Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, marky2552 napisał:

A no fakt mam ten z końcówką P ?

No właśnie ;) te Q są naprawdę bdb ja polecam jeśli ktoś chce ładnie spasowany błotnik dobrej jakości. Nie jest to ori, ale chyba najlepszy zamiennik jaki widziałem

Edytowane przez biggman
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

41 minut temu, biggman napisał:

No właśnie ;) te Q są naprawdę bdb ja polecam jeśli ktoś chce ładnie spasowany błotnik dobrej jakości. Nie jest to ori, ale chyba najlepszy zamiennik jaki widziałem

Jak z grubością blachy ,bo ogólnie te zamienniki dość giętkie są,tego co piszesz nie miałem w ręku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pawloo7 napisał:

Idealnie nie jest, ale jak na zamiennik to uważam, że jest ok. Założony z IC Blic Q. Z drugiej strony jest podobnie, ale zdjęcia nie zrobię, bo jest lekko przegięty na końcu przez sarnę ?

IMG_20200604_052444.jpg

IMG_20200604_052437.jpg

No słabo coś to wygląda albo tak jest albo źle masz to spasowane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, greg2505 napisał:

Jak z grubością blachy ,bo ogólnie te zamienniki dość giętkie są,tego co piszesz nie miałem w ręku

Ważyłem te błotniki, ori błotnik waży 2,7kg, Blic Q waży 2,9kg, więc jest bardzo dobrze

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwalił ktoś z Was kiedyś taką akcję jak ja i nadał paczkę do paczkomatu nadawczego? Czyli sam do siebie? Da się to jakoś przekierować w dobre miejsce? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wysłałeś z tym adresem "naklejonym" na paczce to nie da rady nic z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Langista napisał:

Jak już wysłałeś z tym adresem "naklejonym" na paczce to nie da rady nic z tym zrobić.

Dzwoniłem i konsultant potwierdził to, że z tym już nie da się nic zrobić. Trzeba odebrać i na nowo wygenerować list przewozowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić fajną fote, ale jakiś czarnuch wkradł się w kadr :)

DSC_20200615_123824_588.JPG

DSC_20200615_123814_332.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2020 o 15:45, Jack0 napisał:

Chciałem zrobić fajną fote, ale jakiś czarnuch wkradł się w kadr :)

DSC_20200615_123824_588.JPG

DSC_20200615_123814_332.JPG

I to jest prawdziwy muscle car, bydle ? masz porównanie całkiem z boku? Oczywiście mowa o a4 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ma ktos z was moze zalozone do awx'a turbo z brd?  strzelil mi wąż (eska), a za cholere nie moge znaleźć rozmiaru wyjscia z turbo BRD.  czy ktos moze pamięta ile to jest? 45, 50mm? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie. Szukam jaka wtyczka będzie pasować do tej kamery, bo nie wiedziałem i ze złą zamówiłem. Po fakcie i okresie możliwości zwrotu dowiedziałem się że powinienem zamówić LS8011 a zamówiłem LS8012. Ktoś podpowie jaką wtyczkę szukać? Jak się nie powiedzie to zamówię po prostu drugą kamerę.

H9c8a040304a5457fa385b30955088ab2R.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zabrzmi mało profesjonalnie, ale osobiście podłączył bym same wtyczki w piny, a przestrzeń między nimi zalał np silikonem, zamiast szukać wtyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam cały czas taki plan (tyle że z klejem na gorąco), ale może się uda znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co może trzeszczeć w prawych drzwiach przy mocniejszym basie? W kieszonkach pusto a nadal coś tam ma jakieś luzy. Z wiekiem już tak będzie czy jakaś typowa bolączką łatwa do usunięcia? Bo strasznie to irytuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Langista napisał:

Panowie, co może trzeszczeć w prawych drzwiach przy mocniejszym basie? W kieszonkach pusto a nadal coś tam ma jakieś luzy. Z wiekiem już tak będzie czy jakaś typowa bolączką łatwa do usunięcia? Bo strasznie to irytuje..

Może kable między boczkiem a drzwiami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak skrzypią klawisze do opuszczania szyb ale to z lewej strony jak przytrzymam te klawisze to jest cisza ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie może którędy puścić wiązkę do tego głośnika centralnego ? 

20200703_135843.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tam w ogóle głośnik powinien być? :o

ja mam znowu pytanie z oświetlenia. Światła ustawione prawidłowo, czujniki widzą zmianę położenia drążków z czujników poziomu, a podczas podjazdów i tak każdy mi mruga że oślepiam ale tak myślę, że przecież b6 chyba nie było już na tyle mądre aby obniżać światła przy podjeździe pod górkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 ma dynamiczną regulację.  VCDS wskazuje jakieś dolegliwości?

Mam świeże palniki, soczewki i na razie nikt nie mrugał mi, że oślepiam.

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...