Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MAGNETYRER - ktos posiada ?


szpak

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie co sądzicie o montowaniu magnetyzerów, czy to naprawde daje takie efekty (mniejsze spalanie, zwiekszenie mocy itp) czy warto zamontowac go do A4 z silnikiem 1.9 Di 75 KM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto.Już lepiej za tą kase kupić coś dziewczynie.na pewno będą to lepiej zainwestowane pieniądze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najdalej od magnetyzerów , chociaż podobno te najnowszej generacji DYnamicFuel coś tam dają ale czy warto 1000zł dać za 0.5konika i 1nm więcej :) W tej cenie można wydech zrobić z nierdzewki i napewno da więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak Koledzy piszą szkoda marnowac $$$ na takie wynalazki co to nic nie dadza pozytecznego...

Proponuje zaczac od virusa ktorym osiagniesz ~130PS i na jakis czas Ci wystarczy.. bo to wciaga strasznie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pbogusz13

Efekty z doswiadczenia:

Mercedes W123 240D automat- z 11 na 9,1

Mercedes W124 300D manual - z 10 na 8,8

Audi 80 B4 2.0 (jednopounktowy wtrysk) + LPG - z 10 na 9

VW Passat B4 1.9 TDI 90PS z 5,8 na 5,3

To wszystko sa samochody,moje byle,obecne i rodziny.Teraz w A4 1.9TDI 110PS automat tez mam zalozone ale od poczatku jak mam auto.Mialem akurat dostep taniej wiec kupilem.Teraz zima,po miescie i na krotkich trasach ok 25km w automacie i przy oponach 225 srednie spalanie wychodzi mi 6,6 - 6,7l/100.Nie wiem czy to duzo czy malo.Styl jazdy raczej sredni trasa ok 110-130 a pomiescie roznie.Co do mocy to odczucia raczej subiektywne,jak ktos wierze ze cos uroslo to tak moze odczuje,ale to kwestia stracenia na wadze 3kg.hahaha.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty z doswiadczenia:

Mercedes W123 240D automat- z 11 na 9,1

Mercedes W124 300D manual - z 10 na 8,8

Jakos ci niewierze , z 11 na 9 litrów zejśc tylko dzięki magnetyzerowi :shock: Jak to możliwe :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pbogusz13

Jakos ci niewierze , z 11 na 9 litrów zejśc tylko dzięki magnetyzerowi :shock: Jak to możliwe :?:

Tak u mnie bylo.Sam sie zdziwilem.Ja nie reklamuje magnetyzerów bo zaden to dla mnie interes.Dziele sie tylko doswiadczeniami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam to o magnetyzerach bylo w Auto Swiecie chyba, testowali na roznych samochodach, i uznali ze szkoda pieniedzy, a szeroko reklamowany produkt i czesto pojawiajacy sie na Allegro jest po prostu gowno warty. Zreszta ja tak samo mysle, i nie zamierzam nigdy czegos takiego zalozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z innej beczki. Piec CO 250 kW, zasilanie olej opałowy, czyszczony co kwartał. Przed zastosowaniem magnetyzerów, wystepowało bardzo dużo zanieczyszczeń w postaci osadu o zapachu siarki, po zastosowaniu magnetyzerów - czystość spalania poprawiła się znacznie, mniej zanieczyszczeń, a czy mniej spala /brak pomiarów/.

Ja w poprzednim autku /vectra z gazem 1,8 95 r./ miałem zamontowane, efektów ubocznych brak, a czy tu zakładac /1,9 TDI 110 km/ jeszcze się zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam to o magnetyzerach bylo w Auto Swiecie chyba, testowali na roznych samochodach, i uznali ze szkoda pieniedzy, a szeroko reklamowany produkt i czesto pojawiajacy sie na Allegro jest po prostu gowno warty. Zreszta ja tak samo mysle, i nie zamierzam nigdy czegos takiego zalozyc

Było i niekróre samochody paliły więcej, a poza tym różnice były w graniczch błedu pomiarowego. Chyba lipa :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...