Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Bo tego jest najwięcej i każdy mechanik to naprawia i sobie z nimi radzi, części dostępne praktycznie od ręki, instrukcje napraw na byle jutubie czy innym internecie.

Szkoda ze nie napisali jakie pojazdy odprawiają z kwitkiem bo nie chcą ich naprawiać 

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie, kiedyś taką samą historia była z passatami, jeździ tego dużo. Druga sprawa że są coraz tańsze i kupują te auta ludzie których zbytnio nie stać na nie, później się okazuje że kupili tanie ulepy, tanim kosztem naprawiają na słabych częściach i tak koło wizyt u mechanika się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dev napisał:

Bo tego jest najwięcej i każdy mechanik to naprawia i sobie z nimi radzi, części dostępne praktycznie od ręki, instrukcje napraw na byle jutubie czy innym internecie.

Szkoda ze nie napisali jakie pojazdy odprawiają z kwitkiem bo nie chcą ich naprawiać 

Nie zapominaj, że heble pasują bez większych przeróbek. W Passacie B5 FL bez podmiany zwrotnicy zabawa kończy się na 312...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, nie chcę zakładać specjalnie tematu, ma ktoś na zbyciu gniazdo 12V w kolorze czarnym, te chowające się? Chyba, że spokojnie uda mi się przemalować na czarno te, które mam.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany..żeby nie zakladac specjalnie jakiegos wątku to zapytam tutaj..możliwe ze bede miał dostęp do oryginalnej tylnej rolety przeciwsłonecznej do sedana b6 b7 NIE elektrycznej.Nowka sztuka z zestawem montażowym.Cena wyszła by około 300-350zeta..byłby ktos zainteresowany??jak tak to podrąże temat jak nie to oleje sprawe.Widziałem ze te rolety juz nie są dostepne wiec wole spytac czy ktoś chcialby takie cos mieć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do świateł stop z tyłu lewa lampa sedan ma być żarówka dwuwłóknowa ??? W takim razie po co jest to drugie włólno skoro nie świeci ??

 

20210330_131428.jpg

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wygląda sprawa z tunelem 1din A 2din czy one się różnią ? nie mówię tutaj o ramce radia tylko o tunelu dodam że będę za jakiś czas wymieniał radio z 1din na 2 i nie wiem czy tunel też muszę kupić czy zostaje stary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tunel 1din możesz przerobić pod radio 2 din, różnica jest tylko drobna, wszystko jest do zrobienia. do zmiany na pewno po za radiem jest kosz pod 2din i klimatronik ( lub można podciąć, ale nie wiem czy to ma sens) w oryginale też popielniczka się róźni ale można zostawić tą starą z 1din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, morelo napisał:

Panowie jak wygląda sprawa z tunelem 1din A 2din czy one się różnią ? nie mówię tutaj o ramce radia tylko o tunelu dodam że będę za jakiś czas wymieniał radio z 1din na 2 i nie wiem czy tunel też muszę kupić czy zostaje stary?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

Chciałbym sobie wymienić pod drzwiami lampki led (najlepiej na ori). Z czego podejdą? Macie jakieś numery?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było Ori LED do B6. Możesz kupić specjalne moduły pod can-bus lub zwykle w5w LED, jak nie masz kontroli spalonych żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod drzwiami mogą być zwykłe led bez canbus.

Kontrola ich nie obejmuje.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mamy na forum kogoś kto handluje częściami blacharskimi ? Potrzebuję błotniki przednie do a4 b6 cabrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Przy wymianie uszczelniacza zalecane jest nałożenie smaru na powierzchnię flanszy (łączenie flanszy i wału). Jakiś konkretny smar? Przy okazji zamawiania oleju do skrzyni zastanawiam się właśnie nad Ravenol Li 86 lub OML.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dawałem taki jak do przegubów jak wymieniłem dyfer w C6. Tylko niezbyt dużo bo będziesz miał podwozie zakonserwowane dodatkowo jak zaczniesz jeździć.

Edytowane przez pelonek1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest ktoś w stanie sprawdzić, z jakim momentem je dokrecać?  Znalazłem już różne informacje od 15 Nm + 90°, przez 25 Nm i 43 Nm o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Langista napisał:

A jest ktoś w stanie sprawdzić, z jakim momentem je dokrecać?  Znalazłem już różne informacje od 15 Nm + 90°, przez 25 Nm i 43 Nm o.O

Napisz na PW, co i gdzie to wrzucę Ci momenty z Elsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8h0853909

 Panowie nie wiecie gdzie można kupić takie spinki?  Obdzwoniłem już 20 sklepów szukam w internecie i nic, aso w Polsce nie mają a czekam na informację czy za granicę by się nie udało gdzieś ściągnąć ale może ktoś przerabiał taki temat może inne spinki podchodzą żeby trzymały plastikowe progi w cabrio, zanim użyje kleju do szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWW.ECSTUNING.COM

 

Lub 

AJMAKER.PL

Oferujemy precyzyjne prototypy z drukarki 3D, które idealnie odwzorowują projekt oraz laserowe cięcie blach ze...

 

 I na podstawie zdjęć w skali powinni być w stanie to zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...