Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Coś dobrego na pobudzenie i pompe? Mutant Mayhem? Ma robić rozpierduche :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam duży problem ... :( mianowicie po półtora roku chodzenia regularnie na siłownie, zauważyłem u siebie całkowity spadek siły po prawej stronie mięśni klatki piersiowej .... i nie wiem co jest nie halo ! :/ najbardziej to u mnie jest widoczne gdy biorę sztangę - lewa ręka idzie jak należy a prawa zostaje, przez co lewą łapą muszę opuszczać w dół i równać sztangę a prawą stroną wyginam się na wszystkie możliwe kierunki żeby wycisnąć ciężar. Najgorsze jest to że tak dzieje mi się już przy 60 kg, gdzie wcześniej tym sobie machałem na rozgrzewkę .... !! AAAA :/ Miał ktoś coś może podobnego lub spotkał się z kimś z takim przypadkiem ?

Nadmienię że w chwili obecnej robię sobie przerwę co najmniej 3 tygodnie. Później planuje wrócić ... ale boje się że będzie to samo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dobrego na pobudzenie i pompe? Mutant Mayhem? Ma robić rozpierduche :kox:

Jeśli ma działać to moim zdaniem tylko coś z 1,3, z tym że jak już spróbujesz to potem ciężko żeby jakaś inna przedtreningówka kopała, obecnie chciałem kupić coś taniego i poszedłem w hot blood'a 2.0 i niezależnie od wielkości dawki przy APS Mesomorph (na którym miałem jeden z najlepszych cyklów), to jest tylko i wyłącznie soczek (na dodatek paskudny w smaku) który nie daje w moim odczuciu absolutnie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaktOOz Powinno minąć... miałem podobnie tyle, że z dłonią a dokładnie nie miałem siły nawet chwycić sztangi... :wink:

Przeforsowałeś pewnie... daj odpocząć i zregenerować się mięsku :wink:

Co do pobudzacza to kazde w koncu bedzie za słabe, i będziesz zwiększał dawki by kopalo... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem jak z rana przed treningiem wciągnąłem 2 tabletki Thermo Speed Extreme to jak mnie nosiło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem jak z rana przed treningiem wciągnąłem 2 tabletki Thermo Speed Extreme to jak mnie nosiło :decayed:

po tygodniu zobaczymy czy dwie tablety będą Cię klepać :wink:

Czas pokaże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie żeby kopało to spróbujcie dorian yates nox pump. Proponuję na początek 1/2 zalecanej dawki lub mniej żeby poczuć jak działa. A co do spadków wydolności organizmu to warto co max 3-y miesiące zrobić sobie przerwę w intensywnych treningach i poćwiczyć bardzo lekko przez dwa do trzech tygodni(pobiegać, porozciągać się lub ćwiczyć z minimalnym obciążeniem). Wtedy mięśnie ładnie się zregenerują i znowu będzie można zaszaleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem Xpanda,No Xplode starego i nowego 2.0 i Doriana.Pierwsze dwa były super,po Dorianie jak przestawał działać to chodziłem prz.jedyny.Najlepiej kupić próbki i wypróbować osobiście.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej klasa średnia ale na pewno lepsza Thermo Speed Extreme który świetnie się nadaje na pierwszy kontakt :wink:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Lepiej powiedzcie co warto dorzucić do np. Lipo6 Black żeby było skuteczne przepalanie bez utraty tkanki mięśniowej??? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem Xpanda,No Xplode starego i nowego 2.0 i Doriana.Pierwsze dwa były super,po Dorianie jak przestawał działać to chodziłem prz.jedyny.Najlepiej kupić próbki i wypróbować osobiście.

wysłane za pomocą tapki

Z dorianem raz się tak załatwiłem że kilka dni odleżałem. Problem jest taki że podczas intensywnego wysiłku zużywa mega zapas cukrów z organizmu i można się wtedy naprawdę nędznie czuć a na dłuższą metę zajechać jak to raz uczyniłem. A wystarczy po mocnym treningu zjeść jakiegoś snickersa i gra gitara. No i nigdy nie stosować przed wieczornym treningiem chyba że ktoś planuje w nocy nie spać:wink:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Odradzałbym l-carnitynę bo to raczej jest dobre do modelowania syletek kobiecych. Jeżeli masz zamiar ciężko pracować nad sylwetką i biegać to HMB jest bardzo dobre. Np jakiś OLYMP HMB Mega Caps. Do tego jakieś białko o długim czasie rozkładu na noc(w dni treningowe) i można zacząć się bawić. Wśród lekkoatletów ostatnio modne są (i zalecane przez lekarzy sportowych) tabletki ziołowe z bułgarskiego tribullusa(najlepiej wchłania się z cynkiem ZMA który jest dobrym nośnikiem). Stymulują jądra do wydzielania większej ilości naturalnego testosteronu co wpływa na poprawę kondycji, utrzymanie masy mięśniowej i łatwiejsze spalenie tłuszczu. Są też inne pozytywne aspekty stosowania tych ziół, które mogą zauważyć wasze panie:decayed: Tribullus jest super w przerwach od kreatyny. Np sesja 3-y miesiące kreatyna i miesiąc tribullus i znowu kreatyna i tak w koło. Uzyskany efekt się utrzymuje a jak wracamy po tribullusie do kreatyny to możemy robić dalsze postępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to ja dopiero zaczynam, chce jakiegoś spalacza bo mam straszną oponę na brzuchu :kwasny: mógłbyś konkretnie zarzucić jakimś linkiem z allegro ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Dieta i dużo ruchu a opona zniknie. Co do spalaczy a w szczególności termogeników to lepiej je omijać bo działają katabolicznie i razem z tłuszczem spalają mięśnie. Co prawda można brać z nimi HMB ale mimo wszystko odradzam. Jak już chcesz coś co pomoże spalić tłuszczyk to np samo hmb:

OLIMP HMB MEGA CAPS sloj 300 kap.MOCNE 1250 mg (3154082334) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tylko to samo nie zadziała. Odpowiednia dieta jest niezbędna i intensywne treningi także. Pamiętaj żeby regularnie jeść niewielkie posiłki np co 2 czy 3 godziny jakaś kanapka, owoc, czy coś innego(niewielkiego). I raczej niech to przekąski białkowe będą. Jak lubisz słodycze to też niestety trzeba odstawić. Alkohol do minimum itp....itd...

Na noc żeby ogranizm nie był głodny dobrze wypić np coś takiego:

BIAŁKO NA NOC NIGHT PROTEIN BLEND 2500g TREC !! (3181533427) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Dieta i dużo ruchu a opona zniknie. Co do spalaczy a w szczególności termogeników to lepiej je omijać bo działają katabolicznie i razem z tłuszczem spalają mięśnie. Co prawda można brać z nimi HMB ale mimo wszystko odradzam. Jak już chcesz coś co pomoże spalić tłuszczyk to np samo hmb:

OLIMP HMB MEGA CAPS sloj 300 kap.MOCNE 1250 mg (3154082334) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tylko to samo nie zadziała. Odpowiednia dieta jest niezbędna i intensywne treningi także. Pamiętaj żeby regularnie jeść niewielkie posiłki np co 2 czy 3 godziny jakaś kanapka, owoc, czy coś innego(niewielkiego). I raczej niech to przekąski białkowe będą. Jak lubisz słodycze to też niestety trzeba odstawić. Alkohol do minimum itp....itd...

Na noc żeby ogranizm nie był głodny dobrze wypić np coś takiego:

BIAŁKO NA NOC NIGHT PROTEIN BLEND 2500g TREC !! (3181533427) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wiem że to samo nie zejdzie, dieta jest, ćwiczę również. Dodatkowo aeroby przed snem. Słodycze odstawiłem bo UWIELBIAŁEM sie nimi obżerać :doh: Alkohol to u mnie okazyjnie wiec luz :decayed: kurcze to co podałeś na nioc trochę za drogie na moją kieszeń :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Dieta i dużo ruchu a opona zniknie. Co do spalaczy a w szczególności termogeników to lepiej je omijać bo działają katabolicznie i razem z tłuszczem spalają mięśnie. Co prawda można brać z nimi HMB ale mimo wszystko odradzam. Jak już chcesz coś co pomoże spalić tłuszczyk to np samo hmb:

OLIMP HMB MEGA CAPS sloj 300 kap.MOCNE 1250 mg (3154082334) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tylko to samo nie zadziała. Odpowiednia dieta jest niezbędna i intensywne treningi także. Pamiętaj żeby regularnie jeść niewielkie posiłki np co 2 czy 3 godziny jakaś kanapka, owoc, czy coś innego(niewielkiego). I raczej niech to przekąski białkowe będą. Jak lubisz słodycze to też niestety trzeba odstawić. Alkohol do minimum itp....itd...

Na noc żeby ogranizm nie był głodny dobrze wypić np coś takiego:

BIAŁKO NA NOC NIGHT PROTEIN BLEND 2500g TREC !! (3181533427) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wiem że to samo nie zejdzie, dieta jest, ćwiczę również. Dodatkowo aeroby przed snem. Słodycze odstawiłem bo UWIELBIAŁEM sie nimi obżerać :doh: Alkohol to u mnie okazyjnie wiec luz :decayed: kurcze to co podałeś na nioc trochę za drogie na moją kieszeń :kwasny:

Podałem Ci przykładowo opakowanie 2,5Kg a przecież możesz kupić mniejsze np 1kg. Będzie dużo tańsze a spokojnie starczy na ok 2 miesiące. Nie trzeba tego pić codziennie a wystarczy w dni cięższych treningów czyli zapewne jakieś 3-y razy w tygodniu. Niestety białka kazeinowe są dość drogie ale czas ich rozkładu to ok 7-8 godzin więc kiedy śpisz Twój organizm ani przez chwilę nie jest głodny i nie odkłada zapasów na czarną godzinę:wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...