Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podnośnik samochodowy


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

Konstrukcyjnie wielkich różnic w tych lewarkach niema. Tylko jakość wykonania jest inna.

Zapewne taki ze śrubą... Średnio poręczne i bardzo nie stabilne, żaba są dość stabilne. Z resztą warto mieć i taki i taki lewarek. Żabę w bagażniku wozić to nie wiem czy najlepszy pomysł ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się przymierzam do tej hydraulicznej żaby ...

mam dylemat ... brac markowy Yato 2T za nieco ponad 200zł czy podnosniki 2,5T firm BASS polska, Geko, Mar-Pol, Vander, Mastiff

Po fotkach jak to jeden produkt tylko inaczej pomalowany, oklejony ... tak czy inaczej chinczyki.

najbardziej kusi mnie zestaw podnosnik 2,5T + kobyłki 3T:

Geko za 220zł

PODNOŚNIK HYDRAULICZNY ŻABA 2,5T NISKI +KOBYŁKI 3T (3271035611) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

lub to samo ale Mastiff: za ok. 180zł

PODNOŚNIK HYDRAULICZNY ŻABA 2.5T NISKI+ KOBYŁKI 3T (3285973301) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy jest sens przepłacać te 40 złociszy ... wizualnie praktycznei to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak się sprawują Wasze podnośniki? Bo też bym chętnie coś nabył, np PROLINE ZESTAW PODNOŚNIK ŻABA 2T + 2SZT KOBYŁKI 2T (4267157160) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

ew taki zestaw LEWAREK ŻABA PODNOŚNIK 2T +KOBYŁKI PODPORY 3T GUMA (4253765122) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...