Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co polecacie (oprócz cardio) na zgubienie fatu?

Oczywiście miche staram się trzymać.

Może jakieś interwały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

foty z dzisiaj

na pompie rzecz jasna bez bicia sie przyznam :decayed:

jade tym programem

waga obecna 71 kg , wciaz chudo wiadomo ale 20 czerwca wazylem 63 :decayed:

5ta8i7vb.jpg

zomc7ns6.jpg

yq6rlqy6.jpg

qwfrwi7j.jpg

na dwóch pierwszych fotach reka nie jest w zadne sposob przycisnieya do ciala

powiem wam ze nigdy tak mi sie tric nie nabijal jak po tym programie z filmiku, ostro fchvj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pracuje zagranicą często do pozna i pozno jem :), no i na brzuchu zaraz ponad pasem zbiera sie tłuszczyk macie jakies SKUTECZNE cwiczenia na brzuch na spalenie fatu ? W internecie tego pelno ale niewiadomo co wybrac, posiadam tylko taka ławczke do brzuszków skośną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się spalać tłuszczu miejscowo:) Np. ćwicząc brzuch nie spalisz tłuszczu z brzucha. Od tego jest trening aerobowy np. bieganie czy rower no i dieta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% dieta, jak zapniesz dietę, to po intensywnym treningu siłowym (np 5x15p z przerwą 60s) zrób 20 min bieżni, szybki marsz pod dużym nachyleniem 9%+. Przed bieżnią dobrze jest wziąć jakieś szybko wchłanialne białko żeby spalić tłuszcz a nie bicki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interwały też będą ok. Podkręcają metabolizm nawet bardziej niż cardio i robią to na dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interwały są o tyle lepsze, że zajmują mniej czasu.

Nie wiem czy tabata by się tutaj sprawdziła ze skip up'em? Bo nie wiem czy nie jest bardziej wytrzymałościowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku...a tez bym chciał mieć czas na baseen 5xtydzień

lecisz powoli z tematem,widać zmiany,podcieło trochę :thumbup1:

kiedy masa?suple jakieś planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie czas a motywacja. Wolę się nie wyspać przed nocką a jadę na basen. Nie myśl że ja nie mam obowiązków, do tego budowa, planujemy z żoną i bejbe przeprowadzić się do siebie na przyszłą zime. Stary uwierz że jak bym chciał narzekać to nie miał bym czasu na nic. Ja na urlopie tyrając u siebie cały dzień na budowie i tak mimo że byłem wyjebny trening odbyłem. Nie ma co narzekać tylko do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie śpię przed nockami bo dnia szkoda a w robocie mam silke i dojeżdżam pociągiem 75 km w jedną stronę i tak przyjeżdżam wcześniej żeby przed robota trening zrobić

Teraz od dwóch dni jakiś chory chodzę. Micha zaniedbana bo apetytu brak ale gorączka nie przeszkadzała ćwiczyć

Hard work no excuses

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie czas a motywacja. Wolę się nie wyspać przed nocką a jadę na basen. Nie myśl że ja nie mam obowiązków, do tego budowa, planujemy z żoną i bejbe przeprowadzić się do siebie na przyszłą zime. Stary uwierz że jak bym chciał narzekać to nie miał bym czasu na nic. Ja na urlopie tyrając u siebie cały dzień na budowie i tak mimo że byłem wyjebny trening odbyłem. Nie ma co narzekać tylko do roboty :)

Nie zgodzę się z tobą.

Jakby brakowało mi motywacji to już dawno bym się w to nie bawił i zajadal na wieczór słone orzeszki zapijajac kolejnym browarem ;-)

Po prostu nie mam z kim zostawić dzieciaki zeby pojechac na basen,dziadki z jednej jak i drugiej strony pracują a ja ich mam na stanie po pierwszej zmianie i przed drugą :-)

A jak przyjdzie weekend, co drugi żeby było śmieszniej

to chciałbym zobaczyć jak moja zona wygląda i spędzić trochę czasu razem;-)

O spaniu to już nie mowie,

nie pamiętam już kiedy spałem więcej jak 6h,w jednym kawalku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne są sytuacje, owszem, ale w większości przypadków z jakimi się spotkałem to samemu szukanie sobie wymówek, oczywiście nie mówię że tak też jest akurat u Ciebie.

jiqy6ik6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje panowie jakąś dobrą odzyweczke przedtreningowa. Chcę być dobrze pobudzony i skupiony. Co polecicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio testuje stimul 8 firmy finaflex

Jest moc i u mnie skupienie tez. Bo inni narzekają ze ich nosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek musisz sam popróbować, bo każdy ma inna tolerancję!

Poza tym im dłużej bierzesz tym bardziej się uodparniasz.

Z mojej strony przestrzegam przed wszystkimi przedtreningówkami z norefedryną lub pochodnymi :/

Geranium też bym odradził ale z tego co wiem to na rynku już nie ma żadnej odżywki z tym składnikiem.

Po prostu uważaj na zdrowie. Mi za mocna przedtreningówka strasznie rozwaliła zołądek i jelita :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje panowie jakąś dobrą odzyweczke przedtreningowa. Chcę być dobrze pobudzony i skupiony. Co polecicie ?

musisz potestować..na mnie działa FA PumpCore.. po innych ból brzucha i wkurwienie, kolega np. dostał b.dobrą przedtreningówkę po której niestety miał rozwolnienie. Lepiej kupić parę próbek i przetestować.

Na skupienie to ja sobie słucham na słuchaweczkach tego - https://www.youtube.com/user/TheMiro0r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...