Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Buraki" na drodze....a raczej pod szkołą


GreGoriO

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lodz/lodz-przejechal-dziecku-ojca-zdenerwowal-sie,1,3787165,region-wiadomosc.html

co musi w ludziach siedzieć żeby tak się zachowywać, :wallbash:

w Hiszpanii nie ma mowy aby wydarzyło się coś takiego... bo pod szkołą, zawsze rano o 9.00 i po lekcjach o 14.00, stoi dwóch policjantów, którzy samą obecnością uspakajają rodziców, a gdy potrzeba zatrzymają kilka aut by łatwiej było wyjechać

jestem tu już sześć lat i nie słyszałem aby w porze wejścia czy wyjścia dzieci coś się złego wydarzyło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie to dobry obywatel,który wszędzie musi wtrącić trzy grosze,każdego upomnieć i wszystkich pouczyć,dostał lekcję i tyle :gwizdanie:

no ale żeby go zaraz furą przejechać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie to dobry obywatel,który wszędzie musi wtrącić trzy grosze,każdego upomnieć i wszystkich pouczyć,dostał lekcję i tyle :gwizdanie:

ty to za lekcje uważasz :mysli: :mysli: może tobie by się taka lekcja należała tylko ze strony kierowcy walca co?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co jak co, ale na jeśli pozwalamy się sprowokować w takich sytuacjach.... to niedługo dojdzie do sytuacji takiej jak na załączonym filmie....

Bójka Kierowców na Drodzę

nikomu to na zdrowie nie wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie to dobry obywatel,który wszędzie musi wtrącić trzy grosze,każdego upomnieć i wszystkich pouczyć,dostał lekcję i tyle :gwizdanie:

ty to za lekcje uważasz :mysli: :mysli: może tobie by się taka lekcja należała tylko ze strony kierowcy walca co?? :cool1:

ja to bym gnata wyciągnął :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że zwrócił uwagę. Ludzie często tak parkują że brak słów. A przy szkołach to tym bardziej trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co jak co, ale na jeśli pozwalamy się sprowokować w takich sytuacjach.... to niedługo dojdzie do sytuacji takiej jak na załączonym filmie....

Bójka Kierowców na Drodzę

nikomu to na zdrowie nie wyjdzie

O nie moge ale fajt :polew:

Co do artykułu powinni tego gościa na jakieś badania psychologiczne wysłać na początek :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że zwrócił uwagę. Ludzie często tak parkują że brak słów. A przy szkołach to tym bardziej trzeba uważać.

ty pewnie też do tych społeczników należysz co to wszędzie nos wpychają :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że zwrócił uwagę. Ludzie często tak parkują że brak słów. A przy szkołach to tym bardziej trzeba uważać.

ty pewnie też do tych społeczników należysz co to wszędzie nos wpychają :cool1:

Za to Ty pewnie należysz do psycholi co autem ludzi rozjeżdżają z premedytacją ? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że zwrócił uwagę. Ludzie często tak parkują że brak słów. A przy szkołach to tym bardziej trzeba uważać.

ty pewnie też do tych społeczników należysz co to wszędzie nos wpychają :cool1:

Za to Ty pewnie należysz do psycholi co autem ludzi rozjeżdżają z premedytacją ? :wallbash:

szkoda auta wolałbym mu zrobić z d*py jesień średniowiecza :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za idiota z suva :wallbash:

trafi kiedyś na swojego :)

jak ludzie jeżdzą i parkuja to zobaczyłem dokładniej dopiero jak zacząłem z wózkiem z juniorem jeżdzić :evil:

nic tylko pałę i lać kierowców :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do incydentów na ulicy rózne sytuacje sie zdażają

:decayed:

tak jest jak się nie ma czym wyprzedzać a naczepa po sam dach załadowana ...

a widziałeś frustrację polskich kierowców jak np Litwin ich opitala jak chce (bo ma mocniejsze auto itd), to później tylko na Cb słychać "Stachu nie puszczaj go ...." :kwasny:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 20:39_________________________________________________

pewnie to dobry obywatel,który wszędzie musi wtrącić trzy grosze,każdego upomnieć i wszystkich pouczyć,dostał lekcję i tyle :gwizdanie:

spoko podejście :wallbash: porozjeżdżać pozabijać słabszych... bo jest się lepszym -a tak na prawdę gorszym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że zwrócił uwagę. Ludzie często tak parkują że brak słów. A przy szkołach to tym bardziej trzeba uważać.

ty pewnie też do tych społeczników należysz co to wszędzie nos wpychają :cool1:

Za to Ty pewnie należysz do psycholi co autem ludzi rozjeżdżają z premedytacją ? :wallbash:

szkoda auta wolałbym mu zrobić z d*py jesień średniowiecza :kox:

jednym slowem mamy forumowiczow na poziomie.. nie ma co..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do incydentów na ulicy rózne sytuacje sie zdażają

:decayed:

Ciekawe czy prawdziwy :mysli:, ale z daleka trudno poznać. Akcja jak w amerykańskim filmie... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że zwrócił uwagę. Ludzie często tak parkują że brak słów. A przy szkołach to tym bardziej trzeba uważać.

ty pewnie też do tych społeczników należysz co to wszędzie nos wpychają :cool1:

Za to Ty pewnie należysz do psycholi co autem ludzi rozjeżdżają z premedytacją ? :wallbash:

szkoda auta wolałbym mu zrobić z d*py jesień średniowiecza :kox:

jednym slowem mamy forumowiczow na poziomie.. nie ma co..

no wiesz jak argumenty nie docierają to na pewno nie pozwolił bym się okładać :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drodze są różne sytuacje, mnie również raz poniosło przy takiej sytuacji:

Normalnie jechałem sobie jak zwykle, była brzydka pogoda, padał deszcz.. dojeżdżałem do końca ulicy i miałem wybór skręcić albo w prawo, albo w lewo skręciłem w prawą strone bo musiałem się dostać do centrum miasta, odrazu przy skręcie są pasy widziałem dwie ładne kobietki które próbują przejść przez pasy, ale żadna szumowina nie chce ich puścić ( mimo że lał deszcz, było zimno itp ) no więc ja skręcając lekko podjechałem i się zatrzymałem, czekająć aż jakiś normalny człowiek z naprzeciwka się zatrzyma, żeby koleżanki sobię spokojnie i szybko dotarły do domu ze względu na panujące warunki. nagle z lewej strony nadjeżdża koleś ticem ( WIELKI KRÓL KIEROWNICY I SZOS!! ) i na mnie trąbi !! trąbi niemiłosiernie, a że jestem człowiekiem wylewnym to zaciągnąłem hamulec ręczny wrzuciłem na luz i wychodze do gościa i zaczynam "kurw ić", że kulturalnie chce przepuścić kobiety na przejściu, a ty fagasie mi tu trąbić będziesz? - koleś do mnie mówi "a nie widzisz baranie że z naprzeciwka nikt nie zatrzymał się, to po co się zatrzymałeś ??... " oczywiście nerwy mi już do końca puściły bo poprostu nienawidze takich... ŻYDÓW. ( oczywiście tablice miał z pod miasta, z wioski ) złapałem kolesia za chabety i go na momencie wyjąłem z tej puszki marki daweoooooooooo... szkoda że nie z mikrofalówki, no i co było dalej się domyśleć idzie, odciągneła mnie jedna z kobiet, które chciałem przepuścić na przejściu, koleś mnie zaczął straszyć policją itd , a w między czasie jeszcze rzucił tekst typu " jak SIĘ NIE UMIESZ, to się nie łap za kierownice :blink:" język polski też by się przydał. Do dziś żadna policja mnie nie ściga za ten przypadek, ale do czego dąże... W danym artykule jest opisana sytuacja.. wiadomo jak to media lubią koloryzować, nie wiadomo jak gość się zwrócił do tego kolo w Audicy, wiadomo... jak by nie było nie powinien go " przejeżdżać :polew: ", niby grzecznie mu zwrócił uwagę itd.. nie wydaje mi się, chyba że naprawdę ma koleś jakieś zaburzenia psychiczne... Na drogach najbardziej irytującym jak dla mnie zdarzeniem jest fakt, że często poprostu nie da się być kulturalnym, mimo że naprawdę kulturalny być chcesz, doskonały przykład jak sznur samochodów snuje się za " eLką "... ile ludzi trąbi kurw i, niewiadomo co, a nie potrafią sobie przypomnieć jak to było ileś lat temu, jak sami się uczyli, wiadomo jednemu się spieszy bo ma ważne spotkanie, a drugiemu się spieszy bo mu ku rwa obiad stygnie ! :wallbash: zresztą większość ludzi wie jak jest na drogach, powiem jedno BĄDŹMY KULTURALNI NA DRODZE I UCZMY KULTURY INNYCH ( no chyba że się nie da, to preferuje dać w morde - może to pomoże ) nie wymagajmy od innych tego czego sami nie potrafimy na tej drodze dać, ile razy jechałem ze znajomym wyjeżdżał z parkingu nikt go wpuścić nie chciał, kurwić niemiłosiernie na wszystkich, a jak widzi że ktoś chce wyjechać np. z parkingu to go nie puści...Osobiście lubie kogoś wpuścić ustąpić głupie mrugnięcie awaryjnymi daje ogromną radość :>

I niech tu nie panuje nerwowa atmosfera, bo nie oto chodzi by się spinać tylko żeby wymienić zdania, oczywiście teksty typu że dobrze zrobił że go przejechał nie są na miejscu, aczkolwiek z drugiej strony nikt z nas nie wie jak to było :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do incydentów na ulicy rózne sytuacje sie zdażają

:decayed:

tak jest jak się nie ma czym wyprzedzać a naczepa po sam dach załadowana ...

a widziałeś frustrację polskich kierowców jak np Litwin ich opitala jak chce (bo ma mocniejsze auto itd), to później tylko na Cb słychać "Stachu nie puszczaj go ...." :kwasny:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 20:39_________________________________________________

W tym wyprzedzaniu o którym mówisz to nie chodzi o moc auta czy lepszy/gorszy. Chodzi o to że chlopaki maja ograniczniki ale czesto zalatwiaja sobie zeby tacho rysowalo 90 a w rzeczywistosci jada 92 - 94. Teraz coraz trudniej o to ale wlasnie litwini, ruscy, turcy czesto tak maja. Wlasnie przez to wyprzedzanie tak wyglada - bo obaj maja gaz w podlodze ale jednemu odcina przy 90 a drugiemu przy 93 i wyprzedzaja sie przy takiej roznicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...