Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie ktoś miał rozpiskę/schemat jak podłączyć przycisk otwierania wlewu umieszczony w panelu w boczku kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 22.02.2021 o 14:09, zakix napisał:

Nic nie przyciera przy pełnym obciążeniu?. 

 

3 osoby, pełny bak, trochę rzeczy w środku plus na przyczepce z pół tony materiału to nie przypominam sobie żeby przytarło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, takexlife napisał:

Będzie ktoś miał rozpiskę/schemat jak podłączyć przycisk otwierania wlewu umieszczony w panelu w boczku kierowcy?

PIN 1 włącznika idzie do licznika na zielona kostkę PIN 25
PIN 2 włącznika idzie do masy

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaTeo85 napisał:

PIN 1 włącznika idzie do licznika na zielona kostkę PIN 25
PIN 2 włącznika idzie do masy

Dzięki Mati - jak zawsze czujny i pomocny! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2021 o 05:01, pawloo7 napisał:

3 osoby, pełny bak, trochę rzeczy w środku plus na przyczepce z pół tony materiału to nie przypominam sobie żeby przytarło. 

Dzięki \o/ 
Teraz tylko złapać takie felgi w dobrym stanie ... 

Tak w ogóle to występowały te felgi w S4 i S8. Różnią się one czymś czy mają identyczne parametry?. 

Edytowane przez zakix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis moich: https://www.original-felgen.com/4d0601025tz17.html Widziałem że w S4 B6 wyglądają troszkę inaczej, ale czym się różnią to nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawloo7 napisał:

Opis moich: https://www.original-felgen.com/4d0601025tz17.html Widziałem że w S4 B6 wyglądają troszkę inaczej, ale czym się różnią to nie wiem. 

Swoich nie chcesz sprzedać? :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, troche wyleciałem z obiegu z aktualnościami, czy wiecie w jakim przedziale cenowym można brać pod uwagę nabycie kompletnego zderzaka do S4 B6? Tj nie połamany, wszystkie kratki, halogeny i spryskiwacze na miejscu, poprostu kompletny do ewentualnego pomalowania pod kolor i założenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, serfin napisał:

Panowie, troche wyleciałem z obiegu z aktualnościami, czy wiecie w jakim przedziale cenowym można brać pod uwagę nabycie kompletnego zderzaka do S4 B6? Tj nie połamany, wszystkie kratki, halogeny i spryskiwacze na miejscu, poprostu kompletny do ewentualnego pomalowania pod kolor i założenia?

1k to tak lekką ręką imo się wydaje.

 

Panowie jakie logi w 2.0TDI BRD powinienem zrobić żeby? Auto ma zero mocy, zero błędów, jedzie jakoś tako dopiero od 2.5/3tyś obr. Przy odpalaniu na zimnym nie idzie w ogóle gazu dodać, bo max 1200obr. W sumie żeby ruszyć z miejsca to trzeba palić sprzęgło, bo silnik zgaśnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1k to sline owego ciężko znaleźć w ogóle (mówimy o komplecie i pod spryski), a z S4 wydaje mi się że pod 2k za kompletny. Niestety ale tych zderzaków już więcej nie będzie, a tylko mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 lata  temu kompletny / spryski , zaślepki , wężyki , halogeny z ramkami + ramka środkowa  bez PDC/  dałem 1400.

Tył kupiłem na forum z PDC w listopadzie 2020 za tysiaka ale to większy rarytas niż przedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, serfin napisał:

Panowie, troche wyleciałem z obiegu z aktualnościami, czy wiecie w jakim przedziale cenowym można brać pod uwagę nabycie kompletnego zderzaka do S4 B6? Tj nie połamany, wszystkie kratki, halogeny i spryskiwacze na miejscu, poprostu kompletny do ewentualnego pomalowania pod kolor i założenia?

Tutaj rozpiętość cenowa od 1,5k w wzwyż - często powyżej 2k. Poniżej tego można coś znaleźć ale wymagają wtedy dość dużej ingerencji "szpachlowo-lakiernicze" (pęknięcia, nadłamane kratki). Za 1k jak ktoś wcześniej napisał to raczej S-line znajdziesz i to też nie zawsze. Nie ma na to reguły - trzeba szukać.

Edytowane przez takexlife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytałem, bowiem w zeszłym roku zbierałem graty tym razem do Avanta (w sedanie wyrzeźbiłem sline) i szukałem elementy zewnetrznęgo pakietu to przedni zderzak od S4 kompletny nigdzie nie połamany to wydatek minimum 2000zł a jakieś popękane niekompletne można było za 1500zł wyrwać. Za swój dałem 2200zł ale nie wiem już czy bede to montował u siebie i rozważam sprzedanie go dalej ( z ewentualną lekką stratą z mojej strony). ale jak miałbym nie dostać 2k zł za niego to nie opyla mi się go sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, zakix napisał:

Swoich nie chcesz sprzedać? :)) 

Nieee ? Chyba mają u mnie dożywocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chcę nowego tematu zakładać dla takiej pierdoły to tutaj zapytam. Mam uszczelniacz wału do wymiany i według schematów, ten będzie pasować?

ALLEGRO.PL

Kup teraz CORTECO SIMMERING 40X52X9 z Busko Zdrój na Allegro.pl, za 22,74 zł w kategorii Silniki i osprzęt - Blok silnika. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 9717073269? Radość zakupów i...

Na schemacie też widziałem jakieś uszczelnienia na flanszę z torsena i tylnego mostu, warto to wymienić? 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaki numer ma pokrowiec na narty do avanta? 4E0885219 będzie pasować? Chyba że ktoś ma na zamianę w półskórze speed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, pawloo7 napisał:

Wie ktoś jaki numer ma pokrowiec na narty do avanta? 4E0885219 będzie pasować? Chyba że ktoś ma na zamianę w półskórze speed?

Kupujesz oparcie z pokrowcem na narty i przekładasz plecy do swojej tapicerki,jestem właśnie po takiej przeróbce,kupiłem oparcie szmaciane i przerzuciłem swoją tapicerkę

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, greg2505 napisał:

Kupujesz oparcie z pokrowcem na narty i przekładasz plecy do swojej tapicerki,jestem właśnie po takiej przeróbce,kupiłem oparcie szmaciane i przerzuciłem swoją tapicerkę

 

 

 

 Możesz powiedzieć ile czasu zajęła Ci taka operacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...