Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 259 zł - ORYGINALNE DYWANIKI PRZÓD + TYŁ AUDI A4 B6 B7 ASO...

Kup ori i będziesz miał pewność że nie będzie smrodu gumy ,ewentualnie używek poszukaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Potwierdzam mam Ori gumowe i nic nie śmierdziało od nowości, jeżdżą chyba ponad rok albo więcej? Nie pamiętam, ale nie widać żeby się coś zużyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio tej firmy i są ok. Nie śmierdzą i pasują idealnie na stopery. Fakt że kupiłem w innym kolorze, być może te śmierdzą, nie wiem.

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 98 zł - DYWANIKI GUMOWE MIAROWE do Audi A4 B6 (2000-2004) (7135608540). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MaTeo85 napisał:

Potwierdzam mam Ori gumowe i nic nie śmierdziało od nowości, jeżdżą chyba ponad rok albo więcej? Nie pamiętam, ale nie widać żeby się coś zużyły.

Wspomniane rezewplasty zamawiałem dla wujka. Zaletą jest korytkowa konstrukcja, ponieważ zabrudzenia nie przedostają się dalej. 
Pod koniec ubiegłego roku kupiłem zestaw oryginałów i różnica jest widoczna po wzięciu do ręki, ponieważ... oryginał ma więcej "mięsa". Oryginalny dywanik jest około dwukrotnie cięższy od rezawplastu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem przez kilka różnych dywaników no i najlepsze i najbardziej estetyczne były te oryginalne. Udało sie gdzieś dobrze kupić używki w bardzo fajnym stanie i z nich byłem najbardziej zadowolony. A z tych zamiennikowych to fajne też były frogumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomeczku spalił Ci się prawy LED blendy tablicy ;)

aa.png

A tak przy okazji.. Muszę wymienić przednie sanki w B6 i takich o numerze z ETKI od 3 miesięcy nie mogę znaleźć, ani na szrotach, ani na necie.. A chce zdążyć przed zimą. Ale znalazłem coś takiego z B7 w dobrym stanie ostatnio i bez większego przemyślenia kupiłem.. Myślicie, że będą pasować 1:1?

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 100 zł - SANKI WÓZEK ZAWIESZENIA AUDI A4 B7 3.0TDI 3.2 V6 (9134939633). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

A tak to u mnie wygląda obecnie..

IMG_E3246.JPG

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kuba.tkn napisał:

 

A tak to u mnie wygląda obecnie..

IMG_E3246.JPG

 

 

Nieźle rude te sanki .Auto ze Szwecji?

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rabbi napisał:

Nieźle rude te sanki.Auto ze Szwecji?

 

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś poratuję skąd można zaciągnąć ELSA aby zainstalować na komputerze - fajnie byłoby mieć pod ręką schematy do "rezania"

Edytowane przez takexlife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś numery pinów do kostki 16 pionowej modułu komfortu? Nigdzie nie umiem znaleźć numeru tych małych pinów a stare są nie do wykorzystania bo są tak zarobione, że nie da się tych skrzydełek odgiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,czy można kupić samą gumkę korka wlewu oleju,nie wiem jak to nazwać ,to co trzyma korek po odkręceniu,wiem że można to oddzielić wyjmując 2 bolce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adam87 napisał:

 

Piny są ale gotowe już zarobione z kablami długości 50 cm, a taką długość to sobie mogę.. wiem że można same piny kupić ale nie ma nigdzie tego modelu na allegro, przynajmniej ja nie widzę.

IMG_20201021_143830.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu były..

Zapytaj sprzedawce, może majeszcze tylko poprostu oferta wygasła...

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1 zł - KONEKTOR PIN ZENSKI VW 000 979 133 E 000979133E (5515167736). Allegro.pl -...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...