Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] AZ Auto Serwis - oficjalny warsztat A4 Klub Polska - Trójmiasto :)


Piero

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się tam nigdy nie mogłem dodzwonić pod ten numer 503...., na smsy też nikt nie odpowiada - spróbuj pod 661601595 (ten jeszcze w październiku działał) to chyba numer "znajomego" czy wspólnika - cholera wie jaki tam jest udział własnościowy :)

Ja pod tym numerem się dogadałem i załatwiłem, choć nigdy człowieka nie zobaczyłem na oczy :D - takie call center serwisu AZ.

Chłopaki się chyba rozjechali bo poleciłem ich znajomemu i przez 2 miesiące nie udało mu się dodzwonić i cokolwiek ustalić - także miał jechać z daleka i odpuścił. Ty masz na miejscu, więc może podskoczysz i coś więcej ustalisz.

Aha na ten 503... jest większa szansa ze się dodzwonisz późnym wieczorem bo właściciel śpi do 13 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w AZ non-stop jest pełno aut do naprawy (ludzie tam walą drzwiami i oknami naprawiać/swapować/itd swoje auta bo warsztat jest mega :good: ) i jak jest robota to chłopaki naprawiają a nie gadają przez telefony :cool1: :gwizdanie:

Szczerze polecam i podrzucam wskazówkę - dzwonić do upadłego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja gorąco polecam!

U mnie zrobione:

- kolektory (klapy wirowe - 3,0 TDI)

- ogarnięty temat cykania silnika (uszczelka pod wtryskiem)

kilka innych pierdół

Nie żałuję ani jednego kilometra zrobionego do chłopaków- takiego warsztatu i specjalistów, z którymi można spokojnie pogadać można ze świecą szukać!

Jeszcze raz wielkie dla OLA i chłopaków!

w AZ non-stop jest pełno aut do naprawy (ludzie tam walą drzwiami i oknami naprawiać/swapować/itd swoje auta bo warsztat jest mega :good: ) i jak jest robota to chłopaki naprawiają a nie gadają przez telefony :cool1: :gwizdanie:

Szczerze polecam i podrzucam wskazówkę - dzwonić do upadłego :decayed:

Prawda to- podejrzewam, że gdybym posiedział tam jeszcze ze 2 godzinki to by mnie zastawiły auta klientów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja gorąco polecam!

U mnie zrobione:

- kolektory (klapy wirowe - 3,0 TDI)

- ogarnięty temat cykania silnika (uszczelka pod wtryskiem)

kilka innych pierdół

Nie żałuję ani jednego kilometra zrobionego do chłopaków- takiego warsztatu i specjalistów, z którymi można spokojnie pogadać można ze świecą szukać!

Jeszcze raz wielkie dla OLA i chłopaków!

w AZ non-stop jest pełno aut do naprawy (ludzie tam walą drzwiami i oknami naprawiać/swapować/itd swoje auta bo warsztat jest mega :good: ) i jak jest robota to chłopaki naprawiają a nie gadają przez telefony :cool1: :gwizdanie:

Szczerze polecam i podrzucam wskazówkę - dzwonić do upadłego :decayed:

Prawda to- podejrzewam, że gdybym posiedział tam jeszcze ze 2 godzinki to by mnie zastawiły auta klientów :)

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak też się podpinam pod pytanie kolegi. Miesiące mijają od tych postów, a tam dalej dobrze, czy ekipa się pozmieniała i już lipa? Ktoś się może wypowiedzieć na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle pelen profesjonalizm, zrozumienie czlowieka w potrzebie i calkowite ogarniecie tematu na wysokim poziomie tak jak to powinno wygladac.

Takze pomoc w zalatwieniu lawety!

1900304101526746640214023930221124042479

Jeszcze raz bardzo bardzo dziekuje :):banan::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś aktualne namiary na warsztat? Na podane telefony nie moge sie dobić? W Gdańsku chyba już ich nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle pelen profesjonalizm, zrozumienie czlowieka w potrzebie i calkowite ogarniecie tematu na wysokim poziomie tak jak to powinno wygladac.

Takze pomoc w zalatwieniu lawety!

1900304101526746640214023930221124042479

Jeszcze raz bardzo bardzo dziekuje :):banan::hi:

o Ty!!! :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś aktualne namiary na warsztat? Na podane telefony nie moge sie dobić? W Gdańsku chyba już ich nie ma...

W pruszczu są

http://az.gda.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak też się podpinam pod pytanie kolegi. Miesiące mijają od tych postów, a tam dalej dobrze, czy ekipa się pozmieniała i już lipa? Ktoś się może wypowiedzieć na ten temat?

Działają w Pruszczu jak kolega wyżej napisał.

Można śmiało jechać. Dają radę :thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nr w AZ się zmieniły dzwonię: 601 443 282 (odzywa się jednostka wojskow Głogów), 503 586676 nikt nie odbiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

503586676
Ciężko się dodzwonić, ale możesz napisać sms, że prosisz o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli zagląda tu Właściciel Serwisu to chciałbym się uprzejmie przypomnieć o rachunku za naprawę z 20.10.2016 którego do tej pory nie dostałem.

Będę wdzięczny za kontakt..

 

 

09/2017

za miesiąc mija rok od wizyty w AZserwis.. wciąż brak rachunku..

 

pozdrawiam i nie polecam

Edytowane przez H_S_B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy w tym warsztacie wymienia mi lampy w b9 na full ledy z tyłu? Kodowanie komponent plus światła dynamiczne z modulu komfortu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...