Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Gdzie znajduje się przepływomierz w 1.8 turbo? Nie mogę go znalezć pomocy!


radzisz22

Rekomendowane odpowiedzi

w obudowie filtra powietrza

jest przykrecony do górnej pokrywy dwoma srubami

czasami spada z niego kostka i dlatego wyskakuje błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za szybka odpowiedz mam na 100 % uszkodzony bo silnik mi pracowalby jakby na 3 cylindrach walil czarnym dymem po odpaleniu trzeslo w czasie jazdy teraz po odpieciu chodzi jak burza mozna jezdzic z odpietym przeplywomierzem?jaki najbardziej polecacie?[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 13:06_________________________________________________chodzi czy kupic ori uzywany czy nowy chinski z roczna gwarancją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli auto chodzi na 3 cylindry to na 100% nie jest to przepływomierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień moduł zapłonowy,miałem to samo u siebie,ale wcześniej jeszcze pozamieniaj miejscami cewki i świece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim podepnij VAGA ,od ręki wskaże ci czy to świeca/cewka czy moduł. mi sie zjarał moduł , auto paliło na 3 cylindry , byłem mądry i zacząłem odpinać na chodzie po kolei cewki , i na 3 była różnica a po odpieciu czwartej silnik dalej chodził na 3 garach , podjechałem do sklepu kupiłem za 150pln cewke , wymieniłem -dalej to samo , stwierdziłem ze to swieca , kupiłem świece za 40pln , znowu to samo. wkórwiłem sie podjechałem do mechanika , podpiął vaga okazało sie ze moduł - 200pln.

Wiec w skrócie :

cewka - 150pln

świeca - 40pln

moduł - 200pln

RAZEM - 390pln z czego cewka i świeca za 200pln leżą w garażu :thumbdown:

BTW jesli to przepływka to mam jedną leżącą od AEB jakbyś chciał , wyciągniętą z jeżdżącego auta.

Odezwij sie do mnie na PW lub GG to coś ci powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG nie pokaze uszkodzonego modułu, tego który jest na obudowie filtra powietrza (Hitachi)

uszkodzony moduł to taka zagadka dla domorosłych elektryków :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG nie pokaze uszkodzonego modułu, tego który jest na obudowie filtra powietrza (Hitachi)

uszkodzony moduł to taka zagadka dla domorosłych elektryków :decayed: :decayed: :decayed:

to dlaczego mechanik przy mnie podpiał kompa i od reki stwierdził ze to moduł ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, moze miał lepszego VAG-a :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

kilka razy spotakłem sie z taka sytuacja że nie palil na 3 gar i nic nie było na VAG-u :mysli: :mysli: :mysli:

zreszta to nie ma znaczenia, mam nadzieje ze Kolega pradził juz sobie z problemem

a tak na marginesie chcialem aby Kolega troche sie pomeczył a Ty wszystko popsułes ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam walniety prawdoipodobnie przeplywomierz mechanik mi mowil zeby byc na 100 % pewnym to odlaczyc od niego kostke i zobaczyc jakj bedzie chodzil gdzie on jest i gdzie jest ta ksotka moze ktos ma zdjecia?

Też miałem uszkodzony przepływomierz i silnikiem telepało i nie szło zapalić na Pb tylko na gazie. Okazało sie, że silnik zalewało takimi ilościami paliwa, że nie był w stanie tego przepalić.

Zobacz czy masz iskrę na kazdej cewce jak tak to vaga trzeba podpiąć.

Ja kupiłem używany przepływomierz za 80zł z 3 miesięczną gwarancją i już z pół roku śmiga az miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...