Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

sama piasta ma numer 4B0 407 613 B który zamienia się na 4A0 407 615 G

a łożysko: 8E0 498 625 B

można trafić zestawy jak np MEYLE 100 653 0034

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Mati wolałbym zestaw, bo niemam prasy, żeby to złączyć a tak to szybka wymiana:wink4:

Dzięki wielkie za pomoc:hi:

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione... idzie zamówienie na 2 szt:hi:

MEYLE-LOZYSKO-KOLA-PRZOD-1006530034-VW
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 267,38 zł - MEYLE ŁOŻYSKO KOŁA PRZÓD...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Adam87 napisał:

Witam:hi:

Mam pytanko...

Wiecie może jakis numer łożyska razem z piastą przód do B6? 

Na alledrogo wszystko wyświetla się piasta jako samo łożysko:facepalm: może coś źle szukam.. niewiem

Znalazłem taką do passata B6 ale pisze, że do a3 pasuje a nie do A4. 

Chyba, że ktoś z forumowiczów ma dostęp do części, to chętnie kupię 2 szt łożyska razem z piastą:cool1:

PIASTA-KOLA-PRZOD-PASSAT-B6-B7-TOURAN-TI
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 220,30 zł - PIASTA KOŁA...

 

Moge Ci to ogarnac, kupie osobno i wrzuce na prase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Dev napisał:

Moge Ci to ogarnac, kupie osobno i wrzuce na prase

Już je zamówiłem. Dzięki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Padła mi pompa paliwa w 1.8t Q 
Jaką najlepiej kupić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas którejś z wizyt u lakiernika pojawiła się farba na uszczelce drzwi. Czy ktoś z Was usuwał takie zanieczyszczenie w nieinwazyjny sposób dla tej gumy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy wd40 jak psikniesz czy farba zacznie schodzić od mikrofibry. Czasami się udaje zetrzeć takie ślady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś potwierdzić, że wkłady lusterek zewnętrznych fotochrom z a6 c6 przed lift i a3 8p pasują do b6/7?

Lub może ktoś ma lewy wkład? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wóz mi nie odpala :( Stało się to dzisiaj, gdy podmieniałem pęknięty wtyk cewki zapłonowej. Podłączyłem kabelki, sprawdziłem kilka razy i tylko rozrusznik kręci. Aku prawie nowy, mierzyłem dzisiaj ma 12,4. 

Próbowałem sprawdzić czujnik położenia wału multimetrem, ale słabo się na tym znam. Po prostu podłączyłem go pod 2 z 3 pinów, ustawiłem 200k ohm i coś tam pokazywało. Pomocy

 

Auto stoi za zadupiu. Może nikt mu nic nie zrobi przez weekend. Zamówiłem już gotowe wtyki https://allegro.pl/oferta/1j0973724-kostka-zlacze-wtyk-2-8-kabel-38cm-k1080-7116088551

 

Edytowane przez Jack0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledy jakies sa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czarna d...a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Przepalony bezpiecznik sterowania silnikiem (20A). Że też nie wpadłem na to aby je sprawdzić :glupek2:

Zmieniając wtyk, musiałem zetknąć kabelki i zrobiło się zwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, opłaca się dopłacać te 100 zł do nowszej wersji obd eleven? Co zrobię w ogóle z tymi 200 punktami na koncie w przypadku wersji pro, to mało czy dużo punktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Langista napisał:

Panowie, opłaca się dopłacać te 100 zł do nowszej wersji obd eleven? Co zrobię w ogóle z tymi 200 punktami na koncie w przypadku wersji pro, to mało czy dużo punktów?

https://a4-klub.pl/topic/388226-interface-diagnostyczny-obdeleven/

 https://a4-klub.pl/topic/430445-obdeleven-opinie-czy-warto-to-kupić/?tab=comments#comment-5345246

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, george napisał:

Znalazłem wcześniej te tematy i martwe są, do tego prowadzą donikąd. Wiem tyle, że wersja druga (nowsza) będzie miała tą możliwość (w przyszłości) do obsługi innych marek. Z chęcią ogarnął bym sobie kabel i vcds tu z forum ale brak mi najważniejszego, lapka, który jest sam w sobie droższy od obd eleven. Widziałem co to 'potrafi' i w sumie mnie by to wystarczyło, tylko brakuje mi porównania tego co jest aktualnie wydane z tym, co oferuje vcds, bo wiele sie zmieniło odkąd ktoś to porównał 3 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Langista napisał:

Znalazłem wcześniej te tematy i martwe są, do tego prowadzą donikąd. Wiem tyle, że wersja druga (nowsza) będzie miała tą możliwość (w przyszłości) do obsługi innych marek. Z chęcią ogarnął bym sobie kabel i vcds tu z forum ale brak mi najważniejszego, lapka, który jest sam w sobie droższy od obd eleven. Widziałem co to 'potrafi' i w sumie mnie by to wystarczyło, tylko brakuje mi porównania tego co jest aktualnie wydane z tym, co oferuje vcds, bo wiele sie zmieniło odkąd ktoś to porównał 3 lata temu.

Wydaj jakieś 100 zł na tableta z Windows i po sprawie. Ja takiego używam,leży sobie w schowku w aucie i baterie ładuje raz na miesiąc lub rzadziej. Jakby nie patrzeć to vcds ma większe możliwości niż eleven.

20191222_143821.jpg

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest mocny argument. Fakt jednak jest taki, że w tej cenie sprawnego tabletu nie kupię, przynajmniej na teraz allegro i olx oferują coś sensownego od 250 zł, do tego interfejs za 160 i mamy cenę obd eleven.. :dontknow: a szkoda bo już się na tablet z interfejsem napaliłem bo już w ten sposób grzebałem i było to bardzo wygodne :kwasny:

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Langista napisał:

No i to jest mocny argument. Fakt jednak jest taki, że w tej cenie sprawnego tabletu nie kupię, przynajmniej na teraz allegro i olx oferują coś sensownego od 250 zł, do tego interfejs za 160 i mamy cenę obd eleven.. :dontknow: a szkoda bo już się na tablet z interfejsem napaliłem bo już w ten sposób grzebałem i było to bardzo wygodne :kwasny:

Z klonem bywa loteria... u mnie łączy się jedynie z częścią sterowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...