Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory


przemouk84

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ma się różnić?? Ten numer co podałeś to u Gajosa płytka mocująca to jest za 17 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ma się różnić?? Ten numer co podałeś to u Gajosa płytka mocująca to jest za 17 zł

No właśnie ta płytka przykręcona jest do siłownika a następnie do klapy

Myuślałem,że ten nr.odpowiada za całość.Jeszcze raz sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przestało sygnalizować otwarcie klapy na wyświetlaczu a wcześniej nie podswietlało mi lampki w komorze bagażnika i na klapie , czy przyczyna ma być ta blaszka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś dysponuje nr tej częsci odpowiedzialnej za sygnalizację otwarcia klapy i za osiwtlenie przestrzeni bagażowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś dysponuje nr tej częsci odpowiedzialnej za sygnalizację otwarcia klapy i za osiwtlenie przestrzeni bagażowej ?

Ten mikrostyk znajduje się w zamku klapy i niestety nie można go wymienić samego - jedynie wymiana całego zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nr części mógłbym dostać ?

4B9 827 505 N (ok. 148PLN w ASO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za pomoc, a może ktoś posiada na zbyciu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ta cześć. lemak potrzebuje zamka klapy, a nie listwy oświetleniowej z przyciskiem otwierania.

Dodatkowo, te co linkujesz są od sedana - nie posiadają otworu na zamek klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na tym zdjęciu zaznaczona cześć jest do wymiany ?

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na tym zdjęciu zaznaczona cześć jest do wymiany ?

image.jpg

Tak. To jest dokładnie zamek o numerze, który wcześniej napisałem. Na nim jest jeszcze obudowa, którą możesz ściągnąć i ewentualnie założyć na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Stach nie zauważyłem do końca o co dokładnie chodziło

myślałem,że klapa nie zamyka

[/url]

To nie ta cześć. lemak potrzebuje zamka klapy, a nie listwy oświetleniowej z przyciskiem otwierania

To zamek który przykręcony jest 2 nakrętkami na klucz 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

u mnie mikrostyk działa, nie trzeba było kombinować przelutowywać, natomiast zepsuł sie Silniczek który jest odpowiedzialny za otwieranie klapy

tzw 8E5962115 SILNIK USAWIAJACY. [ Pasuje też od a6 i a8 są praiwe identyczne- ja mam od a8 ]

zdjcie0171e.jpg

Objawy były takie ze za pierwszym razem otwierał prawie zawsze a za drugim to juz nie- silniczek nie wyrabiał już.

Wystarczy sprawdzić w tej kostce czy dochodzi impuls 12V po przyciśnięciu otwierania klapy - jeśli tak to silniczek do wymiany, jeśli nie to pewnie mikrostyk

zdjcie0173h.jpg

Jak by ktoś nie wiedział jak sie zabrać za zdjęcie tapicerki z sedana to wystarczy zdjąć trójkąt, osłonę od zamka i tapicerkę poodginać, jest na zatrzaskach

zdjcie0174g.jpg

zdjcie0178e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeżeli komuś działa klamka i słychać odgłos siłownika, a klapa się nie otwiera, to polecam:

Ja u siebie robiłem i chodzi. Teraz za to mam problem z samą klamką :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi koledzy bo u mnie wszystko z pilota działa tylko czy klapa powinna się otworzyc całkowicie czy tylko odskoczy i dalej jest zamknięta? nie podnosi jej w ogóle i zastanawiam się dlaczego się nie otwiera. co mi z tego jak i tak musze złapac za zamek żeby unieśc ją do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi koledzy bo u mnie wszystko z pilota działa tylko czy klapa powinna się otworzyc całkowicie czy tylko odskoczy i dalej jest zamknięta? nie podnosi jej w ogóle i zastanawiam się dlaczego się nie otwiera. co mi z tego jak i tak musze złapac za zamek żeby unieśc ją do góry.

tak jak piszesz-musisz złapać za rączkę i podnieść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem już że może u mnie jest coś popsute bo niekiedy nie moge zamknąć. zamek tez już chyba na wykończeniu. widać że tak musi być choć troche to niewygodne i niedopracowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...