Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

nie włącza się bo też o to pytałem go
No nie włącza:kwasny:

Wladi u Olka jest auto kumpla. Tez b6 i tez klima nabita,a nie chlodzi.

Zadzwon do nich,bo mieli cos dzisiaj działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego econ się nie włącza? Co ma klima do tego? To zawsze powinno dac się włączyć jedynie po wyłączeniu jeśli klima nie dziala to się nie odpali i tyle. Sprawdź vagiem ciśnienie w układzie. Elm to się nadaje do skasowania błędów silnika:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego econ się nie włącza? Co ma klima do tego? To zawsze powinno dac się włączyć jedynie po wyłączeniu jeśli klima nie dziala to się nie odpali i tyle. Sprawdź vagiem ciśnienie w układzie. Elm to się nadaje do skasowania błędów silnika:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Nie włącza się, bo coś jest z klimą nie tak... np. za mało czynnika... synek myśl też czasem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego econ się nie włącza? Co ma klima do tego? To zawsze powinno dac się włączyć jedynie po wyłączeniu jeśli klima nie dziala to się nie odpali i tyle. Sprawdź vagiem ciśnienie w układzie. Elm to się nadaje do skasowania błędów silnika:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Nie włącza się, bo coś jest z klimą nie tak... np. za mało czynnika... synek myśl też czasem :decayed:

U mnie jak nie było czynnika econ normalnie mogłem wykaczyc:whistling: oczywiście nic to nie zmieniało:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer ma rację tak powinien się zachować klimatronik jak nie ma czynnika czyli odstawić w tryb Econ...ale u mnie się nie odstawia:kwasny: jutro jadę do kumpla odebrać swój kabel nie ma co gdybać trzeba zobaczyć jakie błędy wyskoczyły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer ma rację tak powinien się zachować klimatronik jak nie ma czynnika czyli odstawić w tryb Econ...ale u mnie się nie odstawia:kwasny: jutro jadę do kumpla odebrać swój kabel nie ma co gdybać trzeba zobaczyć jakie błędy wyskoczyły...

Jak na vagu bedzie czysto to zabierak ci odfrunal na 100%.

Hammer jutro odbieram mete ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po prawej, sprawdź czy nie leży na osłonie silnika luzem

sprz%C4%99g%C5%82o-zrywalne-kompresora-klimatyzacji.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile takie cos kosztuje??

Kumpel wlasnie ma zero bledow na vagu,a nie chlodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek mówił ze wymieniali właśnie to sprzęgło koszt około 350 zł nie nie wiem czy to z robotą i w zależności jaki model tego sprzęgła

memory five wladi i wszystko jasne :-)

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

Czyli to sprzęgło jest przy sprężarce tak?

memory five wladi i wszystko jasne :-)

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

A to że wiatrak się nie kręci to też od tego sprzęgła?

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sprzęgło jest zaraz pod kołem sprężarki przymocowane na nity... są 2 rodzaje tego sprzęgła wysoki i niski... koszt to 170+50wymiana a nie 350:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sprzęgło jest zaraz pod kołem sprężarki przymocowane na nity... są 2 rodzaje tego sprzęgła wysoki i niski... koszt to 170+50wymiana a nie 350:facepalm:

Po vinie się dojdzie jaki mam typ? No napisałem że taki koszt bo dostałem takie info...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer jutro odbieram mete ;)

Będzie Pan zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie dekle dali taką cene bo całe kolo chcą wymieniac a to kosztuje wtedy 250zł.. ale na szczęście da się kupic zamo gumowe sprzegiełko... a czy po vin dojdziesz to nie wiem

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

najlepiej będzie jak kupisz oba te sprzęgła i jak ci to rozbiorą to będą widzieć które ..wtedy oddasz zbędne...

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

po winie dojdziesz jaki masz typ sprężarki i wtedy może już będzie wiadomo jaki typ(wysoki,niski) sprzęgła posiadasz

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

u mnie w 1.9 tdi miałem wysokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki kumam czyli samą ta gume można kupić a masz jakiś numer tego czy jak to zamawiałeś?

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi klima przestała korbić pojechałem do typków co mi nabijali i odgrzybiali klime ...bo myslalem ze gaz spierd.. a oni mowią ze gaz jest tylko sprzęgła ni ma... bo to jest pieta achillesowa b6 .... wiec zjechali na dół klimą (bez odkręcania przewodów) i posypało się trochę gumy wiec było wiadome ze to będzie to.. zdjęli mi koło sprężarki....potem podwiesili sprezarke tak jak była tylko bez paska,koła i bujałem tak się do następnego dnia ... jak pojechałem na drugi dzień to ostro zabrali się do roboty ale wynikła kicha bo zamówili mi niskie sprzęgło a ja mam wysokie.. wiec na szybkości pojechał koleś do magazynu i mi zamienił na takie jakie powinno być. nr nie pamiętam

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

na osłonie pod silnikiem powinny być wióry z tej gumy... a jak nie ma to sprawdz palcem z tyłu koła sprężarki... ps. jak sprawdzanie palcem wygląda nie musze Ci tłumaczyć?:whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Panowie, od czego zależy montaż różnych przełączników szyb?

Ja u siebie mam włącznik, na którym jest tylko kontur szyby. Zamówiłem z ASO po vinie i dostałem taki z narysowaną jakby pełną szybą.

Kiedyś z ASO brałem do drzwi kierowcy 4ES i dostałem właściwy, a brałem też po vinie. Dzisiaj dostałem inny i nie wiem co może być nie tak.....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Panowie, od czego zależy montaż różnych przełączników szyb?

rodzaj przełączników zależy od nr VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...