Jump to content

B6 DIVISION

Nosb
 Share

Recommended Posts

29 minut temu, OficeR napisał:

Witam. Zajmuje się ktoś tutaj regeneracją lamp od B6? Moje xenony już ledwo co żyją, w nocy bez przeciwmgłowych nie wyobrażam sobie jazdy. Z chęcią bym od kogoś kupił nawet przerobione pod bixenon/biled, a po zamontowaniu odesłał swoje leciwe do dalszych prac i wykorzystania dla dalszego handlu 🙂

@kamil-vag ma fajne lampki teraz do sprzedania.

• Replies 85.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Wandej

4732

• jozek726

5819

• kaju

3327

• wladi

3829

Top Posters In This Topic

53 minuty temu, Adam87 napisał:

@kamil-vag ma fajne lampki teraz do sprzedania.

Fajne to mało powiedziane.  :whistling:

Pany, czy ktoś po nr vin jest mi w stanie na 100% powiedzieć, jaką mam pompę paliwa? Bo podobno są dwie, w jednej można sam wkład wymienić a w drugiej trzeba cały moduł.

21 godzin temu, Langista napisał:

Pany, czy ktoś po nr vin jest mi w stanie na 100% powiedzieć, jaką mam pompę paliwa? Bo podobno są dwie, w jednej można sam wkład wymienić a w drugiej trzeba cały moduł.

daj ten VIN

2 godziny temu, Dev napisał:

daj ten VIN

WAUZZZ8EX3A011116

2 minuty temu, Langista napisał:

WAUZZZ8EX3A011116

8E0 906 087 N lub P

Jakiej firmy brać komplet wahaczy na przód? Zaczął mi walić sworzeń lewego dolnego i przy oglądaniu spodu wyszło, że jeszcze sparciały tuleje bananów, więc rozważam już wymianę wszystkich.

jak ma być dobrze to lema, jak taniej to regum (regenerowane)

Budżet mam na to do 900zł więc lema będzie ciężko w tych pieniądzach ogarnąć :P chyba że takie, co z tira spadły

no niestety lem to bliżej 2k pln. poczytaj na temat regum, jest tu na forum też wątek w którym sporo kolegów chwali.

Posted (edited)

Z regum nie wystarczy Ci 900 zł na komplet. Tam w zestawach brakuje łączników drążka stabilizatora, końcówek drążków kierowniczych oraz śrub i nakrętek, a to wszystko jak ma być dobre jakościowo to kosztuje niestety.

Edited by pelonek1

Jak 900 to górny pułap, to weź zestaw z SKV i jeszcze na mechanika Ci starczy, żeby to założył. Ja na tym zestawie jeżdżę i luzów nie mam a coś ok 30-40k już zrobiłem.

Panowie czy tunel środkowy od Sedana czy avanta będzie pasował do Cabrio? wiem że Cabrio jest jeszcze jeden przełącznik na środkowym tunelu ale on wychodzi z półeczką a reszta to jest to samo?

górna część tunelu jest inna, może z jakaś rzeźbą by weszło, ale na moje nie podejdzie nawet z rzeźbą.

No góra inna. Ale jak patrzę na to wszystko to włączy się na tej samej wysokości, nie mam jak zmierzyć bo nie ma nik ze znajomych sedana ani avanta. 

W dniu 6.05.2021 o 11:37, OficeR napisał:

Budżet mam na to do 900zł więc lema będzie ciężko w tych pieniądzach ogarnąć :P chyba że takie, co z tira spadły

Wrzucaj regum. Montowałem pół roku temu. Wykonanie solidne, na tulejach, sworzniach znaczniki lema. Odlewy bananów Ori. 

Panowie, ma ktoś z Was aktywne konto na rankomat.pl? Przygarnę kod polecenia i tym samym dam zarobić kilka groszy.

43 minuty temu, R4xx napisał:

Panowie, ma ktoś z Was aktywne konto na rankomat.pl? Przygarnę kod polecenia i tym samym dam zarobić kilka groszy.

CHRIS150 - daje 150 zł zniżki, kod Chrisa Kubeczko z YT.

11 godzin temu, george napisał:

CHRIS150 - daje 150 zł zniżki, kod Chrisa Kubeczko z YT.

Właśnie nie mogłem mieć kodu od influencera, ale dzięki za informację :wink:

Pany, jestem na etapie wygłuszania bagażnika i zastanawiam się, czy zakleić to matami, czy akurat to miejsce zostawić zadrapać farbę, przejechać to jakimś 'pożeraczem' rdzy i dopiero później zakleić matami.

IMG_20210515_133925.jpg

IMG_20210515_133948.jpg

Posted (edited)

Musisz wyczyścić i zabezpieczyć, jak tylko maty przykleisz to zgnije od spodu.

Stoi Ci woda w bagażniku? Normalnie gdy jest sucho bagażnika nie rusza, przynajmniej ja sie nie spotkałem, by w suchym takie wykwity były. 

Edited by Muskel1

4 godziny temu, Langista napisał:

Pany, jestem na etapie wygłuszania bagażnika i zastanawiam się, czy zakleić to matami, czy akurat to miejsce zostawić zadrapać farbę, przejechać to jakimś 'pożeraczem' rdzy i dopiero później zakleić matami.

Tak jak kolega @Muskel1napisał. Najpierw wyczyść porządnie i później zabezpiecz. Trochę dziwne że masz tam tyle korozji a nawet bardzo dziwne.

W sumie tylko w tych dwóch miejscach, wody tam nie ma ale chyba komuś kiedyś tam się woda dostała, może coś wylał albo zmieniał kapcia w deszczu i trochę tam napadało. 

Wygląda na dużo ale tak naprawdę to jest tego malutko, ta kapka ma średnicę może 5 cm a te drugie małe ognisko rdzy nawet 1 cm nie ma. Przecierałem to i jest to tylko powierzchowna rdza ale na pierwszym zdjęciu widać, że pod lakierem coś już się tam nowego rodzi. Co polecacie na zabezpieczenie tego?

Tak na szybkości ... ET45 Dystans 15/20mm czy 13/17mm?. :) 

Zależy jakie koło, ile cali szerokie..

2 minuty temu, Adam87 napisał:

Zależy jakie koło, ile cali szerokie..

Zapomniałem o tym :facepalm: A więc ...18x8. 

20 minut temu, zakix napisał:

Zapomniałem o tym :facepalm: A więc ...18x8. 

15/20

35 minut temu, Adam87 napisał:

15/20

Przy oponie 225/40? :) 

35 minut temu, zakix napisał:

Przy oponie 225/40? :) 

Tak. Ja miałem 13/20mm przy 19'8.5J i oponie 235/35

2 godziny temu, zakix napisał:

Tak na szybkości ... ET45 Dystans 15/20mm czy 13/17mm?. :) 

jaki zawias?