Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To samo pisałem,że najbardziej e tyg pasuje. Weekendy odpadają.jak coś to niech ktoś jeszcze z e dopisuje i coś powinno się ustalić...p z sr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się coś w KLINIE? :D Jestem ze Szczecinka, jestem nowy na forum. Z chęcia bym się wybrał na pierwszego Spota w życiu, pogadał o aucie, wypił jakąś kawę na mieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się coś w KLINIE? :D Jestem ze Szczecinka, jestem nowy na forum. Z chęcia bym się wybrał na pierwszego Spota w życiu, pogadał o aucie, wypił jakąś kawę na mieście :)

Heyo,

W Koszalinie ciężko zgadać, ale zawsze jak coś można się zgadać na kawkę przy Macu , na codzień Koszalin ale ogólnie z pod Szczecinka jestem więc jak coś to śmiało...

pzdr i witaj na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ktoś kojarzy mechanika Romana z Konikowa co to za. Gość a jak nie to moze ktoś ma godnego polecenia pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki.

Proszę o pomoc w zlokalizowaniu kobiety która uszkodziła moje prawidłowo zaparkowane auto. Poszukiwana porusza się czarnym Audi A5 Sportback S-line na 19 calowych felgach. Nr rejestracyjne to ZK 0939C. Auto prawdopodobnie nie ma wykupionego OC, ponieważ nie ma żadnego wpisu w UFG. Charakterystyczne uszkodzenia - przedni lewy błotnik oraz drzwi kierowcy. Proszę o kontakt na PW lub na nr 696 655 337

0d8abc1217efb.jpg

f34224e7ae9f1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również ze Szczecinka do Koszalina jestem w stanie podjechać na jakąś kawe jak się pare osób zdecyduje :) Pozdrawiam


halo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka łobuzy mam urlop i będę w rodzinnych okolicach więc weekend 2-3 lipca mi pasuje na jakiś spontan z kawusią zobaczyć stare mordki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka zapraszam jutro wszystkich na piknik lotniczy do Swidwina. Jak ktos chętny to zapraszam do tychowa ruszamy o godz 11 00 zbiórka parking przy Orlen Tychowo. Zapraszam wszystkich fanów audi i nie tylko. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Panowie?

Można kiedyś w Szcz. się zgadać na objazdówke/kawe ... generalnei na codzień Koszalin/ weekendy okolice Szczecinka...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy organizujecie jakiś spocik w niedziele w Koszalinie bądź jakiś dzień w tygodniu ? Świeżo zakupiłem z panna a4 b7 2006 r i mam pare spraw do ogarnięcia przed wyjazdem i chętnie bym jakieś namiary bądź porady usłyszał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawien dawna cichosza u nas w temacie...

Jestem również chętny na jakiś spocik w Koszalinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...