Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja wytartych przycisków klimatronika


zuloo

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne rezanie :kox:

Idąc śladem kolegi dabliues zregenerowałem u siebie włącznik świateł i przyciski klimatronika u brata :gwizdanie:

Jak rozebrać klimatronik jest tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167497.0

Postarałem się zrobić to profesjonalnie na tyle na ile mogłem. Szablony wycięte komputerowo, farba dobrana komputerowo u ziomka :hi:, dany podkład zwiększający przyczepność farby.

Wyjmujemy przyciski i czyścimy je z farby

http://c12.wrzuta.pl/wm899/bc8e0701000a5db64cded693/dsc06121?

Odtłuszczamy,naklejamy szablon. Kładziemy podkład a następnie farbę. Po podeschnięciu farby zrywamy szablonik.

http://c9.wrzuta.pl/wm16341/8e97963f000f073b4cded7eb/dsc06128?

Ku memu zaskoczeniu kolor praktycznie nie różni się od reszty przycisków :notworthy:

wgląda to tak
http://c13.wrzuta.pl/wm19133/c50f2b28000050d54cded868/dsc06172?

Test paznokciowy farby jest na poziomie ori lub nawet twardszy. Nie ma gwarancji ile to się utrzyma ale czas pokaże i myślę ze szybko to nie zejdzie. :tongue4:

Jeśli ktoś chcę mogę mu wykonać taką regenerację klimatronika czy włącznika świateł Pozdro.

Ps. kolejne będą przyciski od podnoszenia szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuloo - jaki rodzaj podkładu stosowałeś?

- Zbieram info, bo mam do pomalowanie jedną bardzo chu* rzecz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie walki z klimatronikiem. Z concertem poradzilem sobie bo latwo bylo mi kupic na ebayu w idealnym stanie z 2004r za smieszne pieniadze (kaseciak wersja) i przelozylem sam panel. Takze z concertem to byl relatywnie niski koszt. Gorzej sprawa ma sie z klimatronikiem - tutaj juz żądają sporo wiecej niz za concerta na szrotach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycierają się ale tak jak napisales ze potrzeba większego przebiegu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zuloo, napisz jak zrobiłeś szablonik do przełącznika świateł ? Wiem że komputerowo ale gdzie ? Czy Twój kumpel to profesjonalny lakiernik i on Ci w tym pomógł ? Też ma problem z wytartym włącznikiem.

pozdr Andrew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wycieraja sie tak jak w b6, a nowe z aso juz wogole sie wycieraja sa wykonane w innej technologi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wycieraja sie tak jak w b6, a nowe z aso juz wogole sie wycieraja sa wykonane w innej technologi,

Podobno juz w B6 2003 i 2004 sie nie wycierają.

Ja mam niestety 2002 i dopadła mnie ta choroba ale prawie juz sie z tym uporalem.

Czekam na przyciski klimatronika od kolegi Zuloo. Zobaczymy jak sie spisał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wycieraja sie tak jak w b6, a nowe z aso juz wogole sie wycieraja sa wykonane w innej technologi,

Podobno juz w B6 2003 i 2004 sie nie wycierają.

Ja mam niestety 2002 i dopadła mnie ta choroba ale prawie juz sie z tym uporalem.

Czekam na przyciski klimatronika od kolegi Zuloo. Zobaczymy jak sie spisał :evil:

No ja mam to szczęście że mnie nie dopadła ta dolegliwość

macieek wrzuć foto jak dostaniesz klimę bo mam zapasowy włącznik świateł do poprawy :wink4:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Tylko zaczynam sie martwic czy dojda przed świętami. :evil:

Foty wrzuce na 100% :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6 2003 sie wycieraja na pewno. wiem bo mam. ta regeneracja to chyba to czego szukałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę odsprzedać szablony z farba musisz radzić sobie sam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...