Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory


przemouk84

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś jeszcze zdjęcia z pierwszego postu? Dzis trochę przygrzało słonko i oczywiście klapa zaczeła świrować. Poprawiałem już w tamty roku luty i było po temacie ale teraz silniczek nie ma sily czyli trzeba pewnie owinąć blaszkę. Ale przydaly by sie zdjecia. Help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości otworzenia bagażnika. Nie reaguje z przycisku klapy oraz z pilota. Gdzie szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie  był  problem z  siłownikiem .można  było  tylko otworzyć z kluczyka. Wymieniłem sławną blaszke .pomogło na miesiąc. Kupiłem zamiennik za 30 zeta .śmiga aż miło. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2018 o 10:23, lukas551 napisał:

U mnie nawet z pilota nie otwiera :/

Raczej chodziło o grot kluczyka nie o "pilot". zmień blaszkę w siłowniku i powinno pomóc. Możesz tez sprawdzić przewody w przelotce przy zawiasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam u siebie problem z wyjęciem zamka(wkładki) w plastiku gdzie jest mikro styk przez to nie mogę tego wyciągnąć porozkręcałem wszystko a ten zamek dalej nie chce mi wyjść wie ktoś jak go wyciągnąć(sedan)?

Edytowane przez Piter97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2018 o 13:12, Piter97 napisał:

Witam mam u siebie problem z wyjęciem zamka(wkładki) w plastiku gdzie jest mikro styk przez to nie mogę tego wyciągnąć porozkręcałem wszystko a ten zamek dalej nie chce mi wyjść wie ktoś jak go wyciągnąć(sedan)?

Problem rozwiązany należny odczepić linkę przekręcić wkładkę zamka i wychodzi

W moim przypadku padł silniczek  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam bo u mnie światla nie ma ani FIS nie reaguje na otwarcie klapy b6 Avant ale nawet jak włączę światło na stałe też nie działa żarówki całe może to nie mikrostyk a bezpiecznik? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam u mnie klapa otwiera sie tylko z kluczyka , mimrostyk caly bo jest podswietlenie i na fisie inf ze otwarta , silownim na krótko dziala przewody cale niewiem co sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2018 o 08:31, Rafał11 napisał:

mimrostyk caly bo jest podswietlenie

mikrostyk nie ma nic do podswietlenia.Ja u siebie ściągnąłem delikatnie izolację na przewodach  dochodzących do mikrostyku i sprawdziłem potencjometrem przejście.  Miałem światło i możliwość otwierania tylko z kluczyka. Winne były przerwane przewody. 

 8S6inwv.jpg

W zasadzie to mam zdjęcia brak ich na 1 stronie

Sedan:

Ściągamy tapicerkę klapy (1 śruba w czerwonym kółku) i ciągniemy.  Jest na zatrzaskach

YtDu35R.jpg

LJ1yayZ.jpg

Ściągamy tablice.

Wyciągamy linkę od siłownika z zamka

KyuZEl3.jpg

Odkręcamy 4 nakrętki (w tym dwie środkowe z takimi blaszkami )

kErLpIU.jpg

iha1JIu.jpg

Odkręcamy śrubę trzymającą wkladkę .

PpUAuXW.jpg

Wkładkę wyciągamy przez obrót bodajże przeciwnie do wskazówek zegara.

Wciskając od środka zaczepy wypychamy listwę na zewnątrz.

Kj9KslW.jpg

wyciągamy mikrostyk

nl5dFHt.jpg

 

zfMffOL.jpg

Generalnie mikrostyki są dwa - przy przycisku i przy wkładce.

Edytowane przez woodzuu
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krancówki sprawdzone sa dobre , siłownik równiez , sciagnąłem tapicerke z boku przewody nie uszkodzone całe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim A4 B6 Avant. Nie mogę otworzyć bagażnika. Muszę za kazdym razem gasić silnik o otwierać klapę przez naciśnięcie przycisku na pilocie. Co się mogło stać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś w ogóle co kolwiek co jest opisane w tym temacie? Czy czekasz aż samo się naprawi poprzez napisanie postu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odkopię troszkę temat ma ktoś numery części tego mikro styka dla poszczególnych lat nigdzie nie mogę tego znaleźć począwszy od 2001 do 2004 chodzi mi o wersję sedan na etce mam ale nie mam numeru części do tego.

U mnie prawdopodobnie padło to i chciałbym to zamówić i zmienić chyba że ktoś ma link i mogły podesłać oczywiście o ile da się to samo wymienić i nie trzeba będzie wymieniać całej listwy.

Screenshot_1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...