Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Kurfa tylko na taśmę znalazlem chyba włosy siemiana:kwasny: Trauma jak c**j:kwasny:

Lucyfery chyba założeń takie jak piszecie i zostanie tylko listwy s-line i będzie:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

a ja chyba pomaluje moje listwy s4 na ori kolor czyli platinium gray:naughty:co wy na to

Lepiej pchnij mi je za 400zl:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba pomaluje moje listwy s4 na ori kolor czyli platinium gray:naughty:co wy na to

Lepiej pchnij mi je za 400zl:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

:polew:chyba moje wentylki:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpakowales pake ode mnie w ogole?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpakowales pake ode mnie w ogole?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

jedrek znajomy dopiero mi w niedziele dowiezie to do Norwegi z wieloma innymi gadzetami (wtajemniczeni wiedza o co chodzi) i wtedy zaczne dalej modzic:decayed:dam ci znac jak bede mial w rekach paczkie od ciebie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Szwajcarzy dostają w piz*..eczkę mają obronę tak dziurawą jak ser szwajcarski :grin:

Tomek, szczerze nie wiem po co malowałeś listwy S4, w ori są moim zdaniem najlepsze, a przy kolorze nadwozia Twojej niuni by wyglądało to ciekawie :wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

uuuu 5:2 szwajcaria obudzila sie troszke pozno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Szwajcarzy dostają w piz*..eczkę mają obronę tak dziurawą jak ser szwajcarski :grin:

Tomek, szczerze nie wiem po co malowałeś listwy S4, w ori są moim zdaniem najlepsze, a przy kolorze nadwozia Twojej niuni by wyglądało to ciekawie :wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

uuuu 5:2 szwajcaria obudzila sie troszke pozno

spoko poprawimy i bedzie piz*encyjnie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę :D

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

Ujnia a nie dlugi weekend: w czwartek zlazlem z nocki, dzis bylem w robo, w weekend do pracy, pon i wt tez :/ dopiero w srode dzien wolnego a w kolejny weekend nocka, kto mi pozazdrosci wczesniejszej "emerki"? No i brak urlopu w tym roku w wakacje ( co dwa lata mam szanse, że dostanie mi sie czerwiec/lipiec/sierpien )..piwka wysiorbane meczyki obejrzane trza isc w kimke bo rano do pracy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W budzetowce ;)

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

Tomek juz domyslil sie a inni jeszcze nie? :D

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

8 rok sluzby i taki piz*ziec, że pozazdroscic mi mozna tylko tej "pewnej" roboty i wplywu na konto na poczatku kazeego miesiaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i prawa do odejscia na emerke po 15 latach mi jeszcze nie zabrali ale nikt z dolu nie odchodzi tak wczesnie bo to jest zaledwie 40% miesiecznej wyplaty czyli jakies 1400zl, a jak ma sie kredyt mieszkaniowy na 30lat, żone bez pracy i z dwojke dzieci to zatyra sie czlowiek do 30tki w tej sluzbie wiec do praktycznie 60tki :#

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Niedlugo wybieram sie na druga operacje glowy nowotwor kosci czaszki, moze juz tym razem nie przepuszcza mnie na komisji, teraz chodze juz 3rok z plytka w czole :) jakby nie poszlo to wyjazd do Holandii na zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec (były policjant) ma teraz 55lat i ponad 3k emeryturki. Do tego pracuje sobie i dorabia jakieś 2k. Mogłem iść w jego ślady już dawno bo miałem taką możliwość ale jakoś w ogole mnie do munduru nie ciągnie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam takich znajomosci, po studiach poszedlem sprobowac, i jestem blokowany od poczatku, posiadanie studiow nie pomoglo a wrecz zaszkodzilo na pewnym etapie. Life is brutal :/ bylo trza isc w slady ojca czyli do woja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w woju idioci ustawiają inteligencje..ale na szczęście tych strych komunistów mało zostało....i tylko dlatego nie zostałem w syfie...czasami się załuje bo już by było 7 lat służby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek nic nie straciles wszystko zabieraja w sluzbach mundurowych, jest juz 25lat minimum, w trakcie zmieniaja zasady naliczania emerytury ucinaja dodatki, takze ci co robia 14lat i mniej, nie wiedza na czym stoja i w kazdej chwili wszystko moze sie dla nich zmienic na to gorsze, juz znowu spadla ilosc chetnych do sluzby widac to wyraznie w wiekszych miastach i ta tendencja bedzie dalej nasilala sie, zawod zrobi sie malo atrakcyjny wiec lepiej bedzie bladzic wsrod prywaciarzy lub wyjechac na zachod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega został.. po 7 latach służby na zjebanym kontrakcie i w każdej chwili może uslyszec : "dziękujemy za współprace ale nie mamy etetu" o awansie może pomarzyć... średnio co 7 lat( w zaleznosci czy masz tatusia albo wujka na górze) i zaczynają mu pierd.. ze przydała by się jakaś misja zagraniczna bo ma mało ciekawe cv... słowem idiotyzm wtórny:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...