Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok ja mogę być o 17 nastej :D w niedziele na Giełdzie..jak by ktoś nie wiedział tereny Podożynkowe :naughty:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 22:28_________________________________________________chłopaki i jak..będzie Ktoś??? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjade na 17 tylko tak sobie mysle że pogoda troche do kitu to moze spotkanie zrobimy w garażu podziemnym kosmosu??[br]Dopisany: Listopad 27, 2010, 09:48:11 _________________________________________________a pytanie z innej beczki ma ktos dostęp do VAG tacho?? bo zmieniam licznik na taki z fisem i musze zgrac imo ze starego i przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w niedziele to jest oblężenie zakupowe :decayed: nawet nie wiedziałem ze w kosmosie jest jakiś garaż podziemny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda szkoda...ja bym się tam Spotkał....szkoda że tak mało ludzi..ludzie....przecież w koszaline jest od Groma A4 !!![br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 12:20_________________________________________________dokładnie....MI tam Wsio Ryba Gdzie i o której , w weekendy jestem Elastyczny bo w tyg Arbait macht Freii :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....przecież w koszaline jest od Groma A4 !!!

W Koszalinie ludzie nie wiedzą, że Audi to coś więcej niż tylko zwykłe wozidło. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ja pisałem wyżej ja podjadę o 17 na giełde bede czekał zaraz przy wiezdzie po prawej stronie o 17 poczekam studencki kwadrans jak nikt sie nie zjawi to sie zawine do domku.

Jak by co to ja jeżdżę czarna audi avant na stalowych kołach (zimówki :tongue4:) a znak rozpoznawczy to antena CB na relingu hehe

Więc do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok podjadę :cool1:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 11:34_________________________________________________Szkoda że tak mało nas Było :confused4:

36472348.jpg

73454522.jpg

94629441.jpg

Następnym razem proponuję jakiś garaż Forum Albo Kosmos....zimno dziś było ...hehe

Dzieki za Mikro Spot :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...