Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli zostaje klej do szyb:) obdzwoniłem szroty też lipa nawet nie zwracają na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Nie masz nawet połamanego żeby dla skali zdjęcia porobić? Mógłbyś więcej zlecić i sprzedać, żeby nawet na plus wyjść, no i mieć poskładane tak, że możesz to później rozebrać. Złożysz na kleju do szyb i potem w razie czego szukasz nowych progów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i połamane i dobre ze 3 ale nie mam czasu na to. Trudno nie ma co włkować, ale dzieki za chęci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2021 o 00:29, jozek726 napisał:

Ile za komplet z s3 8p chcesz ? Malowanie na czarno + wiadomo wymiana tego co trzeba będzie 

Józek, zadzwon do mnie albo napisz na WhatsAPPA

rozwaliłem telefon i nie mam kontaktu do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, może ktoś próbował malować/regenerować elementy wnętrza i doradzi.

Chciałem doraźnie pomalować plastik klamki wewnętrznej i panel uchwytu drzwi. Lipa jest taka, że nie mogę znaleźć spray'u który miałby zbliżony kolor do oryginału. Chodzi o panel w kolorze czarnym/soul. Próbowałem jakieś spray'e motip'a i ich czarny jest za czarny :(

Jeśli ktoś robił i znalazł jakiś spray zbliżony kolorystycznie to będę wdzięczny za info :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, staniek napisał:

Takie pytanko, może ktoś próbował malować/regenerować elementy wnętrza i doradzi.

Chciałem doraźnie pomalować plastik klamki wewnętrznej i panel uchwytu drzwi. Lipa jest taka, że nie mogę znaleźć spray'u który miałby zbliżony kolor do oryginału. Chodzi o panel w kolorze czarnym/soul. Próbowałem jakieś spray'e motip'a i ich czarny jest za czarny :(

Jeśli ktoś robił i znalazł jakiś spray zbliżony kolorystycznie to będę wdzięczny za info :)

 

Pozdr

Wszystko jest już na forum. Wystarczy poszukać.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taki zamówiłem, bo podobno wychodzi jak oryginał :

 

ALLEGRO.PL

Tylko zalecają go jeszcze bezbarwnym pokryć :

 

ALLEGRO.PL

 

Edytowane przez Langista
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :)

@Langista tak wiem, że trzeba jeszcze matem przejechać. Zamówię i ten który podlinkowałeś, może to będzie to. Ja próbowałem spray'mi motip'a i są za czarne niestety.

@Muskel1  dzięki, zaraz poczytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy z tego czytania coś znajdziesz ale powodzenia. Ja tylko kilka nazw znalazlem ale osoby, które wstawiły zdjęcia swojej roboty i faktycznie wygląda to jak oryginał, nie chwala się czego używają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Langista napisał:

ale osoby, które wstawiły zdjęcia swojej roboty i faktycznie wygląda to jak oryginał, nie chwala się czego używają.

To akurat normalne niestety :(

Przeczytałem i ludzie polecają ten co Ty albo Bolla do zderzaków. Bolla chciałem wczoraj kupić ale nie było u mnie w sklepie.

Dałem ogłoszenie w dziale kupię i jak nie wyrwę ładnej klamki i panelu drzwi w znośnej cenie to jeszcze powalczę z regeneracją.

Dzięki za pomoc i zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało sie pożyczyć suwmiarke i teraz tak rura od wydechu 1.8t tam gdzie końcówka ma 46mm średnicy i pytanie jakiej średnicy montażowej kupić końcówkę 50mm czy 55mm ? Końcówki jakie bede zakładać to ulter 90mm

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marky2552 napisał:

Udało sie pożyczyć suwmiarke i teraz tak rura od wydechu 1.8t tam gdzie końcówka ma 46mm średnicy i pytanie jakiej średnicy montażowej kupić końcówkę 50mm czy 55mm ? Końcówki jakie bede zakładać to ulter 90mm

Ja kupiłem ULTER - N1-90RS - fi 90 - 45mm. Siadło dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, marky2552 napisał:

Właśnie nie mają 45 najmniej 50 wzwyż

To znajdź sklep gdzie mają.. Ja dostałem, więc są.

https://allegro.pl/oferta/koncowka-tlumika-ulter-n1-90rs-fi-90-45mm-6704994688

 

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś doświadczenia związane z koniecznością strojenia auta (1.8T) po wymianie wydechu z serii na customowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnice poszły w górę? Jeżeli za turbo poluźniło się to może przeładowywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, george napisał:

Średnice poszły w górę? Jeżeli za turbo poluźniło się to może przeładowywać. 

Aktualnie od DP (2.5" albo więcej) do końca jest seria. Planowałem zastąpić serię kwasem 2.5". Czyli jednak korekta programu :kwasny:

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...