Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam FA Whey o smaku malinowym. Właśnie wypiłem próbkę i jestem zachwycony smakiem. Przypomina szejka truskawkowego z mcdonalda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

80% to raczej normalna dawka. Większość białek ma właśnie taki procent. Mało jest białek z większą ilością białka w białku. I na pewno nie są w tej samej cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna antybiotyk dostalem . Lekarka twierdzi ze jest na tyle lekki ze moge na silke chodzić . Podejzana opcja :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko: Ile przed siłownią jecie jakiś posiłek? I czy po siłowni coś spożywacie - znaczy obiad? Ja zazwyczaj na siłowni jestem o 16.00 tak po pracy, także jak wracam zawsze jakiś obiad jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki.

A jakieś witaminki też spożywasz? Co byś polecił i czy to lepiej spożyć przed siłownią, w trakcie czy po ćwiczeniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądajcie od 0:56 :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80% to raczej normalna dawka. Większość białek ma właśnie taki procent. Mało jest białek z większą ilością białka w białku. I na pewno nie są w tej samej cenie ;)

80% to bajka i nie wiem skąd to wziąłeś kolego. Realnie według ulotki jest ok 66% bialka i full cukrów... Smak jest kozacki to fakt ale opłacalność to porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80% to raczej normalna dawka. Większość białek ma właśnie taki procent. Mało jest białek z większą ilością białka w białku. I na pewno nie są w tej samej cenie ;)

80% to bajka i nie wiem skąd to wziąłeś kolego. Realnie według ulotki jest ok 66% bialka i full cukrów... Smak jest kozacki to fakt ale opłacalność to porażka...

Fakt z tymi % :D

Ale nie zmienia to faktu, że dla mnie jest to najtańsza i najsmaczniejsza opcja z dobrym jakościowo białkiem.

Za 4 kg wychodzi 180 zł ;)

---------- Post dopisany 30-05-2014 at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2014 at 17:12 ----------

Panowie macie jakiś domowy sprawdzony sposób na ból dolnej części kręgosłupa? Przy martwym nagle mi się mięśnie rozluźniły przy opuszczaniu i coś jebło w systemie :)

Nie mogę się ani wyprostować ani zgiąć. Optymalne nachylenie tułowia to kąt 45° :)

Biorę tabletki na rozluźnienie mięśni plus Ibuprom na ból i smaruje Naproxenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie poczytałem trochę na necie, żeby porozciągać i rozchodzić. W żadnym wypadku nie można dopuszczać do zastania mięśni. I jakaś prawda w tym jest. Po nocy mało co mogłem się ruszać. Później porządnie się porozciągałem i trochę lepiej jest.

Do lekarza za bardzo nie mogę, bo nie jestem ubezpieczony :facepalm: A za wizytę mam pełen kompleks leków przeciwzapalnych, które pewnie lekarz też by przepisał.

Poczekam do przyszłego tygodnia i wtedy zdecyduję. Tanio skóry nie sprzedam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wyskoczyła ci dyski? Idź na jakis masaż ze wstawieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można to stwierdzić samemu? Wiesz chodzić to chodzę. Najgorzej jest po dłuższych spacerach albo z rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncze 3tyg obijanie sie z jedzeniem, wpadlo mnóstwo smieci przez ten czas i od czerwca kontynuuje dalej wycine :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze na rowerze, dziś 32km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower fajna sprawa. Tylko żeby były efekty w gubieniu tłuszczu to trzeba niestety się sporo napedałować (nie mylić z innym pedałowaniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...