Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pisałem o niedziałającym kluczu, dzisiaj sytuacja się powtórzyła i nie wiem o co tu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany, irytuje strasznie check na desce, który wraca co odpalenie silnika przez uszkodzoną grzałkę w sondzie za katem. Chcę ją wymienić i powiedzcie mi, ona jest o oznaczeniu 1K0998262? Spokojnie jedną można wymienić, czy parami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Langista napisał:

Pany, irytuje strasznie check na desce, który wraca co odpalenie silnika przez uszkodzoną grzałkę w sondzie za katem. Chcę ją wymienić i powiedzcie mi, ona jest o oznaczeniu 1K0998262? Spokojnie jedną można wymienić, czy parami?

Możesz spokojnie wymienić 1 sztukę,ta druga może pociągnąć jeszcze z kilka lat.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko 

Panowie regenerować maglownice czy szukać używki z exeo?

Jak regeneracja to gdzie najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MichałA4 napisał:

Siemanko 

Panowie regenerować maglownice czy szukać używki z exeo?

Jak regeneracja to gdzie najlepiej?

Masz servotronic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał bym sprawdzić w kodach , ale raczej nie, to zwykły avf z zawieszeniem bv.

 

Wg naklejki mam 1n1 czyli zwykły magiel.

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MichałA4 napisał:

Musiał bym sprawdzić w kodach , ale raczej nie, to zwykły avf z zawieszeniem bv.

 

Wg naklejki mam 1n1 czyli zwykły magiel.

Szukaj używki ,te regeneracje to jak się uda,kumpel 3 razy wywalał magiel ,albo stukał albo po kilku dniach zaczął cieknąć,oczywiście wszystko w ramach gwarancji ,ale ile nerwów i straconego czasu,ja założyłem używkę i śmiga,możesz przy okazji modzić na servotronik

Edytowane przez greg2505
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem przejście na servotronica i polecam, tez naczytalem się różnych opini o regeneracjach i ich żywotności i wolałem kupić nówkę z aso od Exeo. Może nie najtaniej ale bez zmartwień.

A jak już masz zmieniać czy regenerować to chyba najlepiej szukać używkę z exeo z młodych roczników.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adam87 napisał:

@MaTeo85 a weź napisz, jak możesz, co potrzeba do zmiany na servotronic?

Przekładnie, sterownik (wygląda jak przekaźnik) i 5 kabli, masa, 12v, sygnał prędkości i dwa idące do zaworu na maglu.

Magiel wiadomo, ceny różne, a same graty elektryczne da sie juz od 50zl wyszarpać. Mam gdzieś nawet jeden sterownik na handel.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2021 o 08:46, MaTeo85 napisał:

Ja robiłem przejście na servotronica i polecam, tez naczytalem się różnych opini o regeneracjach i ich żywotności i wolałem kupić nówkę z aso od Exeo. Może nie najtaniej ale bez zmartwień.

A jak już masz zmieniać czy regenerować to chyba najlepiej szukać używkę z exeo z młodych roczników.

Tak z ciekawości to dużo kosztowała ta maglownica w aso? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MichałA4 napisał:

Tak z ciekawości to dużo kosztowała ta maglownica w aso? 

Z numersmi audi to jakies 6k, z seata około 3k za servotronic, wiadomo ceny bez zniżek, mnie wyszła lekko ponad 2k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10% zniżki tylko na magiel z motorpol a na jakieś  śruby to już dają 36 % :grin: kod z tamtego roku w sumie 

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marky2552 napisał:

10% zniżki tylko na magiel z motorpol a na jakieś  śruby to już dają 36 % :grin: kod z tamtego roku w sumie 

Zauważyłem że motorpol ma zazwyczaj większe ceny niż benepol.

Ja magiel brałem przez kolegę z forum co pracował w aso. Niestety zmienił barwy i przeniósł się na inną markę z tego co wiem. No i cena była mniejsza bo to już ponad rok temu czy jakoś tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... czasem używki servotronika wypychaja za ponad 1k to jakby nowke udało się kupić za 2k z hakiem to jest to do rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO i tak już nie ma, w tamtym roku pytałem to jak pisaliście wyżej, 6k w Audi i 3,5k w Skodzie/Seacie. W każdym przypadku niedostępny w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuję numerek tego przewodziku pozycja 43 w etce taka rurka plastikowa bo etka podaje tylko "skrócić do 660MM " lub ewentualnie czym to można zastąpić bo moja się spiekła dziwnie i nie przepuszczało podciśnienia 

249131250.png

 

 

tutaj zdjęcie tego przewodziku rureczki  ta druga część to złamała się :D :

 

 

 

20210127_221656.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...