B6 DIVISION

Nosb

B6 DIVISION to grupa miłośników Audi A4 B6, każdy w naszym klubie który posiada B6 może należeć do tej grupy, a jeśli uważasz że twój samochód zasługuje na szczególne wyróżnienie wyślij do nas zgłoszenie. Aby twój samochód był na liście wyróżnionych projektów musi spełniać odpowiednie warunki :

-
AUDI A4 (S4) B6, które nie jest serią (różnice mają być widoczne zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz)

- posiadanie tematu w Dziale Moja A4 - Audi A4 B6

- dokładny opis wyposażenia autka z modyfikacjami i fotkami

- plany modów

- ogólna aprobata komisji B6 DIVISION

- wysłanie zgłoszenia na adres [email protected], ze zdjęciami auta (które ma być w miniaturce w rozmiarze 200x134), linkiem do tematu oraz nick z forum w temacie!

WWW.FACEBOOK.COM

Смотрите публикации, фото и другие материалы на Facebook.

• Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jozek726

• Wandej

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

Buba wal sie i wynocha do siebie :polew::wink4:

Noo to widze ze sie chyba przyjmie :) Znajde chwile skopiuje od Ive pierwszy watek tylko pozmieniam co trzeba na b6 zeby plagiatu nie bylo :polew: I jakiegos zielonego o podwieszenie by trzeba poprosic ;)

• Pomoc techniczna 1

haha ;) Na razie to chociaz furer umyje bo o klepaniu nie mysle poki co :wink4:

Kij ze skladka trzeba wymyslic nazwe podklubu :) Zeby nie gapic chamsko :D Jakies przeblyski ?

Cineksik no wiesz co ? Watpisz we mnie ? Na start nieglupio wyposazona wiec juz cos :decayed: a reszta spokojnie :) Zreszta prezesz to prezes i nie musi miec super bo mial pomysl :decayed:

Nazwa pasuje ... Lagodna acz stanowcza... :polew: No sprztam sprzatam :decayed: WLasnie upchalem pionka i wzmak na szafe ;)

Kto rzuci linkiem do przerobki 1 na 2 din ? :) Nie chce ktos wzmaka i suba do bose ? Mozliwe ze i glosniko :decayed: Tylko to za jakis czas :good:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:31_________________________________________________Zaleczeq ten twoj avatar jest hmmm.... hipnotyzujacy :decayed:

Dobra to jako prezesz co miesiac rzadam od podklubowiczow wplat po 5 zl od lebka na mody w mojej furce :polew:

Zaleczeq ten twoj avatar jest hmmm.... hipnotyzujacy :decayed:

wiem i musze pilnowac bo panowie moderatorzy mi go usuwaja ale sie nie daje :decayed:

Nosb a co bedziesz rezał Bi turbo :decayed::naughty:

- to może ja podam nr konta... :polew: :polew: :polew:

Swoj czy Nosba znasz na pamiec :polew: :polew: :polew:

- a to nie ten sam numer??? :gwizdanie: :naughty: - no przecież ktoś musi prowadzić finanse - nie będziemy przecież obarczać prezesa takimi przyziemnymi sprawami jak kasa - wizjonerzy nie mają do tego głowy... :>[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:42_________________________________________________

...+ VAT... - jak widzicie ktoś musi się zając finansami :tongue4:

:D Rejony ogarniete wstepnie :) Bitwa trwa :) Bi turbo to na pewno... I to neidlugo... Tylko ze to 2,7 troche przymalo :mysli: