Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś zakładał taką zaślepeczkę spryskiwacza reflektora z allegro fakt 8 zł jest to coś warte bo w aso chcą 7 dych trochę przeginka za kawałek plastiku 

 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 8,49 zł - ZAŚLEPKA SPRYSKIWACZ LAMP DO AUDI...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Do b7 montowałem coś podobnego,normalnie siadła na swoje miejsce. Po malowaniu nie widać różnicy między ori a tą tanizną. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje może czy tutaj oprócz tej nakrętki ma być coś jeszcze ? ? Bo kupiłem w aso nakrętki  bo nie było ich ale się zastanawiam czy tam ma coś być jeszcze Sedan B6

20200918_133119.jpg

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marky2552 napisał:

Ktoś się orientuje może czy tutaj oprócz tej nakrętki ma być coś jeszcze ? ? Bo kupiłem w aso nakrętki  bo nie było ich ale się zastanawiam czy tam ma coś być jeszcze Sedan B6

Nie ma nic. Tylko nakrętki.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy będzie taka pompka do spryskiwaczy lamp w B6 pasować z tej aukcji ?

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 47 zł - POMPKA SPRYSKIWACZA AUDI SEAT SKODA VW...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Panowie kogo polecacie do ogarniecia GTD w AVF ? 

 

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w Moto Remo. Nie korzystałem, ale w Iławie jest kilka firm zajmujących się turbosprężarkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, fotel , poszycie fotela w b6 jest takie samo jak w b7 czy się czymś różnią? Widzę że sline w b7 ma napis w b6 brak. Ale czy kształt foteli itd. Jest taki sam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Takie pytanko, fotel , poszycie fotela w b6 jest takie samo jak w b7 czy się czymś różnią? Widzę że sline w b7 ma napis w b6 brak. Ale czy kształt foteli itd. Jest taki sam ?

Trochę inaczej zrobiony na górze jest fotel z s-line b7,ma tam skórę i właśnie wytłoczone s-line. W b6 tego nie ma. Aczkolwiek pasują p&p

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pila24 napisał:

Trochę inaczej zrobiony na górze jest fotel z s-line b7,ma tam skórę i właśnie wytłoczone s-line. W b6 tego nie ma. Aczkolwiek pasują p&p

Dzieki wielkie o to mi chodziło, mam poszycia nowe sline z b7. Jak nie wrzucę na b6ke to pójdą w świat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MaciekPL napisał:

Dzieki wielkie o to mi chodziło, mam poszycia nowe sline z b7. Jak nie wrzucę na b6ke to pójdą w świat:)

Bzdury piszą. B7 ma całkiem inne oparcie. Inny kształt. Nie ma szans żeby poszycie oparcia podeszło. B7 ma takie same oparcie A6 C6

Edytowane przez kamelus_
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kamelus_ napisał:

Bzdury piszą. B7 ma całkiem inne oparcie. Inny kształt. Nie ma szans żeby poszycie oparcia podeszło. B7 ma takie same oparcie A6 C6

Tu Ci przyznaje racje,mimo iż kolega nie napisał czy chodzi o siedzisko czy o oparcie czy oba elementy poszycia. Dół pasuje,góra tak jak piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamelus_ napisał:

Bzdury piszą. B7 ma całkiem inne oparcie. Inny kształt. Nie ma szans żeby poszycie oparcia podeszło. B7 ma takie same oparcie A6 C6

Dzięki :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś bądź miał dywaniki gumowe Petex w swoich A4 ? Bo szukam czegoś fajnego co łatwo się czyści i jakoś wygląda bo te materiałowe to dupe rozbić są 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem zestaw od Rezawplast. Są gumowe, ponadto mają konstrukcje korytkową, stąd brud nie przedostaje się dalej. 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marky2552 napisał:

Ma ktoś bądź miał dywaniki gumowe Petex w swoich A4 ? Bo szukam czegoś fajnego co łatwo się czyści i jakoś wygląda bo te materiałowe to dupe rozbić są 

Ja mam petexy i jestem zadowolony. Chyba trzeci rok już jeżdzą w aucie i praktycznie zero śladów zużycia. Pasują także ładnie w stopery, nie suwają się itp

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, george napisał:

Zamawiałem zestaw od Rezawplast. Są gumowe, ponadto mają konstrukcje korytkową, stąd brud nie przedostaje się dalej. 

 

Również zawsze Rezawplast kupuje i nie powiem złego słowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Exmi napisał:

Ja mam petexy i jestem zadowolony. Chyba trzeci rok już jeżdzą w aucie i praktycznie zero śladów zużycia. Pasują także ładnie w stopery, nie suwają się itp

też kupiłem gumowe petexy na zimę kilka lat temu. Później na lato kupiłem jakieś drogi grube super turbo welury, które się wyciągnęły pod piętą po jakimś miesiącu :facepalm: i wróciłem całorocznie do petexów - już kilka lat na nich śmigam. Tylko zmienił się wzór i już nie ma tych z plastrem miodu, które mam u siebie

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego gumowe szukam bo te welurowe to masakra.

Głównie chodzi mi też o to żeby nie śmierdziały jakąś gumą chińską

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...