Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

jozek726 - dzienx za podesłanie ogloszenie ramka 2 din :) już jest moja :)

:thumbup1: cena jak najbardziej ok :wink:

MIałem sobie odpuść 2 din , bo 2 dni temu zamontowałem 1 din radio które naprawde super polepszylo dzwiek w aucie ( ale niestety nie ori ) :)

wlazlo cos takiego XXV_01_D_A_E.jpg , ale nie ma to jak rns-e ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

z RNSe będzie pan zadowolony :decayed:

Wiem wiem rezałem już w poprzedniej A4-ce rns-a :) :) robi robote :) teraz tylko wychaczyć trza jednostke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej LED z 3D z odswiezaniem 400Mhz i 4rdzeniowym procesorem, bedziesz Pan zadowolony, że ho ho ho ;)

Ups... jeszcze takiego nie wyprodukowali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leda czy zwykłego ?

budżetowca :) nie bede oglądal tv itp wiec nie ma sensu :) :)

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

Najlepiej LED z 3D z odswiezaniem 400Mhz i 4rdzeniowym procesorem, bedziesz Pan zadowolony, że ho ho ho ;)

Ups... jeszcze takiego nie wyprodukowali :D

a skąd ta pewność chinczyki juz wszystko produkują :P :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja wolalbym wziac japonca pioneer'ka jakiegos z wbudowana navi, dvbt BT itp ale nic w macie czarnym zblizonym do kokpitu w audi nie znalazlem. No i juz mi przeszlo wogole z tymi cudami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czas poszukiwań klapy USA można kupić sobie podjebkę rejestracji i zamontować do normalnej klapy.

Daje radę:

10402391_771492666215531_7749810735787484440_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani ja, stąd pomysł na taką tablicę.

O tu lepsze zdjęcie, na zdjęciu tablica zlotowa. Mam też z normalnymi numerami rejestracyjnymi. Tylko trzeba uważać i nie zgubić bo jak trafi na policję czy do urzędu komunikacji to nie chcą oddać:decayed:

P1050858.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem rezac klape u mnie w Avancie, ale niestety odpuszczam... Sily wyzsze. Zatem mam na sprzedaz dwie klapy US: sedan czarna (spolerowac i na auto) i do cabrio. Sedan powiedzmy ze 300zl + przesylka, cabrio jeszcze nie wiem, musze to do siebie na plac zwiezc. Jak ktos cos, to walic na PW, na pewno na dniach bedzie wisiec w ogloszeniach :hi:

---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

Ani ja, stąd pomysł na taką tablicę.

O tu lepsze zdjęcie, na zdjęciu tablica zlotowa. Mam też z normalnymi numerami rejestracyjnymi. Tylko trzeba uważać i nie zgubić bo jak trafi na policję czy do urzędu komunikacji to nie chcą oddać:decayed:

http://s12.postimg.org/vyirg5q2l/P1050858.jpg

jestem na etapie walki z celnym, pewnie w przyszlym tygodniu registracja i tez tego myka bede robil, bo mi sie podoba chyba bardziej, jak ori klapa us :wink: starzeje sie chyba... :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

Pany ktoś ma konto na ebay'u ?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

Pany ktoś ma konto na ebay'u ?

Ma :)

a czy ja od ciebie kiedys lamp nie brałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczyk :drinks:

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

jKOFAQZ.jpg

dobre w uj :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...