Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

a co jakby zrobic taki efekt armii ale z aut tzn ze stoja 3 auta same przody i w srodku jest s4 b6 po prawej b6 s-line a po lewej np b6 seria/Caractere :mysli:

zdjecia aut lub ewenutalnie same sylwetki/rysunki i pod tymi autami napis b6 divison

s4 to general s-line to major a seria to szeregowy :polew:

mialbym stopien majora :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle nieźle chłopaki już 7 stron spamu ale w tkim tępie to B5 batalionu nie dogonicie :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 18:35_________________________________________________Pozatym wasz prezes robi na 2 fronty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle nieźle chłopaki już 7 stron spamu ale w tkim tępie to B5 batalionu nie dogonicie :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 18:35_________________________________________________Pozatym wasz prezes robi na 2 fronty :decayed:

już niedługo kolego :naughty:

a Wam będziemy krawatami nogi podcinać i ani sie nie obejrzycie a Was dogonimy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a to akurat tam się ze wszystkich naj mniej udzielam i w zasadzie 3eba iść z duchem czasu :decayed: To jak Prezes przyjmiesz do b6 Division po znajomości :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Gili i mam Audi :hi::decayed:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 20:42_________________________________________________O czym tu się bedze pisać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4 to general s-line to major a seria to szeregowy :polew:

general ?? :shocked: :shocked: :shocked: prZeciez S4 B6 nie jedzie :thumbdown: co najwyżej moze być starszym kapralem sztabowym :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

BTW prezesem powinien być AndyN , on jedyny ma 2 blutacze w B6 :good:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:17_________________________________________________A tak wogóle to tworzycie plagiat jak choooj :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by Ci się Moskal plastiki łuszczyły to jarał byś się nawet plagiatem :decayed:

AndyN , on jedyny ma 2 blutacze w B6

:polew:

O czym tu się bedze pisać??

o montowaniu blutoczów i podgrzewanych szyb oraz rezaniu poziomowania xenonów :gwizdanie: itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by Ci się Moskal plastiki łuszczyły to jarał byś się nawet plagiatem :decayed:

łuszcza mi sie w polówce :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenony mam ori,a podgrzewana szyba mi nie potrzebna bo auto stoi w garażu.

Blutocz nie jest mi potrzebny :tongue4::decayed:

Gdybym miał Q,to pomyślał bym nad swapem na 3.0 . :naughty:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:29_________________________________________________nie łuszczą mi się plastiki :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:30_________________________________________________żeby nie było tak miło,przełącznik świateł się wyciera. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie łuszczą mi się plastiki

to znaczy że dopiero się złuszczą :kox:

w B6 to pewne jak wytrysk na koniec sexu :wink4:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:31_________________________________________________

żeby nie było tak miło,przełączni świateł się wyciera.

więc możesz należeć do klubu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie łuszczą mi się plastiki

to znaczy że dopiero się złuszczą :kox:

w B6 to pewne jak wytrysk na koniec sexu :wink4:

nie koniecznie zawsze można udawać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choye wam sie łuszczą ... :decayed: Poki mam jezdzace b5 i b6 to moge na dwa fronty a wy wypier$%ac do swojego obozu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...