs dziadek napisał:

Pany od kogo w chwili obecnej najlepiej kupić błotnik zamiennik lakierowany w kolor do b6? Kiedyś na forum był chwalony użytkownik z allegro "zderzakiwkolorze", ale teraz już nie sprzedaje. Może ktoś kupował ostatnio i  udzieli  informacji jak z jakością i doborem koloru.

W zeszłym miesiącu kupiłem na allegro ori do pomalowania za 380zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też muszę coś pomyśleć bo ranty rude się zrobiły i chyba te z intercarsu trzeba na żywo oblukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego blica u siebie to róg jest okrągły a w ori jest szpiczasty i nie pasuje do maski przez ten róg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rs dziadek napisał:

Jest to też jakaś opcja, chociaż bardziej myślałem o kupnie już gotowego w kolorze.

Lepiej kupić porządny zamiennik i polakierować samemu. Te gotowce to śmietniki zazwyczaj. I jakość błotnika i dobór koloru. Szkoda nerwów raczej. Mój lakiernik miał z nimi styczność parę razy i zawsze był dramat ze spasowaniem.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marky2552 napisał:

Ja mam tego blica u siebie to róg jest okrągły a w ori jest szpiczasty i nie pasuje do maski przez ten róg 

Dlatego lepiej zamówić w sklepie i jak przyjdzie trzeba zwrócić uwagę na ten narożnik,zamawiałem dla znajomego w kolorze i jeden przyszedł ostry ,drugi półokrągły,do koloru nie było zastrzeżeń ,pasował idealnie można powiedzieć,gość przysłał drugi z ostrym narożnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marky2552 napisał:

Ja mam tego blica u siebie to róg jest okrągły a w ori jest szpiczasty i nie pasuje do maski przez ten róg 

Ale brałeś ten droższy Q czy tańszy P? W Q tym który porównywałem był jak ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie nie jest, ale jak na zamiennik to uważam, że jest ok. Założony z IC Blic Q. Z drugiej strony jest podobnie, ale zdjęcia nie zrobię, bo jest lekko przegięty na końcu przez sarnę ?

IMG_20200604_052444.jpg

IMG_20200604_052437.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...