Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Langista napisał:

Pany, czy ktoś po nr vin jest mi w stanie na 100% powiedzieć, jaką mam pompę paliwa? Bo podobno są dwie, w jednej można sam wkład wymienić a w drugiej trzeba cały moduł.

daj ten VIN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Dev napisał:

daj ten VIN

 

WAUZZZ8EX3A011116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Langista napisał:

WAUZZZ8EX3A011116

8E0 906 087 N lub P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy brać komplet wahaczy na przód? Zaczął mi walić sworzeń lewego dolnego i przy oglądaniu spodu wyszło, że jeszcze sparciały tuleje bananów, więc rozważam już wymianę wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma być dobrze to lema, jak taniej to regum (regenerowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet mam na to do 900zł więc lema będzie ciężko w tych pieniądzach ogarnąć :P chyba że takie, co z tira spadły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety lem to bliżej 2k pln. poczytaj na temat regum, jest tu na forum też wątek w którym sporo kolegów chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regum nie wystarczy Ci 900 zł na komplet. Tam w zestawach brakuje łączników drążka stabilizatora, końcówek drążków kierowniczych oraz śrub i nakrętek, a to wszystko jak ma być dobre jakościowo to kosztuje niestety.

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 900 to górny pułap, to weź zestaw z SKV i jeszcze na mechanika Ci starczy, żeby to założył. Ja na tym zestawie jeżdżę i luzów nie mam a coś ok 30-40k już zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy tunel środkowy od Sedana czy avanta będzie pasował do Cabrio? wiem że Cabrio jest jeszcze jeden przełącznik na środkowym tunelu ale on wychodzi z półeczką a reszta to jest to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

górna część tunelu jest inna, może z jakaś rzeźbą by weszło, ale na moje nie podejdzie nawet z rzeźbą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No góra inna. Ale jak patrzę na to wszystko to włączy się na tej samej wysokości, nie mam jak zmierzyć bo nie ma nik ze znajomych sedana ani avanta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2021 o 11:37, OficeR napisał:

Budżet mam na to do 900zł więc lema będzie ciężko w tych pieniądzach ogarnąć :P chyba że takie, co z tira spadły

Wrzucaj regum. Montowałem pół roku temu. Wykonanie solidne, na tulejach, sworzniach znaczniki lema. Odlewy bananów Ori. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś z Was aktywne konto na rankomat.pl? Przygarnę kod polecenia i tym samym dam zarobić kilka groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, R4xx napisał:

Panowie, ma ktoś z Was aktywne konto na rankomat.pl? Przygarnę kod polecenia i tym samym dam zarobić kilka groszy.

CHRIS150 - daje 150 zł zniżki, kod Chrisa Kubeczko z YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, george napisał:

CHRIS150 - daje 150 zł zniżki, kod Chrisa Kubeczko z YT.

Właśnie nie mogłem mieć kodu od influencera, ale dzięki za informację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jestem na etapie wygłuszania bagażnika i zastanawiam się, czy zakleić to matami, czy akurat to miejsce zostawić zadrapać farbę, przejechać to jakimś 'pożeraczem' rdzy i dopiero później zakleić matami.

 

IMG_20210515_133925.jpg

IMG_20210515_133948.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wyczyścić i zabezpieczyć, jak tylko maty przykleisz to zgnije od spodu.

Stoi Ci woda w bagażniku? Normalnie gdy jest sucho bagażnika nie rusza, przynajmniej ja sie nie spotkałem, by w suchym takie wykwity były. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Langista napisał:

Pany, jestem na etapie wygłuszania bagażnika i zastanawiam się, czy zakleić to matami, czy akurat to miejsce zostawić zadrapać farbę, przejechać to jakimś 'pożeraczem' rdzy i dopiero później zakleić matami.

Tak jak kolega @Muskel1napisał. Najpierw wyczyść porządnie i później zabezpiecz. Trochę dziwne że masz tam tyle korozji a nawet bardzo dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tylko w tych dwóch miejscach, wody tam nie ma ale chyba komuś kiedyś tam się woda dostała, może coś wylał albo zmieniał kapcia w deszczu i trochę tam napadało. 

Wygląda na dużo ale tak naprawdę to jest tego malutko, ta kapka ma średnicę może 5 cm a te drugie małe ognisko rdzy nawet 1 cm nie ma. Przecierałem to i jest to tylko powierzchowna rdza ale na pierwszym zdjęciu widać, że pod lakierem coś już się tam nowego rodzi. Co polecacie na zabezpieczenie tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...