Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] AUTO EUROREMONT


niewiarek

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam i jak najbardziej polecam.

Chłopaki wiedzą co piszczy w autkach Audi i VW i nie nabijają kasy za byle co. Szczególnie polecam przy problemach z naszymi TDI.

A z tymi kosztami to nie jest tak tragicznie - lepiej raz a dobrze niż pięć razu poprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak robią auta z koncernu VAG ale poprzednie auto u nich robiłem Rover 420 to nie powiem znają się na mechanice ale jak miałem problem z brakiem mocy , to nic mi nie mogli poradzić.... :( Wszystko co związane z mechaniką super i tanio robili. Tez się do nich wybiore pewnie w niedługim czasie z MOJĄ prawie nową A4 i zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy cennik u zarniewskiego jest wyzszy od serwisu audi u sienki.

Mialem okazje byc u nich kilka razy, jesli chodzi o naprawy typu rozrzad lub wymiany plynow sa OK, ale drogo.

Zawieszenie radzil byc szukac innego mechannika :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy cennik u zarniewskiego jest wyższy od serwisu audi u sienki.

Mialem okazje byc u nich kilka razy, jesli chodzi o naprawy typu rozrzad lub wymiany plynow sa OK, ale drogo.

Zawieszenie radzil byc szukac innego mechannika :(

Zgadza się. Koszt części przeważnie dużo wyższy niż u konkurencji (za przewody WN chcieli skasować 900 zł za identyczne - firma model numer katalogowy taki sam - zaplacilem niecałe 500).

Mechanicy faktycznie znają sie na robocie (wiedzą co robią) , nie wróżą z fusów - ale Pan Jerzy liczy sobie bardzo dużo.

Największa porażka u Żarniewskiego to kultura osobista w/w mechaników (oprócz cen oczywiście :naughty:) :

1. Opryskliwi

2. Traktują Cie jak śmiecia

3. Jakim byś autem nie przyjechał to twój model jest "złomem" ... rysuje się niesmak na twarzy przed wykonaniem czynności serwisowych / naprawczych.

Wiem że nie odwiedzę tego warsztatu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robilem u nich jedna rzecz :) drogo jest fakt faktem znaja sie tez ale robili mi tuleje i mieli sprawdzic reczny a nie zrobili tego i powiedzieli ze jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie polecam tego warsztatu. Może i znają się na tym co robią ale:

- w internecie ogłaszają się iż regenerują wtryski - bzdura - wysyłają do regeneracji do zewnętrznej firmy;

- zajechałem do nich z moją "4" .....diagnoza..."Wymiana pompowtryskiwaczy"..."zrobili".....skasowali kosmiczne 650 zł za robociznę (niby posprawdzali pompę paliwa i sprężanie ale nawet nie zobaczyłem żadnego dokumentu potwierdzającego. Kiedy poprosiłem o wydruk korekcji nowo założonych pompek (zawiozłem im cały komplet używanych) z vaga to jeden z panów wyjął jakąś kartkę z kosza i mówi.....O to chyba Pana!!!) a następnego dnia wszystkie problemy wróciły. I niby była moja wina bo kazałem wstawić używki.

Potem postawiłem samochód do innego warsztatu gdzie usunęli mi wszystkie usterki za magiczne 200 zł też wyjmując pompki (konieczna była wymiana oringów bo Panowie nawet nie przeszlifowali papierem ściernym gniazd pompek w zakłądając nowe pozadzierali uszczelniacze). Okazało się że zarówno stare jak i te drugie "wytryski" były ok.

Moje osobiste zdanie.....więcej do nich nie pojadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za błędy mechaników każą płacić klientowi. Kosztami uszkodzenia łożyska koła na skutek dokręcenia mniejszym momentem śruby (jak dla 14 a nie 16 - tki ) obciążają kienta mówiąc że wadliwe łożysko dostarczył. Trzeba mieć własne części bo myślą że klient nie wie ile kosztują. A poza tym w porządku. Korzystam, bo są gorsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...