Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieniłem dzisiaj żarniki i faktycznie są do wymiany. Zamówiłem już Osram Cool Blue Intense.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany takie pytanie - mam do wymiany rozrzad i przy okazji chce zmienic walek bo moj (450k) razem ze szklankami - czy nie lepiej zalozyc drugi silnik - mam AWX-a (180k)?

Czy  bedzie wszystka pasowalo na przekladke pod AVF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie przerzucić słupek? To praktycznie te same silniki, różnily się tylko skrzynia, ale jak masz oba to to złożysz do kupy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz - chodzilo mi czy osprzet bedzie pasowal i czy rozrzad zaloze AVF czy musi zostac ten na silowniku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też przełożysz, da się przejść z siłownika na samą rolkę bez problemy, jak będziesz miał wszystko na wierzchu to zobaczysz co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stichy napisał:

Czy  bedzie wszystka pasowalo na przekladke pod AVF?

Od AVF zabierasz sprzęgło z dwumasą i rozrusznik. Rocznik modelowy 03', czyli od 06/02' nie ma już hydrualicznego napinacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak dla pewności, oryginalne czujniki w roku 2002 wszystkie Hella dawała? Padł mi z ciśnienia klimy a do ASO nie podjadę, bo zamknięte przez koronę..

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie guma stabilizatora tył a4 b6 1.9 awx jaki ma numer bio znalazłem chyba z 4 i każda ma inny rozmiar 

pozycja 6 z obrazka 

249511000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, pytanie bo nie jestem troszke na czasie z turbinami - regenerowac, kupic regenerowana czy cosik w zamian - chodzi mi tylko aby nie bylo jakis tam przerobek - P&P mnie interesuje bo to co mam to moczy sie na moj widok :decayed: - ok 210kkm dmuchala

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Stichy napisał:

Pany, pytanie bo nie jestem troszke na czasie z turbinami - regenerowac, kupic regenerowana czy cosik w zamian - chodzi mi tylko aby nie bylo jakis tam przerobek - P&P mnie interesuje bo to co mam to moczy sie na moj widok :decayed: - ok 210kkm dmuchala

 

BRD podchodzi bez rzeźby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja juz mam BRD i nie wiem czy wymienic na taka sama czy cosik z lepszym dolem z naciskiem na lepszy dol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, jak sprawdzić na krótko nie podpinając fotela w aucie grzanie mat ?

Wiem, że matę oparcia  wystarczy dać + i - ale w siedzisku jest już czujnik temperatury i tam już są 4 przewody. Może ktoś podpowie ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chcąc zamknąć samochód kluczyk odmówił posłuszeństwa. Musiałem zamknąć przekręcając klucz w drzwiach. Pomyślałem że padła bateria, ale żeby się upewnić sprawdziłem zapasowy i też nie działał. Myślę i szukam w necie... nagle wpadł pomysł żeby zrobić procedurę przyuczenia i bingo. Zrobiłem tak dla obu kluczy i działa. 

(Otworz auto, wsiądź, wsadź kluczyk do stacyjki, załącz zapłon, naciśnij na kluczyku przycisk zamknij, nastepnie nacisnij przycisk otworz, wylacz zaplon.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie nie sprzedaje ktoś jakiejś B6 ? Potrzebuje auta na dojazdy ~około 30-40km dziennie. Wymagania to 1.9 tdi, najlepiej 130KM, reszta mniej waźna, w miare sprawne , budźet powiedzmy ~6-7K - ma ktoś coś ciekawego ? Jak coś to prosze podsyłać oferty ze zdjeciami w wiadomosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...