Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Akurat w swojej branzy mam doswiadczenie w przyswajaniu promili, a wiedziec, wiem czasami az za duzo niz pozostali ;) takze ten tego panowie, ogladam mecz siuuup

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Aaaa zapomnialem wy nie ogladacie footballu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my nie meczujemy. my łoimy wóde i panienki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie ogladam meczow ale ten dzisiejszy jest nudny jak kocie szczochy:thumbdown:czekam na niemcy:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro to bedzie miaaaazga Niemcy rozjebia system tj. ten mundialu

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Vodka i panienki to mi przez 8 lat starczylo tego, teraz czas zapuscic korzenie rodzinka, a okres figo fago odeslac do lamusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro to bedzie miaaaazga Niemcy rozjebia system tj. ten mundialu

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Vodka i panienki to mi przez 8 lat starczylo tego, teraz czas zapuscic korzenie rodzinka, a okres figo fago odeslac do lamusa

starzejesz się przyjacielu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yesss wiek Chrystusowy i czas zacząć żywot biblijny hahaha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whaaat?...

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Ciekaw jestem jak dlugo Krzychu w tej It zabawi, bo czeba poprawic odpowietrzenie w mojej adi, mozliwe, że wystarczy Vagiem pompe potraktowac tylko ale ja ni pani maju tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whaaat?...

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Ciekaw jestem jak dlugo Krzychu w tej It zabawi, bo czeba poprawic odpowietrzenie w mojej adi, mozliwe, że wystarczy Vagiem pompe potraktowac tylko ale ja ni pani maju tego

proste jak :brzydkibanan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zwykly kabel KKL i np. VCDS lite? Rozumiem, ze pompe w test zapodac na wlaczonym zaplonie czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa no to sam tego nie zrobie tj. calej reszty :D najwyzej podjade teraz ja do Krzycha i poprawimy to co nie wyszlo za pierwszym razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEee tam, gadanie. Za pół roku, albo za rok Wam się oklei i przyjdą myśli o sprzedaży. Przerabiałem to wcześniej dwa razy. Audi miała byś takim trzecim i zdroworozsądkowym zakupem. Po roku zaczął sie znowu nawrót choroby i rezanie. A jakbym teraz miał kasę na dołożenie, to bym za czymś innym już się rozglądał. Niestety za kase z audi, to najwyżej taczkę sobie bym mógł kupić, więc nie ruszam tematu:wink:

Grzes sprzedasz swoje i dołożysz 30k ...i co kupisz za te 50k? nic w tej kasie sensownego nie ma... b8 w bidzie?

---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

Chciałbym kupić vcds możecie jakiś link rzucic do jakiegoś sensownego vcds-a... bo ja się nie znam na tym:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEee tam, gadanie. Za pół roku, albo za rok Wam się oklei i przyjdą myśli o sprzedaży. Przerabiałem to wcześniej dwa razy. Audi miała byś takim trzecim i zdroworozsądkowym zakupem. Po roku zaczął sie znowu nawrót choroby i rezanie. A jakbym teraz miał kasę na dołożenie, to bym za czymś innym już się rozglądał. Niestety za kase z audi, to najwyżej taczkę sobie bym mógł kupić, więc nie ruszam tematu:wink:

Grzes sprzedasz swoje i dołożysz 30k ...i co kupisz za te 50k? nic w tej kasie sensownego nie ma... b8 w bidzie?

---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

Chciałbym kupić vcds możecie jakiś link rzucic do jakiegoś sensownego vcds-a... bo ja się nie znam na tym:facepalm:

Dokładnie. Audi już lipa. Bo szczerze mówiąc każde inne po B6 to już skarbonki. Z A6C6 też lipa jeśli chodzi o motorownie. A te nasze pudła są wygodne całkiem ładne no i nie aż tak drogie eksploatacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz duzo racji w tym co mowisz Grzesiu, wytrzymalosc aut Audi skonczyla sie tak naprawde przy roku Y2K potem juz tylko oszczednosci na jakosci elementow.

---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

Pospali sie dzis wszyscy, czyzby ostre tanku tanku bylo wczoraj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże zabladzilem chyba. Chorupnik w Lublinie normalnie asfalt zwineli, chyba te wakacje nowe zawieszenie mi załatwią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże zabladzilem chyba. Chorupnik w Lublinie normalnie asfalt zwineli, chyba te wakacje nowe zawieszenie mi załatwią.

to nad Białe jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko przechwalacze...ale bym się napił ale Domin zdycha po wczorajszym....który chętny na butelkę:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...