Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Nom rozumiem Cię . Ja dziś 3 piwa plus 2x07 cytrynowki na dwóch ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zwykła lubelska 30 procent ;) nie pije mocniejszych jak na masie jestem [emoji12] [emoji12] [emoji1] [emoji1]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to najlepsza to samoroba na spirycie :D Mamuska kolegi ogarniala mega za***ista :D Ale to kiedys , teraz nic wiecej niz piwo nie wpada :) A i to od swieta :) A czeka na mnie piwko z Łeby i z nowootwartego browaru w Tenczynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem się szczęśliwym posiadaczem pulsometru.
Dziś robiłem pierwszy trening z tym urządzeniem i wyszło mi, że podczas treningu siłowego zbijam 800 kcal.. na 30 minut cardio na bieżni ( max pochył szybszym tempem ) spalam kolejne 400 kcal.

makro mam takie, tłuszcz niby schodzi, ale dalej wypierdyla mi bęben :facepalm: Alko odstawione zupełnie. Czysta micha z weekendowym szaleństwem typu frytki czy jakiś słodycz. Nie wiem OCB

Aby schudnąć o 1 kg tygodniowo potrzebujesz dziennie 2576.15 kcal rozłożone na:

kcal gramy Węglowodany (55%) 1416.88 354.22 Białka (15%) 386.42 96.61 Tłuszcze (30%) 772.85 85.86

Więcej informacji znajdziesz na: http://calcoolator.pl/dzienny_kalkulator_kalorii.html © calcoolator.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba doznałem kontuzji ciśnienia nadgarstka czy jak to się tam zwało :/. Mam nadzieje że przejdzie . Chude te gnaty mam a zacząłem przy 75 kg wagi machać 100 ostatnia serię 5 powtórzeń . Bez sensu . Stary a głupi człowiek ehhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na 30 minut cardio na bieżni ( max pochył szybszym tempem )

trzymasz sie "poręczy" czy idziesz tak jakbyś szedł pod górke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem się szczęśliwym posiadaczem pulsometru.

Dziś robiłem pierwszy trening z tym urządzeniem i wyszło mi, że podczas treningu siłowego zbijam 800 kcal.. na 30 minut cardio na bieżni ( max pochył szybszym tempem ) spalam kolejne 400 kcal.

makro mam takie, tłuszcz niby schodzi, ale dalej wypierdyla mi bęben :facepalm: Alko odstawione zupełnie. Czysta micha z weekendowym szaleństwem typu frytki czy jakiś słodycz. Nie wiem OCB

Aby schudnąć o 1 kg tygodniowo potrzebujesz dziennie 2576.15 kcal rozłożone na:

kcal gramy Węglowodany (55%) 1416.88 354.22 Białka (15%) 386.42 96.61 Tłuszcze (30%) 772.85 85.86

Więcej informacji znajdziesz na: http://calcoolator.pl/dzienny_kalkulator_kalorii.html © calcoolator.pl

Reggi - to już starość się nazywa, jak bębna nie możesz zgubić :grin: A tak poważnie, to zjedź pod limit, na niedobór kaloryczny. Obetnij węgle, i tłuszcz, rób cardio jakieś 45min po każdym treningu - dopiero po około 30min organizm zaczyna się wkręcać na prawidłowe obroty i spalanie.

Może to też kwestia wykonywania ćwiczeń - d*pę i brzuch spinasz przy treningu, czy nie? Jak luzujesz brzuch, to zawsze będzie Ci go wywalać, jak spinasz, to znaaaacznie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na 30 minut cardio na bieżni ( max pochył szybszym tempem )

trzymasz sie "poręczy" czy idziesz tak jakbyś szedł pod górke ?

Do szybkości "5" idę jak pod górkę, później robię 7-7,5 i opieram przedramiona w górę na te tablice z wskaźnikami co jest przede mną .


Reggi - to już starość się nazywa, jak bębna nie możesz zgubić A tak poważnie, to zjedź pod limit, na niedobór kaloryczny. Obetnij węgle, i tłuszcz, rób cardio jakieś 45min po każdym treningu - dopiero po około 30min organizm zaczyna się wkręcać na prawidłowe obroty i spalanie.
Może to też kwestia wykonywania ćwiczeń - d*pę i brzuch spinasz przy treningu, czy nie? Jak luzujesz brzuch, to zawsze będzie Ci go wywalać, jak spinasz, to znaaaacznie mniej.


Dzie starość ja mam 28 lat :P No nie chciałbym popalić mięsa przez zbyt intensywne cardio. Wszystko mam obcięte tak jak widać z wyliczeń. Spinam, jak robię martwy ciąg to do 110 kg lece bez pasa żeby wzmacniać gorset mięśniowy, a później już zapinam pas. To samo jak robię żołnierki stojąc. Jak dzióbię się palcem w brzuch to fat jest, ale wywala mi brzuch bo jest twardy jakbym zjadł piłkę albo balon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakies doswiadczenia z Muscle Test od Burneika Sports?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 30 minut cardio na bieżni ( max pochył szybszym tempem )

trzymasz sie "poręczy" czy idziesz tak jakbyś szedł pod górke ?

Do szybkości "5" idę jak pod górkę, później robię 7-7,5 i opieram przedramiona w górę na te tablice z wskaźnikami co jest przede mną .

Reggi - to już starość się nazywa, jak bębna nie możesz zgubić A tak poważnie, to zjedź pod limit, na niedobór kaloryczny. Obetnij węgle, i tłuszcz, rób cardio jakieś 45min po każdym treningu - dopiero po około 30min organizm zaczyna się wkręcać na prawidłowe obroty i spalanie.

Może to też kwestia wykonywania ćwiczeń - d*pę i brzuch spinasz przy treningu, czy nie? Jak luzujesz brzuch, to zawsze będzie Ci go wywalać, jak spinasz, to znaaaacznie mniej.

Dzie starość ja mam 28 lat :P No nie chciałbym popalić mięsa przez zbyt intensywne cardio. Wszystko mam obcięte tak jak widać z wyliczeń. Spinam, jak robię martwy ciąg to do 110 kg lece bez pasa żeby wzmacniać gorset mięśniowy, a później już zapinam pas. To samo jak robię żołnierki stojąc. Jak dzióbię się palcem w brzuch to fat jest, ale wywala mi brzuch bo jest twardy jakbym zjadł piłkę albo balon.

Reggi z jakich produktów dostarczasz węgle ?? jak z jedzeniem warzyw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 30 minut cardio na bieżni ( max pochył szybszym tempem )

trzymasz sie "poręczy" czy idziesz tak jakbyś szedł pod górke ?

Do szybkości "5" idę jak pod górkę, później robię 7-7,5 i opieram przedramiona w górę na te tablice z wskaźnikami co jest przede mną .

Reggi - to już starość się nazywa, jak bębna nie możesz zgubić A tak poważnie, to zjedź pod limit, na niedobór kaloryczny. Obetnij węgle, i tłuszcz, rób cardio jakieś 45min po każdym treningu - dopiero po około 30min organizm zaczyna się wkręcać na prawidłowe obroty i spalanie.

Może to też kwestia wykonywania ćwiczeń - d*pę i brzuch spinasz przy treningu, czy nie? Jak luzujesz brzuch, to zawsze będzie Ci go wywalać, jak spinasz, to znaaaacznie mniej.

Dzie starość ja mam 28 lat [emoji14] No nie chciałbym popalić mięsa przez zbyt intensywne cardio. Wszystko mam obcięte tak jak widać z wyliczeń. Spinam, jak robię martwy ciąg to do 110 kg lece bez pasa żeby wzmacniać gorset mięśniowy, a później już zapinam pas. To samo jak robię żołnierki stojąc. Jak dzióbię się palcem w brzuch to fat jest, ale wywala mi brzuch bo jest twardy jakbym zjadł piłkę albo balon.

To już dziadek można by rzec :)

Dobrze, że Kolega ruszył kwestię warzyw - może być, że to po nich Cię dmie?

Ja mam czasem tak, że się np. po brokułach poznać nie mogę, tak mnie wysadzi.

Ja bym stawiał na dietę, albo jednak niewłaściwie wykonywane ćwiczenia (źle spinane mięśnie brzucha, lub podobne)

Edytowane przez KOval81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brokuły odstawiłem bo po nich miałem gazy masakryczne i mnie wywalało. Dlatego jak jem to sałatę lodową z pomidorami, ogórki, albo jakieś mieszanki chińskie bez przypraw. Myślałem, że przez mleko i zamieniłem mleko 0,5 % na wodę i bez zmian. Trzeba pójść chyba na gastroskopie i zobaczyć czy wszystko tam gra.

Z nadgarstkami to polecam opaski ściskane na rzep, ja odkąd używam to nie wiem co to ból nadgarstków i chwyt lepszy, pewniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że mnie nadgarstki nie bolą tylko dloń drętwieje i wiem że od nadgarstka . Ale dziś przy plecach i nie ricku nic nie dretwietwialo :) . Może same plecy będę robił i nogi :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że mnie nadgarstki nie bolą tylko dloń drętwieje i wiem że od nadgarstka . Ale dziś przy plecach i nie ricku nic nie dretwietwialo :) . Może same plecy będę robił i nogi :D :D :D

Jak Ci dłonie drętwieja to może masz zespół cieśni nadgarstka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tak napisałem kilka postów wcześniej ;). Tylko ja nie pracuje na kompie ani nic z tych rzeczy . Może sobie nerw podrażniłem i przejdzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tak napisałem kilka postów wcześniej ;). Tylko ja nie pracuje na kompie ani nic z tych rzeczy . Może sobie nerw podrażniłem i przejdzie .

Nie koniecznie musisz pracować na kompie. U niektórych jest to po prostu uwarunkowane anatomicznie.

Idź do lekarze niech postawi diagnoze. Czym wcześniej tym większe szanse, że zakladanie opaski z szyną na noc załatwi sprawę. W najgorszym wypadku operacja dłoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh łokcie zaczęły przechodzić to teraz ten nadgarstek . Do d*py mam te gnaty chudziutkie ;). Co bierzecie na gnaty , stawy ? Anatomicznie raczej nie bo by wyszło wcześniej jak targałem więcej zelastwa ;).

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piję collagen renover i żrę galaretki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...