Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] AZ Auto Serwis - oficjalny warsztat A4 Klub Polska - Trójmiasto :)


Piero

Rekomendowane odpowiedzi

AZ Auto Serwis

Ul. Trakt Św. Wojciecha 167 D

80-017 Gdańsk

Email: [email protected]

Tel: 503-586-676

http://az.gda.pl

Zapraszamy wszystkich klubowiczów do naszego warsztatu :)

Ci obecni co środę na grill-spotach wiedzą już gdzie można śmiało serwisować swoje :audi:

Zakres usług - od diagnostyki komputerowej, przez przeglądy serwisowe, wulkanizację, wymiany (to robi każdy) i USTAWIANIE (z tym już bywa zdecydowanie gorzej...) rozrządu, czyszczenie wtryskiwaczy, po likwidacje wad fabrycznych 2.0 TDI (wywalenie wałków, zabieraka, łańcuszków i tego całego szajsu), na wymianie silników kończąc.

Na miejscu można też zrobić przegląd rejestracyjny.

Dla klubowiczów oczywiście RABATY!

Zachęcam do wyrażania Waszych opinii o serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu w wymienionym wyżej warsztacie została przeprowadzona reanimacja ciężko chorego silnika 2.0 TDI BLB, polegająca na przeszczepie napędu pompy oleju i wycięciu problematycznych wałków wyrównoważających. Pacjentowi dodatkowo udrożniono pompowtryski, wymieniono uszkodzoną osłonę przegubu ( uszkodzenie nie zostało zauważone przez doktorów specjalistów podczas przeglądu kilka dni przed reanimacją w ASO), wyczyszczono turbinę, usunięto kilka fabrycznych dolegliwości oraz nauczono porozumiewać się we właściwym języku.

Operacja się udała, pacjent przeżył i ma się dobrze.

Na koniec pacjenta potraktowano "witaminką" :wink4: która znacznie dodała mu energii, przez co stał się znacznie żwawszy i ruchliwszy.

Podsumowując:

- dobry kontakt

- kompleksowe i uczciwe podejście

- rozsądne ceny

Klinika godna polecenia, napewno będę tam jeździł na badania okresowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji jaką była krótka wizyta w Trójmieście i konieczności drobnej wymiany postanowiłem "sprawdzić" warsztat Piero. I muszę przyznać, że obsłużono mnie elegancko ;) Szybko, solidnie i z fajnym rabacikiem. Szkoda, że w te rejony Polski wpadam tak rzadko, ale na planowane wgranie "witaminek" chyba wybiorę się specjalnie do Gdańska :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A6 2,0 TDI 140KM BRE 05.2006 :wallbash:

Z poczatku sie zastanawialem czy warto jechac z Opola do Gdanska 520km. Gdy widze teraz efekty calej pracy AZ Serwis moge powiedziec, ze warto bylo pojechac z jednego konca Polski na drugi, moge tylko o sobie mowic ze jestem w 100% zadowolony i dobrze wiedziec ,ze sa jeszcze w Polsce takie warsztaty jak AZ Serwis, ktorzy szukaja rozwiazania problemu od podstaw - a nie patrza by klientowi wciskac tylko czesi i kit za kupe kasy bo maja upust !

prace w naszym A6 C6 to :

wałki (imbusik)

wywalenie DPF manualne + soft

chip 140 => 164

czyszczenie turbo + dolotu

czyszczenie wtrysków

olej + filtry pow. i pal.

Teraz to zupelnie inna jazda. Samochod zywszy o wiele lepiej sie zbiera :evil:, zuzycie paliwa zostalo te same , po zmianie napedu pompy samochod o wiele bardziej cichy az milo sluchac ! :good:

Jezeli problem z Audi to polecam: :AZ Auto Serwis :good:

Ul. Trakt Św. Wojciecha 167 D

80-017 Gdańsk tel:0048661601595

Podziekownia dla "ZIOMKA", ktory sprawial wrazenie, ze pracuje nad swoim samochodem, a nie przy obcym:)(pelny profesjonalizm)i dla calego AZ Serwis!!! :hi:

Marcin K.(OPOLE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam byłem, kiełbasę jadłem i piwo piłem ... :) Zrobiłem przy okazji zamianę napędu pompy, rozrząd, witaminkę i parę innych rzeczy :) Fachowcy znają się na rzeczy, więc każdy problem w moim aucie zdiagnozowany i poprawiony bez większego problemu ... Cena ostateczna również niższa niż się spodziewałem, więc POLECAM :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam byłem, kiełbasę jadłem i piwo piłem ... :) Zrobiłem przy okazji zamianę napędu pompy, rozrząd, witaminkę i parę innych rzeczy :) Fachowcy znają się na rzeczy, więc każdy problem w moim aucie zdiagnozowany i poprawiony bez większego problemu ... Cena ostateczna również niższa niż się spodziewałem, więc POLECAM :) Pozdrawiam

I o to chodzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sercem mogę polecić ten warsztat, fachowcy na wysokim poziomie, szybko, sprawnie, sympatycznie ,a złota rączka to ZIOMAL :buziak: ,dbają o samochody klientów jak o własne ,jak masz problem z autem to tylko AZ SERWIS go uleczy.Pozdrowienia dla całego Serwisu AZ oraz szefa Olgierda za pełen profesjonalizm, niskie ceny, fachową obsługę. :oklaski:. Pozdrawiam Marta . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Polecam! Przerobienie napędu pompy, czyszczenie wtrysków, regeneracja turbo i wycięcie DPF-a i mój BRD jak nowy :rolleyes:, oczywiście troszkę to wszystko kosztowało, ale naprawde warto, bo cena w porównaniu do wykonanej usługi i kultury pracy silnika to pikuś. AZ AUTO SERWIS :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja również dołączam się z podziękowaniami za dobrą robotę. Odwiedziłem słynnych "wałkarzy" i pozbyłem się problemu, przy okazji poleciał dfp, wyczyścili wtryski,pozmieniali płyny i filtry oraz grzecznie dopakowali koni klekotowi.

Pozdrowienia z Lublina dla chłopaków i podziękowanie za cierpliwość w odpowiadaniu na głupie pytania :)

Jedna mała uwaga do p Piotra i p Olka - odbierajcie częściej telefony !!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialbym wymienic pasek rozrzadu w/w warsztacie moze wiecie jaki koszt bardzo prosze o odp ..pozdrawiam

człoFieku zadzwoń i zapytaj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dzikeuje za wiadomosc oczywiscie ze zadzwonie tylko pzred swietami jestem zapracowany interes swiateczny i zawsez pozno wracam dlatego napisalem na forum ile by kosztowalo orientacyjnie..ale dzieki za pomoc podjade osobiscie po nowym roku i wszystkiego sie dowiem pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec i jak moge wystawic opinie AZserwis w gdansku...pacjent to a6 c6 z 2007 silnik 2.0tdi -prac bylo sporo,autko przyjechało do warsztatu kopcące jak stary 1.6d , szarpało w jednym zakresie obratow,nie dzialal cenralny (raz tak raz nie)...

przeprowadzone mody:

-usuniecie wadliwych walków pompy oleju,na pancerny system smarowania z 1.9tdi

-wymiana kompletnego rozrządu i dwóch rolek

-czyszczenie ultradzwiekiem wtryskiwaczy

- ----------/ /------------- EGR

-wymiana intercoolera na nowy

-regeneracja starej stacyjki(problem od centralnego)

-wymiana oleju ,wszystkich filtrów i wszystkich plynow(hamulcowy,chłodniczy itd)

-zmiana turbiny na BRD

-program-->wynik 190 koni i 407nm(bardzo ladnie napisany program bez dymku)

Chłopaki bez problemu rozpoznali problemy bolace moje a6,autko teraz pracuje super swietnie sie zbiera --od serca moge polecic ten serwis wszystkim ktorzy szukaja prawdziwych fachowców od 2.0tdi i oczywiscie nie tylko bo wydaje mi sie ze nie ma dla nich rzeczy niemożliwych :)

oczywiście az tak kolorowo nie moze byc i mam maly minus za komunikacje,jest sie brardzo ciezko dodzwonic i pozniej dostać jakis faktury badz wykresy-ja ich nie dostalem mimo ze prosilem.

pod względem mechaniki obslugi,tlumaczenia co i jak...jak najbardziej na TAK porostu chłopaki znają sie na rzeczy i nie wciskają ściemy-jesli bylo cos wymieniane to napewno tak musialo byc...

pozdrawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...