Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Do B6 całą ori używkę można wyrwać za ~200 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie nie ma sensu używek, miałem, to ten plastik się już w rękach rozsypuje, kupiłem zamienniki NTY i nie żałuję... A 2 ori leżą w razie co na części... 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kamil-vag napisał:

Jak dla mnie nie ma sensu używek, miałem, to ten plastik się już w rękach rozsypuje, kupiłem zamienniki NTY i nie żałuję... A 2 ori leżą w razie co na części... 

Kamil mógł byś wrzucić link z tymi spryskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALLEGRO.PL

Kup teraz SPRYSKIWACZ REFLEKTORA LEWY AUDI A4 B6 00- z WROCŁAW na Allegro.pl, za 30 zł...

 

ALLEGRO.PL

Kup teraz SPRYSKIWACZ REFLEKTORA PRAWY AUDI A4 B6 00- z WROCŁAW na Allegro.pl, za...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:
ALLEGRO.PL

Kup teraz SPRYSKIWACZ REFLEKTORA LEWY AUDI A4 B6 00- z WROCŁAW na Allegro.pl, za 30 zł...

 

ALLEGRO.PL

Kup teraz SPRYSKIWACZ REFLEKTORA PRAWY AUDI A4 B6 00- z WROCŁAW na Allegro.pl, za...

 

 

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem w dobrych pieniadzach przednią szybe grzaną do B6 , szyba oczywiście z demontażu i teraz pytanko czy ta listewka na jej dole występuje oddzielnie i mozna ją kupić bo moja po wycinaniu jest troche pocharatana i należało by ją wymienić.

SZYBA-PRZEDNIA-CZOLOWA-AUDI-A4-B6-SENSOR-2001-2004-Typ-samochodu-Samochody-osobowe.jpeg

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwa podobno występuje w komplecie z szybą, ale możesz założyć szybę bez tej listwy - ja tak właśnie mam u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi koledzy jak to jest że termostat do AWX o numerze 044121113 w aso na motorpol i benepol kosztuje ponad 170 zł a na allegro taki sam np superparts oryginał podobno  sprzedaje za niecałe 40 zł https://allegro.pl/oferta/volkswagen-oryginal-044121113-termostat-7866263364 oczywiście nie mówię tu tylko o superparts ale jest wiele aukcji tych "oryginałów" na allegro za podobną cenę ok 40 zł 

 

czytając niektóre opinie to tak średnio to oryginał 

 

jaki byście polecili termostat oczywiście ponad 180 zł za termostat to dla mnie jakiś absurd i nie mam zamiaru tyle wydawać. bo mój nagrzewa silnik do 87 stopni ale jak jadę z górki albo na niższych obrotach to temperatura silnika spada 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdążyłem się przyjrzeć to widać że ona jest przyklejona poprostu, może uda się znaleźć coś podobnego żeby ją zastąpić.

 A powiesz mi jeszcze czy na gorze tej szyby jest tez jakas uszczelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, marky2552 napisał:

jaki byście polecili termostat

Zawsze Behr lub Mahle montuje i nigdy żadnych problemów...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Zawsze Behr lub Mahle montuje i nigdy żadnych problemów...

to jest to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marky2552 napisał:

powiedzcie mi koledzy jak to jest że termostat do AWX o numerze 044121113 w aso na motorpol i benepol kosztuje ponad 170 zł a na allegro taki sam np superparts oryginał podobno  sprzedaje za niecałe 40 zł https://allegro.pl/oferta/volkswagen-oryginal-044121113-termostat-7866263364 oczywiście nie mówię tu tylko o superparts ale jest wiele aukcji tych "oryginałów" na allegro za podobną cenę ok 40 zł 

 

czytając niektóre opinie to tak średnio to oryginał 

 

jaki byście polecili termostat oczywiście ponad 180 zł za termostat to dla mnie jakiś absurd i nie mam zamiaru tyle wydawać. bo mój nagrzewa silnik do 87 stopni ale jak jadę z górki albo na niższych obrotach to temperatura silnika spada 

 

Jeśli termostat Ci trzyma 87, a temperatura na wskaźniku spada to sprawdź czujnik temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dev napisał:

to jest to samo

Wiem mistrzu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie w avancie fotele pół skóry z alcantarą ze schowkiem na narty, a kupiłem drugi zestaw foteli pół skóry speed bez schowka też z avanta. Da radę przełożyć schowek z alcantary do speeda? Nie trzeba będzie wycinać dziury w skórze za podłokietnikiem czy szukać speed z schowkiem na narty? Jak tak to może ktoś ma na zamianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, pawloo7 napisał:

Mam u siebie w avancie fotele pół skóry z alcantarą ze schowkiem na narty, a kupiłem drugi zestaw foteli pół skóry speed bez schowka też z avanta. Da radę przełożyć schowek z alcantary do speeda? Nie trzeba będzie wycinać dziury w skórze za podłokietnikiem czy szukać speed z schowkiem na narty? Jak tak to może ktoś ma na zamianę?

Właśnie jestem po takim montażu,tylko ja nie miałem schowka,kupiłem oparcie szmaciane ze schowkiem i przełożyłem całe plecy ze schowkiem ,moje są właśnie w alcantarze

IMG-20210204-WA0020.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłeś do kupy oparcie materiałowe? Masz zdjęcie jak to wygląda za podłokietnikiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawloo7 napisał:

Złożyłeś do kupy oparcie materiałowe? Masz zdjęcie jak to wygląda za podłokietnikiem? 

Oparcie materiałowe idzie na śmietnik,kupiłem to tylko dla blachy ze schowkiem,po za tym po założeniu do pełnego oparcia brakowało by materiału za podłokietnikiem,bo bez schowka w tym miejscu jest gąbka i skóra 

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, greg2505 napisał:

Oparcie materiałowe idzie na śmietnik,kupiłem to tylko dla blachy ze schowkiem,po za tym po założeniu do pełnego oparcia brakowało by materiału za podłokietnikiem,bo bez schowka w tym miejscu jest gąbka i skóra 

No właśnie. Ja mam zamiar jeszcze sprzedać alcantare. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawloo7 napisał:

No właśnie. Ja mam zamiar jeszcze sprzedać alcantare. 

Najlepsze wyjście to sprzedać alcantarę i jeśli potrzebny ci  schowek ,kupić szmaciane oparcie ze schowkiem i przerzucić do speed,tak jak ja to zrobiłem, masz foto jak wygląda tapicerka ze schowkiem,miejsce za łokciem

IMG-20210204-WA0026.jpeg

Edytowane przez greg2505
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...