Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ciekawa opcja :D


jakie polecicie białeczko cena=ilośc=jakośc?? :)

jadłem why 100 treca i niby dobre ale efektu jakiegos nie zauwazylem 1kg moze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

173 wzrostu, 72.5/73.5 KG z siłownią styczność 4 lata a suple to tak dopiero zaczynam :)
w obecnej chwili rozerwany mięsień ścięgnowy nad grzebieniowy i 3 tyg przerwy...
myślę juz o powrocie i poprawieniu formy bo brakuje mi pompy :)
przydałoby sie rosnąc choć troszkę fatu w pasie jest, ale zarysy są fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialko i gainery to tylko uzupelniacze dietki :) musisz wyliczyc czego CI bardziej brakuje ;P

jesli bialko to ostrowia najtaniej wychodzi, jesli nie to bialeczka drozsze :P okolo 150zl za puche 2.2kg ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dietka jest taka:
3-4 posiłki kasza jaglana/ryż 80-100 gram + pierś grillowana w godzinach 6.40h- 11h- 16h- a czasem o 14h zamiast owoców też posiłek
później obiad ok 18h zazwyczaj makaron z piersią bo to tez po treningu posiłek,
o godzinach 9 i 14 jem owoce jak: banany, brzoskwinie, jabłka, gruszki
czasem też wpadają fistaszki i wafle ryżowe
9h i 14h to przerwy takie ciche wiec muszę zjeść szybko i kryjomu bo wciąż pracuje :P
na noc brałem białko i czasem serek wiejski ale podobna nawadnia skórę gdzie ja rzeźby jakos za dobrej nie mam to teraz unikam :)
Białko bym przyjmował o 14h i na noc pewnie
co sądzicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tak brzydko napisze, troche z d*py takie pisanie 3-4 posilki. Trzeba wiedziec DOKLADNIE ile sie spozywa bialka, weglowodanow i tluszczy.

Wtedy mozna myslec co dalej.

Z takiej rozpiski uj wynika tak naprawde. Niby wszystko fajnie ale jedzac zdrowo tez mozna przybrac w tluszcz jak bedzie nadywzka.

Pierwsze co policz sobie dokladnie ile dziennie masz kcal i/lub bialka, wegli oraz tluszczy.

Jesli nie znasz swojego ciala to znajdz na necie wzory z ktorych mozna obliczyc dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.

Pozniej w zaleznosci odejmujesz albo dodajesz kcal.

Z tym serkiem tez przesada :) Z tego co piszesz nie jestes pro kulturysta wiec nie ma co popadac w paranoje, ze cie woda zaleje xD

Jak nie mialem dopietej diety to tez bralem odzywki bialkowe i dziwilem sie ze nie moge zrzuc brzucha. Od czasu kiedy licze kcal i makra to widze jak duuuuzo jadlem. Teraz odzywka bialkowa 900g starcza mi minimalnie na miesiac

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bialko nie zalewa :D gainery tak :P

ja teraz bede mial, bialko, bulka i gainera :D ciekawe co wyjdzie z tego miksa :D plus szama oczywiscie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez tydzień 5 i to bez siłki :). Ale........tylko dlatego że tydzień nie jadłem praktycznie taki ból miałem przełyku. Po badaniach okazało się że miałem 3 nadrzerki w dolnej części przełyku. Przestrzegam przed piciem piwa z gwinta, mi trafiło się szkło :/. Jutro pierwszy dzień siłki po tygodniu przerwy :) naładowany jestem jak królik energizera :D.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez tydzień 5 i to bez siłki :). Ale........tylko dlatego że tydzień nie jadłem praktycznie taki ból miałem przełyku. Po badaniach okazało się że miałem 3 nadrzerki w dolnej części przełyku. Przestrzegam przed piciem piwa z gwinta, mi trafiło się szkło :/. Jutro pierwszy dzień siłki po tygodniu przerwy :) naładowany jestem jak królik energizera :D.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

bedzie pumpa :D i oby zakwasow nie bylo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo Tyskie smak jak wszystkie. Twarde dno w środku szkło ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam CEE-Creatine Ethyl Ester 500g Revange, oczywiście opakowanie nie otwierane, sprzedaje ponieważ dla mnie ma obrzydliwy smak. Cena 40zł+kw. Jak ktoś chętny pisać pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy to bialeczko bedzie ok ? http://allegro.pl/ostrovit-wpc80-eu-1-8kg-bialko-ostrowia-shaker-i5170343301.html

i jesli ktos mial to jak wypada smak czekoladowy ?

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekolada gicior i truskawka, wanilia się pieni okropnie. A link nie działa :).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym rozrabiales ? woda czy mleko ? :) Bo zastanawiam sie nad kupnem i najbardziej wlasnie bym chcial czekoladke, wiec jak piszesz ze jest git to bym wzial :) A smak podobny do czego ? Bo wiem ze slodkie nie bedzie jak jakis shake z mcd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to było słodkie troszkę napewno nie jak z maka ale ogólnie dobre akurat miałem czekoladę w gratisach ale napewno ją kupie :) z wodą.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...