Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no widze ze chodz jeden post zalozylem ktory wam sie z podobal... widze ze sporo osob trenuje i niezly starz ma prosze o fotki zobaczymy jak wygladacie

co do kolan to nie dobrze no ale silownia to jednak jakis ubytek na zdrowiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe na razie podnoszę 500 na rękę szkoda że, ml. xD

:D

Ja wczoraj 660, w trzech seriach po 20 wychyleń :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl juz kiedys podobny temat o tym :gwizdanie:

ja trenuje z przerwa roczna okolo 5 lat wzrost 186 waga 94kg z lepszych wynikow ostatnio 120kg plaska 6 razy,bic sztanga stojac 70kg 6 razy,przysiad sztanga 130 6x ogolnie diety nie mam jem duzu ryzu,kaszy,makaronow,kurczaka odzywki tez teraz na mase,kreatyna

w postepach przeszkadza mi ciezka praca fizyczna-przeciez wiadomo ze za granica nie bede mial lekkiej pracy :cool1:

moj cel to 100kg masy miesniowej przy fajnej rzezbie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siłownia jak najbardziej dla zdrowia trenuję już 16 rok z małymi przerwami na operację kolan :gwizdanie:

po tylu latach na sucho to garba można się dorobić :gwizdanie:

IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też cwiczę, kiedyś ważyłem 125 kg w ciągu 2,5 miesiąca spadłem do 85 później 80 i jest elegancko ostatnio miałem 2 tygodnie przerwy i niestety efekt jojo 85 wróciło ale od poniedziałku rozpocząłem 9 tyg. sesje w sumie na masę wiec to nie przeszkadza że doszło kilka kilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze chodz jeden post zalozylem ktory wam sie z podobal... widze ze sporo osob trenuje i niezly starz ma prosze o fotki zobaczymy jak wygladacie

co do kolan to nie dobrze no ale silownia to jednak jakis ubytek na zdrowiu...

kolana wywalone mam po wypadkach,a siłownia jest jak najbardziej dla zdrowia :good: bez oczywiście wspomagaczy :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie dodatki to na krótka metę starczają aby to utrzymać będziesz musiał zajadać się odzywkami itd.

a skąd wiesz czy nie jesteś uczulony na jakiś składnik tego świństwa :wink4:

ja już kumpla straciłem ;( jego organizm po 3 miesięcznej kuracji nie wytrzymał i doszło do zgonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a teraz cos moze z innej beczki co bierzecie... tylko powaznie :) ja bralem mega mas ale nic nie poszlo i mam testosteron omki i mety polskiej troche ale rozwazam czy to brac...

bierz to wszystko a będziesz miał siekę w mózgu,kołatanie serca,brak włosów,przerost dłoni stóp,zmniejszoną płodność,owrzodzenie całego ciała,huśtawkę nastrojów,kłopoty z wątrobą,to tylko niektóre objawy zażywania np metki powodzenia niektórzy sportowcy dożywają 40 przy dobrych wiatrach :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zacząłem studiować to zapisałem się siłownię w akademiku, przez pierwsze dwa lata ćwiczyłem rekreacyjnie ale regularnie. :) Moj rekord to 135 na klacie :kox: przy 85kg wagi bez żadnych koksów itp. do diety tez nie przywiązywałem jakiejś tam ogromnej wagi. później juz niestety zacząłem chodzić coraz rzadziej na siłownie z braku czasu i trochę chęci, :embarrassed: na 5 roku studiów jak byłem dwa razy w miesiącu to juz byłem zadowolony z siebie. ;( teraz myślę co by zacząć z powrotem trenować bo waga juz trochę przekracza trzy magiczne cyfry. :polew:

A tu foto z przed 4 lat:

cc7e5d49f50d5c8fm.jpg 05d85be322c8025am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl juz kiedys podobny temat o tym :gwizdanie:

ja trenuje z przerwa roczna okolo 5 lat wzrost 186 waga 94kg z lepszych wynikow ostatnio 120kg plaska 6 razy,bic sztanga stojac 70kg 6 razy,przysiad sztanga 130 6x ogolnie diety nie mam jem duzu ryzu,kaszy,makaronow,kurczaka odzywki tez teraz na mase,kreatyna

w postepach przeszkadza mi ciezka praca fizyczna-przeciez wiadomo ze za granica nie bede mial lekkiej pracy :cool1:

moj cel to 100kg masy miesniowej przy fajnej rzezbie :evil:

10 kilo masy przy fajnej rzeźbie,wpieprzając to co piszes na pewno :rolleyes: fajna rzeźba przy tym wzroście to ew.90 kilo powyżej to już mutant kark :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a teraz cos moze z innej beczki co bierzecie... tylko powaznie :) ja bralem mega mas ale nic nie poszlo i mam testosteron omki i mety polskiej troche ale rozwazam czy to brac...

ja biorę hepatil kompleks witamin z grupy B

lecytynę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a teraz cos moze z innej beczki co bierzecie... tylko powaznie :) ja bralem mega mas ale nic nie poszlo i mam testosteron omki i mety polskiej troche ale rozwazam czy to brac...

moja motywacja na styczeń 2011

massssssd.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a później się zobaczy jak z tą motywacją :wink4:

ze względu na mój kraj zamieszkania mam łatwy dostęp do dopalaczy :wink4:

stary podobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=21714.0

kolego Coleman jak chcesz więcej się dowiedzieć o "dopalaczach" to zapraszam na sfd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a teraz cos moze z innej beczki co bierzecie... tylko powaznie :) ja bralem mega mas ale nic nie poszlo i mam testosteron omki i mety polskiej troche ale rozwazam czy to brac...

bierz wszystko i się nie martw niczym :decayed: po tesce będziesz miał większą ochotę na dziewczyny :naughty: po omce spuchniesz jak głupi i będziesz mega wielki :kox: a meta też dorzuci trochę do masy i siły :evil:

a tak na serio to wszystko z głową :cool1: teska to zwykły hormon, tylko w większej dawce :wink4:

metka też tobie nic nie zrobi jak odpowiednio zabezpieczysz wątrobę i będziesz to brał z rozwagą :przebiegly:

o omce nic nie wiem, oprócz tego, że kumpel to brał, spuchł niemiłosiernie ale po większej chorobie wszystko spadło, a wręcz był mniejszy niż przed kuracją :polew:

jak już to inwestuj w drogie stery, a nie jakieś tanie gówna :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...