Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potzrebne materiały do pracy magisterskiej!!!!!!!!!!!!!


norek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. W tym roku będę pisał pracę magisterską i będzie to program do analizy róznych logów zczytywanych z poszczególnych bloków sterownika samochodu. Zwracam się do was z ogromną prośbą, mianowicei potrzebuję zrobić do pracy bazę danych do porównań poszczególnych wartości bloków. Skąd posiadacie informacje, że np; wartość napięcia sondy lambda powinna mieścić się w zakresie od .. do 1V, czy wartości procentowe pokazywane w bloku 007 są poprawne i nie odbiegają od normy> Podobnie sprawa się ma odnośnie przepływomierza itd. Może ktoś z was dysponuje zestawem takich serwisowych danych i byłby tak uprzejmy mi je udostępnić. Bądź podać jakieś kiążki ( może ma je w wersji elektronicznej) gdzie mogę znaleźć te wszystkie wartości według których wy dokonujecie wszystkich tych analiz. Obiecuje że pochwalę się programikiem po obronie.

Oto mój adres e-mail: [email protected]

Z góry dzięki wszystkim za chęć pomocy oraz za wszelkie matriały.

Pozdrawiam Norek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. W tym roku będę pisał pracę magisterską i będzie to program do analizy róznych logów zczytywanych z poszczególnych bloków sterownika samochodu. Zwracam się do was z ogromną prośbą, mianowicei potrzebuję zrobić do pracy bazę danych do porównań poszczególnych wartości bloków. Skąd posiadacie informacje, że np; wartość napięcia sondy lambda powinna mieścić się w zakresie od .. do 1V, czy wartości procentowe pokazywane w bloku 007 są poprawne i nie odbiegają od normy> Podobnie sprawa się ma odnośnie przepływomierza itd. Może ktoś z was dysponuje zestawem takich serwisowych danych i byłby tak uprzejmy mi je udostępnić. Bądź podać jakieś kiążki ( może ma je w wersji elektronicznej) gdzie mogę znaleźć te wszystkie wartości według których wy dokonujecie wszystkich tych analiz. Obiecuje że pochwalę się programikiem po obronie.

Oto mój adres e-mail: [email protected]

Z góry dzięki wszystkim za chęć pomocy oraz za wszelkie matriały.

Pozdrawiam Norek.

Mysle ze lepiej bedzie jak ludzie tu beda podawac info , kazdy sie z checia dowie a tobie pomoze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew, myślę że forma o której wspomniałeś jest badrzo dobra :oklaski:[br]Dopisany: 03 Październik 2007, 21:13 _________________________________________________Widzę że chyba nie mogę liczyć na pomoc. Nikt nie chce się podzielić danymi, a przecież osoby które wypowiadają się na temat logów muszą je z jakimiś poprawnymi danymi porównywać.

Czy ktoś ma może jakąś rozpiskę co dokładnie znajduje się w poszczególnych blokach pomiarowych??

Zwracam się jeszcze raz do wszystkich o pomoc.

Pozdraiam Norrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź podać jakieś kiążki ( może ma je w wersji elektronicznej) gdzie mogę znaleźć te wszystkie wartości według których wy dokonujecie wszystkich tych analiz.

ELSA, było już kilkadziesiąt razy na forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...