Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Artur ty chcesz uzywke kupić?nowy w aso 86zł 8E0919279 dość podrożały kiedys tam za 50 zeta moznabyło kupic

a co używki nie warto kupować ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

no gdzies tu chłopaki pisali że niby sie te głosniczki szybko psują.z drugiej strony auta pewnie nie sprzedajesz wiec kup nowy i masz z bani a tak to nie wiadomo długo uzywka pociągnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ty chcesz uzywke kupić?nowy w aso 86zł 8E0919279 dość podrożały kiedys tam za 50 zeta moznabyło kupic

a co używki nie warto kupować ??

Pewnie że warto, ja kupiłem za 20 pln tylko że do przodu, działa jak nówka a to jest to samo co do tyłu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdzies tu chłopaki pisali że niby sie te głosniczki szybko psują.z drugiej strony auta pewnie nie sprzedajesz wiec kup nowy i masz z bani a tak to nie wiadomo długo uzywka pociągnie

cykne uzywke bo nie mam 100% pewnosci czy to glosnik chyba ze jutro cos podlacze na chwile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdzies tu chłopaki pisali że niby sie te głosniczki szybko psują.z drugiej strony auta pewnie nie sprzedajesz wiec kup nowy i masz z bani a tak to nie wiadomo długo uzywka pociągnie

cykne uzywke bo nie mam 100% pewnosci czy to glosnik chyba ze jutro cos podlacze na chwile :)

nie masz tam nikogo kto uzyczył by ci na podmianke na chwile?

jozek ja takich rzeczy uzywanych niekupuje..mój znajomek mnie tego nauczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to że sie nie kupuje..po prostu ja staram sie takich rzeczy uzywek nie kupować.ja sie zapatruje tak..jest to elektryka i trzeba powiedzieć że dość tania.niby kupisz za 20zeta +kw dostajesz to i powiedzmy za 2 lub 3 miechy pada.no w koncu uzywka i nic nie zrobisz.wiec walisz po nówke i w tym przypadku do nówki dokładasz straconą kase za uzywke..a jak na poczatku kupisz nówke to ceny kosmos nie ma.co nowe to nowe i jak sie zdupi to jest na gwarancji i tyle.na pewnych rzeczach nie ma co oszczedzac.przynajmniej ja tak na to patrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony ok, ale ja patrze na to ciut inaczej, elektronika, no nie taka gruba bo to zwykły głośniczek. Kupujesz za 20pln + wysył 15 to masz 35 i parę groszy w kieszeni. Mi głośniczek śmiga jak nowy. Co do części mechanicznych to zgodzę się z Tobą, nie można oszczędzać na czymś takim, zawsze kupujesz wszystko nowe i z górnej półki albo prosto z ASO , ale to tylko zwykły głośniczek więc kupienie używki nie jest złym pomysłem tym bardziej że bardzo rzadko się to psuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Pany jutro cos pomysle 20 zł moge dac za uzywke ale juz 45 czy wiecej to nie m opcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, trafił mi do naprawy anglik, kontrolka poduszek jest, wywala g179, to anglik, przy wersji z kier po lewej strony to drzwi lewe(kierowcy) czy w przypadku anglika to będą drzwi kierowcy( prawe)? chyba warto sprawdzic kable w przelotce? :)

i jeszcze pytanie do Was w sprawie mojego auta, w klimie 08, pokazuje cis 5b ? jakie Wy macie ? to cis czynnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa 5h wymiana zawiechy + drążki kierownicze i końcówki :facepalm: Padam na pysk. A po za tym jestem trochę w szoku bo na opuszczonym aucie górne wahacze mają może z 10cm do budy :decayed:


Pany jakie wartości powinny pokazywać czujki od samopoziomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Pany podrzuci ktoś fotke gdzie dokładnie powinna być ta dziura na światło co nogi oświetla strona kierowcy...bo od strony pasazera jest fabrycznie... musze piłe motorową odpalić i zrobić mały otworek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Pany podrzuci ktoś fotke gdzie dokładnie powinna być ta dziura na światło co nogi oświetla strona kierowcy...bo od strony pasazera jest fabrycznie... musze piłe motorową odpalić i zrobić mały otworek :decayed:

Hi [emoji41] Bielun a zobacz po zdjeciu tej oslony czy od strony wewnetrznej nie bedziesz mial fabrycznie oznaczonego cienka linia miejsca gdzie mialby znajdowac sie otwor na lampke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tam nie widziałem za pierwszym razem jak patrzyłem zaraz oblukam lepiej :hi:

Ma ktoś moze przyciski do multifunkcji chrom b8? chętnie zabiore :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry

nic tam nie widziałem za pierwszym razem jak patrzyłem zaraz oblukam lepiej :hi:

Ma ktoś moze przyciski do multifunkcji chrom b8? chętnie zabiore :naughty:

dobrze sie przyjrzyj.napewno jest tam miejsce na lampke.kazda ta osłona ma tam to miejsce.moze lepiej bedzie ci znalezc jak ten plastik zdemontujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...