Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie przy 1be miałem przez chwilę 245/40/18 i nic nie tarło ,ale et43,przy et35 też raczej nie powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Panowie, kupione i założone 245/40 et 35 nic nie ociera :) pozostało tylko wyczyścić i wypolerować :) 

20210716_231359.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjecie za dnia z boku. Bagaż i komplet i nic nie obciera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej siedziały 17tki 225/50 et 48 i dystans 15mm i nawet na pusto przy 180km/h na uskokach na drodze delikatnie tarło. Teraz wracałem z 4 kolami w bagażniku i nic nie przytarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2021 o 07:18, morelo napisał:

Pokaż zdjecie za dnia z boku. Bagaż i komplet i nic nie obciera?

W bagażniku cztery 17tki, z tyłu 2 dzieci i nic nie obciera.

20210718_192736.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś flansze z zaślepkami egr z allegro lub z innego miejsca i moze cos polecic? Silnik AVF z 2003r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, OficeR napisał:

Kupował ktoś flansze z zaślepkami egr z allegro lub z innego miejsca i moze cos polecic? Silnik AVF z 2003r

Szukaj aukcji firmy Tafmet z Opola 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapytam też tutaj.

Czy ktoś z Was się orientuje którędy idzie przewód zasilający do pompki dozującej paliwo ogrzewania postojowego?

Chodzi konkretnie którym przejściem z wnętrza auta pod podwozie wychodzą kable do tej pompki? w Avancie, chodź w sedanie pewnie będzie to samo.

Najlepiej jakieś foto gdyby ktoś miał.

Edit:

Sam znalazłem

IMG_20210729_190825.jpg

Edytowane przez MaTeo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanko. Chcę sobie zrobić niewielkie zaprawki w miejscach, które są niewidoczne (wewnętrzna strona drzwi, pod listwami, głębokie ranty błotników). Co możecie polecić na oszlifowane z rudej powierzchnie? Chcę to zrobić porządnie, żeby rudą szmatę zwalczyć, zanim wylezie gdzieś, gdzie będzie ją widać. Czytanie, że rudej nie da się w żaden sposób zwalczyć, przyprawia mnie o mdłości. Znacie jakieś preparaty/technologię? 

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, R4xx napisał:

Panowie, pytanko. Chcę sobie zrobić niewielkie zaprawki w miejscach, które są niewidoczne (wewnętrzna strona drzwi, pod listwami, głębokie ranty błotników). Co możecie polecić na oszlifowane z rudej powierzchnie? Chcę to zrobić porządnie, żeby rudą szmatę zwalczyć, zanim wylezie gdzieś, gdzie będzie ją widać. Czytanie, że rudej nie da się w żaden sposób zwalczyć, przyprawia mnie o mdłości. Znacie jakieś preparaty/technologię? 

ALLEGRO.PL

Taką tarczę sobie Kup ,b.dobrze usuwa rdzę,farbę itp ,a nie ściera metalu,z chemii chyba najlepiej rstop z App, na to podkład epoksydowy,akrylowy,baza,klar, ale najważniejsze to idealnie usunąć rudą, inaczej szybko wróci i chemia nie pomoże

Niestety to prawda jak już się pokaże ruda to w większości przypadków lepiej szukać elementów bez korozji i wymienić je,wszystko zależy jak bardzo jest zaawansowana, pod niewielkim burchlem nieraz jest już dziura 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, greg2505 napisał:
ALLEGRO.PL

Taką tarczę sobie Kup ,b.dobrze usuwa rdzę,farbę itp ,a nie ściera metalu,z chemii chyba najlepiej rstop z App, na to podkład epoksydowy,akrylowy,baza,klar, ale najważniejsze to idealnie usunąć rudą, inaczej szybko wróci i chemia nie pomoże

Niestety to prawda jak już się pokaże ruda to w większości przypadków lepiej szukać elementów bez korozji i wymienić je,wszystko zależy jak bardzo jest zaawansowana, pod niewielkim burchlem nieraz jest już dziura 

Tu chodzi o naprawdę drobne rzeczy. Rdza w większości jest powierzchowna z uwagi na ubytek lakieru w danym miejscu (np. narożnik drzwi, trzpień listew progowych - od przytarcia). Wolę za wczasu zająć się tymi pierdołami, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku. Dziękuję Ci za podpowiedź :tongue4:

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak drobne rdzawki do tak jak Ci napisałem ,tylko nie rób tego sprayem 1k ,bo zaraz wyjdzie, tylko farby 2k czyli z utwardzaczem, epoksyd jest dobry novol protect 360 ,do odtłuszczania -zmywacz silikonu

Edytowane przez greg2505
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fachoFców :decayed: Czy różnica między tymi cewkami do 1.8T to tylko kolor czy warto dorzucić?

Screenshot_20210809_171016.jpg

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno BERU ZSE051 (ALT lub ASN) powoduje lepsze trzymanie obrotów na jałowym, czy jest to prawdą? Nie wiem.. Zamówiłem w motonet.eu komplet BERU ZSE043, czyli dedykowane pod BEX, BFB i inne za 325 zł.

Edytowane przez george
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, george napisał:

Podobno BERU ZSE051 (ALT lub ASN) powoduje lepsze trzymanie obrotów na jałowym, czy jest to prawdą? Nie wiem.. Zamówiłem w motonet.eu komplet BERU ZSE043, czyli dedykowane pod BEX, BFB i inne za 325 zł.

I wszystko na temat, dzięki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nikt nie chce Brembo 320mm 4-tłoków? Zostało mi kilka kpl z palety:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje taki wtyk do silnikcza regulacji lampy xnenon, jak namierzyć? jet to wtyk składany. 

Nr silnika to: 8m0941293

 

SILNICZEK-LAMPY-KSENON-8M0941293-AUDI-A4-B6-CABRIO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, morelo napisał:

Panowie, potrzebuje taki wtyk do silnikcza regulacji lampy xnenon, jak namierzyć? jet to wtyk składany. 

Looknę jutro,powinienem mieć z kilkadziesiąt sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie audi nie łączy się z vag com z niczym. A na stole na krótko łączy normalnie więc kabel i program działają przekopałem wszystkie bezpieczniki wszystkie sprawne o co tu chodzi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...