Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pany ja dopiero co wzialem kredyt na 30lat, żona w 8 miesiacu i bez pracy, wiec moja audi pojeździ ze mna naprawde dlugo, chocbym slinil sie na B8 to i tak bedzie nieosiagalna 4me. Gdyby nie dzidzia to moze skusilbym sie po cichu na gwint i stacje multimedialna jvc i to byloby na tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak Wy ale ja właśnie czarną przytargałem do siebie na plac, rano zrzucam z lawety, a tym czasem robię przelew za nowy zakup :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju ten zderzak s4 za ile sprzedasz z tej czarnej co na lawecie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to do jazdy kupiłem a nie na klamoty. Co za debil położyłby 29k za auto na klamoty?! :polew:

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

ميرسعطنشدسد ستطكي سري هيريز يميوياسر!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEee tam, gadanie. Za pół roku, albo za rok Wam się oklei i przyjdą myśli o sprzedaży. Przerabiałem to wcześniej dwa razy. Audi miała byś takim trzecim i zdroworozsądkowym zakupem. Po roku zaczął sie znowu nawrót choroby i rezanie. A jakbym teraz miał kasę na dołożenie, to bym za czymś innym już się rozglądał. Niestety za kase z audi, to najwyżej taczkę sobie bym mógł kupić, więc nie ruszam tematu:wink:

Jakbym miał worek kasy to też bym sprzedał, na dzień dzisziejszy i pewnie w ciągu przyszłych 10 lat nie sprzedam, bo mnie na sto nie stać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebać system. Marcin mów mi jakie diody wsadziłeś w klamki zamiast tych ori czerwonych bo za***iście na biało świecą klamki i chce to w amerykance zrobić :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju to jak dobrze rozumieć masz obecnie dwie b6tki? Czy jak? Jaja sobie robil, że od Marcina kupił [emoji13]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju nie pier**l bo marcin w zyciu by ci swojej nie sprzedal chyba ze dal ci na wypucowanie felg:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcecie wierzcie nie to nie. rano zdejmuje z lawety i zapodaje świeże foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak szło. c**j k**wa d*pa c*paa! :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały battalion wie jaki potrafi kaju numer odpier**lić, że wszyscy łykają jak pelikany moje numery. Ty już mnie znasz i zdemaskowałeś, następnym razem za takie coś stawiasz litra :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siusiaku nie jeden juz mowil ze pier**li ze mna pic bo mam studnie bez dna:grin:ale koleszko czuje ze za rok sie przekonasz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siusiaku nie jeden juz mowil ze pier**li ze mna pic bo mam studnie bez dna:grin:ale koleszko czuje ze za rok sie przekonasz:decayed:

to się k**wa chyba zdziwisz :grin: szkoda, że Cię nie będzie w tym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no szkoda:decayed:tylko nie wiem dla kogo:grin:ale mysle ze nadejdzie taki dzien gdzie sie spotkamy ja doniek wladi kaju wojek cwiara no i reszta jak dmay rade:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz tak nie przechwalajcie sie kto wiecej wypije ;P

weź raz na zawsze do serca: im mniej wiesz, tym krócej siedzisz, to raz. dwa: ekipa opisana wyżej - wierz mi lub nie - jest nie do podjebania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...