Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Elektro zawór


sebastian81

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam takie pytanko mam instalacje sekwencyjna ZENIT i chyba tak mi sie wydaje ze ten elektrozawor przepuszcza mi gaz jak auto dluzej postoi.po dlurzszym postoju ciezko odpala za 2-3 razem a co dziwne jak mam pusta butle to nie ma takich problemow .czy da sie samemu wyczyscic te zawor dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro odpalasz na benzynie i na benzynie są problemy jak piszesz "odpala za 2-3 razem" to nie szukaj przyczyn w instalacji LPG. Elektrozawór nie ma nic do odpalania na bp. Tak na marginesie nawet na sekwencji możesz odpalić z gazu.

Sprawdzałeś akumulator i ładowanie alternatora?[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 18:49_________________________________________________A podpiąłeś VAG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz reduktor ? moze to z reduktora podcisnieniem ucieka gaz do kolektora dolotowego...

zeby to sprawdzic to przed zgaszeniem auta przejedz sie tylko na benzynie i zgas auto na benzynie i zobacz jak sie odpala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie elektrozawór, tak jak ktoś już wspomniał sprawdź podciśnienie w reduktorze i wtryskiwacze. To są przyczyny podlewania silnika gazem i stąd problem z rozruchem. Czy wcześniej tego nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdzenie czy nie puszcza reduktor przez podciśnienie: zdjąć wąż z podciśnienia, zatkać dziury, odpalić auto i niech chodzi na LPG, wyłączyć i sprawdzić po 5 min. jak odpala.

2. Sprawdzenie wtryskiwaczy: wyjąć wtryskiwacze, podłączyć sprężone powietrze 5 atm. i sprawdzić czy nie puszczają.

Wszystko będzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...