Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Muskel1 napisał:

:hi:Albo samą kierę kupić już z łopatkami. Tylko znaleźć nie świeczkę w dobrym stanie za przystępną cenę jest nie łatwo. 

odpada, wczoraj wsadziłem kierownice z grzaniem :) może na tej mojej starej potrenuję rezanie pod łopatki bo tak na pierwszy rzut oka jest do zrobienie i nawet by nie było widać ale trzeba by zrobić test :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

6 minut temu, MaTeo85 napisał:

odpada, wczoraj wsadziłem kierownice z grzaniem :) może na tej mojej starej potrenuję rezanie pod łopatki bo tak na pierwszy rzut oka jest do zrobienie i nawet by nie było widać ale trzeba by zrobić test :)

??No to czekamy na efekty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie gdzie najlepiej zregenerować zaciski hamulcowe wraz z malowaniem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jozek726 napisał:

:hi: Panowie gdzie najlepiej zregenerować zaciski hamulcowe wraz z malowaniem ? 

Do Dev-a wyślij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jozek726 napisał:

:hi: Panowie gdzie najlepiej zregenerować zaciski hamulcowe wraz z malowaniem ? 

Najlepiej większe zregenerowane. Jak wyżej @Dev lub @rs dziadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jozek726 napisał:

:hi: Panowie gdzie najlepiej zregenerować zaciski hamulcowe wraz z malowaniem ? 

Zawieź do Karsina do mojego kolegi to mi.podrzuci na warsztat. Jest często u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dev napisał:

Zawieź do Karsina do mojego kolegi to mi.podrzuci na warsztat. Jest często u mnie.

Ile za komplet z s3 8p chcesz ? Malowanie na czarno + wiadomo wymiana tego co trzeba będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jozek726 napisał:

Ile za komplet z s3 8p chcesz ? Malowanie na czarno + wiadomo wymiana tego co trzeba będzie 

zadzwon rano

693456699

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś oświeci ... Felgi Avus III to jakiś giga rarytas? Poszukuje już dobre trzy tygodnie i nic dobrego znaleźć nie mogę /o\ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, zakix napisał:

Niech mnie ktoś oświeci ... Felgi Avus III to jakiś giga rarytas? Poszukuje już dobre trzy tygodnie i nic dobrego znaleźć nie mogę /o\ 

jak widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, zakix napisał:

Niech mnie ktoś oświeci ... Felgi Avus III to jakiś giga rarytas? Poszukuje już dobre trzy tygodnie i nic dobrego znaleźć nie mogę /o\ 

Kup sobie jakieś zaorane, dasz do malowania i masz perełki. Nie każdy też wie, że akurat ta felga, którą sprzedaje nazywa się Avus III :rolleyes:

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, R4xx napisał:

... Nie każdy też wie, że akurat ta felga, którą sprzedaje nazywa się Avus III :rolleyes:

Dokładnie, a do tego masa ludzi myli avus z avus 2 i avus 3, zresztą sam mam z tym problem.

Mam avusy i na moje jest to wersja 2 takie jak tu

https://www.original-felgen.com/8e0601025jz17.html

Chyba że się mylę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pompei 19" 9J ET33 szukałem z 3-4 miesiące wszystkie warianty były ale nie te co chciałem a chciałem o tych właśnie parametrach ET43 I 8.5J nie wchodziło w grę spokojnie szukaj a w końcu znajdziesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avusy 3 raczej trudno pomylić, jedyne minimalnie podobne to avusy2 ale to 17"
musisz szukać nie tylko jako avus ale kombinować po producencie i parametrach 5x112 audi ronal 18" et43 i różne kombinacje :D  szukać na allegro nie tylko jako felgi ale też kół, może ktoś sprzedaje z zajechanymi oponami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja swoje RSy znalazłem wśród setek ogłoszeń pod hasłem "audi koła". Wpisane błędne parametry, opisu brak.. Jedynie rozmiar się zgadzał :decayed: sprzedawca nawet nie myślał, żeby spróbować mierzyć ET. Wiedziałem, że ściągnięte z A6 i że pasowały. Tyle :grin:

Szukaj, czekaj a coś na pewno wpadnie :wink:

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, R4xx napisał:

Szukaj, czekaj a coś na pewno wpadnie :wink:

Taki mam zamiar ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jak nasze forumowe perełki to jednostki, reszta to statystyczne kible.Trzeba powoli odstawić do garażu i pod kocem trzymać :decayed:

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...