Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Langista napisał:

No i to jest mocny argument. Fakt jednak jest taki, że w tej cenie sprawnego tabletu nie kupię, przynajmniej na teraz allegro i olx oferują coś sensownego od 250 zł, do tego interfejs za 160 i mamy cenę obd eleven.. :dontknow: a szkoda bo już się na tablet z interfejsem napaliłem bo już w ten sposób grzebałem i było to bardzo wygodne :kwasny:

Ja za swojego tableta dałem około 50 zł ,miał być uszkodzony a okazało się iż ładowarka nie działa :) imho eleven jednak nie daje takich możliwości jak vcds. Przykład octavia 2 mojego ojca - kuzyn próbował poprzez elevena włączyć halogeny jako drl i nie dało rady (auto juz fabrycznie w pełni przygotowane do włączenia taj funkcji),ja użyłem klona i bez problemu włączyłem co trzeba by uruchomić drl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, george napisał:

Z klonem bywa loteria... u mnie łączy się jedynie z częścią sterowników.

A z którymi masz problem? Największą zaletą obd eleven jest jego rozmiar i sprawna praca po bluetooth, no i widziałem że ta nowa wersja ma też długie kodowania oraz kodowania poszczególnych bitów nawet..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Langista napisał:

A z którymi masz problem? Największą zaletą obd eleven jest jego rozmiar i sprawna praca po bluetooth, no i widziałem że ta nowa wersja ma też długie kodowania oraz kodowania poszczególnych bitów nawet..

Np. sterowniki 55,56 i 58. Z ABS też jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, pila24 napisał:

Ja za swojego tableta dałem około 50 zł ,miał być uszkodzony a okazało się iż ładowarka nie działa :) imho eleven jednak nie daje takich możliwości jak vcds. Przykład octavia 2 mojego ojca - kuzyn próbował poprzez elevena włączyć halogeny jako drl i nie dało rady (auto juz fabrycznie w pełni przygotowane do włączenia taj funkcji),ja użyłem klona i bez problemu włączyłem co trzeba by uruchomić drl.

Z jakiej wersji korzystał? Sam jak znajdę dobrą okazję to kupię jakiś tablet ale niestety potrzebował bym coś, co ma sprawną baterię/ładowarkę bo nie mam zamiaru dokupywać przetwornicy samochodowej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Langista napisał:

 

Z jakiej wersji korzystał? Sam jak znajdę dobrą okazję to kupię jakiś tablet ale niestety potrzebował bym coś, co ma sprawną baterię/ładowarkę bo nie mam zamiaru dokupywać przetwornicy samochodowej..

Po co ci przetwornica ,tablet ja telefon przez USB ładujesz,czyli zwykła ładowarka po gniazdo zapalniczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Langista napisał:

 

Z jakiej wersji korzystał? Sam jak znajdę dobrą okazję to kupię jakiś tablet ale niestety potrzebował bym coś, co ma sprawną baterię/ładowarkę bo nie mam zamiaru dokupywać przetwornicy samochodowej..

Niestety nie wiem z jakiej wersji koszystal,ale ja używając vcds musiałem wykonać następujące czynności w długim kodowaniu bordnetza - aktywacja drl dla północnej Ameryki,drl poprzez halogeny,ustawienie mocy święcenia na 50% dla halogenów. Wiec raczej się nie dziwie iż eleven tego nie ogarnął.

Co do baterii to w moim tablecie ma pojemność 4000mAh i wystarcza na około 5 godzin ciągłej pracy urządzenia,pobór po wyłączeniu jest w zasadzie żaden. Tablet po prostu leżakuje w schowku przez cały czas. Druga sprawa iż taki niszowy tablet działa sporo szybciej on kilkuletniego laptopa,nawet z 1gb ramu nie będzie mulił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy zaślepki spryskiwaczy pod ksenonw Audi A4B6 są takie same dla zwykłego zderzaka jak i dla wersji S-Line? - poratuje ktoś konkretnym numerem?

Edytowane przez takexlife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, takexlife napisał:

Panowie czy zaślepki spryskiwaczy pod ksenonw Audi A4B6 są takie same dla zwykłego zderzaka jak i dla wersji S-Line? - poratuje ktoś konkretnym numerem?

takie same 8e0955276 i 8e0955276D

Edytowane przez greg2505
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, greg2505 napisał:

takie same 8e0955276 i 8e0955276D

@greg2505Dzięki wielkie za  potwierdzenie- leci zamówienie na 275/276  D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luźna rozkmina... Czy muszę ciąć zderzak S line, aby zmieścił się odpinany hak?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciał ktos od nas b6ka czarna DBL , w stronę Nowego Tomyśla/Świecka dzisiaj o 15-16 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy amorki i sprężyny przednie są takie same dla ośki i dla Q jeśli chodzi o sposób mocowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2020 o 15:39, takexlife napisał:

Panowie jaką kamerę cofania polecicie do Audi B6 - wersja SEDAN?

Gdzieś tu był link z kamerką w klapie razem z zamkiem, chyba nawet z nrs-e działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2020 o 15:39, takexlife napisał:

Panowie jaką kamerę cofania polecicie do Audi B6 - wersja SEDAN?

Kolega @kamil-vag ostatnio dawał info o dobrej kamerce i module do rns-e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie działa licznik prędkościomierz i obrotomierz działa ale nie działa nic kierunki światła wycieraczki klimatyzacji vag wywala z 40 błędów o braku komunikacji ze wszystkim co mogło sie stać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...