Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakiś pomysł na otwarcie maski w B6? spust pod kierownicą jest luźny (lata) a maska w górę nic nie odskakuje - grill próbowałem / gdzieś z dołu , ale nic:facepalm:

grila wyszarpujesz z auta i odkręcasz cały zamek bodajże płaską 13 trzy śruby. maska idzie w góre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Macie jakiś pomysł na otwarcie maski w B6? spust pod kierownicą jest luźny (lata) a maska w górę nic nie odskakuje - grill próbowałem / gdzieś z dołu , ale nic:facepalm:

grila wyszarpujesz z auta i odkręcasz cały zamek bodajże płaską 13 trzy śruby. maska idzie w góre.

Jak sprawa?:przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pomysł na otwarcie maski w B6? spust pod kierownicą jest luźny (lata) a maska w górę nic nie odskakuje - grill próbowałem / gdzieś z dołu , ale nic:facepalm:

grila wyszarpujesz z auta i odkręcasz cały zamek bodajże płaską 13 trzy śruby. maska idzie w góre.

Dokładnie, też tak robiłem i nic się nie połamało wystarczyło 3 śruby odkręcić i maska poszła do góry, wpiąłem linkę i chodziło jak trzeba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierwa wczoraj laptop mi z reki wypadl i matryca pekla :facepalm: musze sie teraz jakims osranym tabletem poslugiwac. dobrze ze mam klawiature z myszka bezprzewodowa to lepiej sie poslugiowac hehehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pomysł na otwarcie maski w B6? spust pod kierownicą jest luźny (lata) a maska w górę nic nie odskakuje - grill próbowałem / gdzieś z dołu , ale nic:facepalm:

grila wyszarpujesz z auta i odkręcasz cały zamek bodajże płaską 13 trzy śruby. maska idzie w góre.

Jak sprawa?:przebiegly:

jest, ale inne oznaczenie, to Ci nawet gitary nie zawracałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki koncze walke z elektryka tylu tj, zostalo mi jedynie podlaczyc juz tylko zasilania, i pytania: czy piny w miejsce 23 dla bezpiecznika 15A w puszce z bezpiecznikami mam wcisnac na chama? Bo cos nie chca mi wejsc? Mam cos odblokowac ta fioletowa zabudowe podniesc od reszty konstrukcji puszki i wtedy wsunac piny czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki koncze walke z elektryka tylu tj, zostalo mi jedynie podlaczyc juz tylko zasilania, i pytania: czy piny w miejsce 23 dla bezpiecznika 15A w puszce z bezpiecznikami mam wcisnac na chama? Bo cos nie chca mi wejsc? Mam cos odblokowac ta fioletowa zabudowe podniesc od reszty konstrukcji puszki i wtedy wsunac piny czy jak?

trzeba odblokować ,na chama niewejdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa tak myslalem, drugie ostatnie pytanie, czy: czerwony kabel z bezpiecznika 23 z puszki oraz czerwony kabel z bezpiecznika S280 od elektryki szyb tyl ten co znajduje sie spod MCE , to czy moge oba kable skrecic i podlaczyc pod szyne z czerwonymi grubymi kablami ktora znajduje sie za modulem MCE?

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

Yyyy nikt nic nie wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ten od bezpiecznika s280 dalem do szyny a tamten z malego bezpiecznika polaczyle mz jakims kablem zasiljacym w samej skrzynce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam dokładnie ,ale chyba je skręciłem razem i przykręciłem do szyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze wolalbym uniknac druciarstwa przy skrzynce z bezpiecznikami i tak myslalem czy mozna czy nie zaszkodzi oba skrecic w szynie, Andrzeju masz pw na Whatsappie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ludziska, orientujecie się jakie klocki do zestawu 320/288 są potrzebne. Jedyne co wiem, to że jest to zestaw od Q, bo nie ma na przedzie blaszki dociskającej klocki, tylko sprężynkę........reszty nieznaju:facepalm: Druga sprawa, to jakiej marki klocki najlepiej kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecono mi tu napisać bo podobno sami wyjadacze i szybko uzyskam odpowiedź:D

Chłopaki orientujecie się gdzie dorwać kod lakieru jaki wykorzystał ronal na oryginalnych felgach rs6 tzw. łopaty? Potrzebuję zaprawić parę odprysków:D

I co nikt mi nie pomoże? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ludziska, orientujecie się jakie klocki do zestawu 320/288 są potrzebne. Jedyne co wiem, to że jest to zestaw od Q, bo nie ma na przedzie blaszki dociskającej klocki, tylko sprężynkę........reszty nieznaju:facepalm: Druga sprawa, to jakiej marki klocki najlepiej kupić?

kolcki to ferodo ds .....chyba ze sie myle .... tyrknij do deva to Ci wsio powie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nawet nie wiecie jakim wkurwio.... dałem turbo do regeneracji ...odebrałem w czwartek i dzisiaj po montażu turbo puściło olej:facepalm:... ręce mi opadły, krew zalała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nawet nie wiecie jakim wkurwio.... dałem turbo do regeneracji ...odebrałem w czwartek i dzisiaj po montażu turbo puściło olej:facepalm:... ręce mi opadły, krew zalała

hmm to masz troche lepiej niz ja.ja robilem fiata ducato,sprzeglo komplet wszystko pieknie ladnie poskladane a po chwili jazdy pierdyknal nowy wysprzeglik:facepalm:a co za tym idzie trzeba znowu skrzynie zwalac:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kur.. ja tu jutro na urlop a samochód jeszcze tydzień uziemiony... wszystkie roboty, rezanak itp. odwołane:facepalm::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nic mi nie mow... 2 tygodnie urlopu z czego jeden bez samochodu... mam cichą nadzieje ze na OEM ogarne wszystko:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...