Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

po świąteczny brzuszek :decayed:

Person_brzuch.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak tam stoicie z wagą? u mnie 97 jest ale naczłapałem się wody znowu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 88 przy 190cm wzrostu, ale ja to nie cwicze bo len jestem :( A musze bo juz brzuszek sie robi :|

Jakie cwiczenia robic na spalanie tluszczu z brzucha? Myslalem, zeby najpierw biegac, zeby to wypocic bo raczej brzuszki nic nie pomoga?

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwiczenia w kuchni - dieta oraz wysiłek fizyczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam stoicie z wagą? u mnie 97 jest ale naczłapałem się wody znowu :(

Szybko nabiłeś :grin:

Mam 104,rozłożyła mnie wczoraj angina,a do tej pory szło zgodnie z planem.

Zaopatrzyłem się w 10kg pierwszej jakości wołowiny.Tydzień,to 3 dni kury,3 steki i jeden rybka,zero koksu nawet odżywek(na razie) :grin:

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kooga nie ma czegos takiego jak ćwiczenia na spalanie tluszczu. Przestancie czytac Mens Healtha :D

Schudnac mozna jedynie przez ujemny bilans kaloryczny, a to sie robi w glownej mierze w kuchni

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kooga nie ma czegos takiego jak ćwiczenia na spalanie tluszczu. Przestancie czytac Mens Healtha :D

Schudnac mozna jedynie przez ujemny bilans kaloryczny, a to sie robi w glownej mierze w kuchni

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Nawet nie wiedzialem, ze jest cos takiego jak Mens Health :grin:

Tak myslalem, trzeba zaczac mniej zrec i pobiegac :D

Czlowiek cale zycie byl chudy a teraz jak juz sie tyje to nie wiadomo jak sie za to zabrac :grin:

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej to nie musisz żreć ale zwracać uwagę na to co jesz :wink:
Zainwestuj w dobry plan dietetyczny oparty na tłuszczach i zrzucaj smalec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej to nie musisz żreć ale zwracać uwagę na to co jesz :wink:

Zainwestuj w dobry plan dietetyczny oparty na tłuszczach i zrzucaj smalec :)

:thumbup1: Musze znalezc kogos kto mi taki plan zorganizuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@reggi

Pamietaj, ze jak nadwyzke zrobi na samym kurczaku i smalcu to tez brzucha nie zrzuci.

Niestety jesli nie ma sie predyspozycji genetycznych bez liczenia kalorii i dbania o prawidlowe makro sie nie obejdzie.

Oczywiscie w wiekszosci wypadkow wystarczy slodkie napoje zamienic na wode, wyrzucic junk food oraz slodycze. Tylko z drugiej strony, jesli te zmiany obejma dodanie masakrycznych ilosci np masla orzechowego to wyjdzie na to samo. Z ta roznica, ze bedzie tyl bardziej zdrowo[emoji14]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byleby było zdrowe to masło, bo np. u mnie w marketach itp. nie natknąłem się na zdrowe masło orzechowe :facepalm: 60% orzechów reszta tłuszcz palmowy wypełniacze. Zamiast płacić na necie po 20zet za zdrowe, teraz orzechy blenduje i mam 100% masła orzechowego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jest tak,że jak ma się dobrą genetykę do palenia tłuszczu,to ciężko buduje się masę i odwrotnie.

Pot, łzy i dieta niema innej drogi.

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od poniedziałku wspomagam się spalaczem tłuszczu... Powiem wam że od łykania 18 piguł dziennie odechciało mi się jeść jak wcześniej, nie mam aż tekiego apetytu i mniej mieszcze ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki spalacz ?
Ja trochę z wagą poleciałem w dół , ale od kwietnia i tak miała być redukcja fatu...teraz tydzień przerwy od siłki i zobaczymy co będzie dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tydzień zrzuciłem 4 kg, zacząłem mniej jeść po prostu :)

Co dziwne już zaczynam się najadać małymi porcjami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@reggi

Pamietaj, ze jak nadwyzke zrobi na samym kurczaku i smalcu to tez brzucha nie zrzuci.

Niestety jesli nie ma sie predyspozycji genetycznych bez liczenia kalorii i dbania o prawidlowe makro sie nie obejdzie.

Oczywiscie w wiekszosci wypadkow wystarczy slodkie napoje zamienic na wode, wyrzucic junk food oraz slodycze. Tylko z drugiej strony, jesli te zmiany obejma dodanie masakrycznych ilosci np masla orzechowego to wyjdzie na to samo. Z ta roznica, ze bedzie tyl bardziej zdrowo[emoji14]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Nie no musi zrobić deficyt ( ja bym dał na diecie tłuszczowej z wiadomych powodów ) i kręcić cardio, albo intensywny trening siłowy + kompleksy sztangowe...no ale to dla początkującego średnio wykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jaki spalacz ?

Animal Cuts ... Zobaczymy jaki efekt będzie na mnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@steav oczywiście chodzilo mi o jakies maslo z migdalow lub nerkowcow 100% ;) inne nie wchodza w gre, maslo z orzechow ziemnych nie jest samo w sobie najzdrowszym maslem :)

@reggi kompleksy sztangowe dla poczatkujacego to jest rownoznaczne z zawalem i natychmiastowym zejsciem :) ja raz to robilem i wiecej nie zrobie, bodajze z 50 kg sztanga + przerzucanie opony + pompki ' brzuch

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo, że dla początkujących to mało wskazane bo nawet technika kuleje więc jak złączyć 5 ćwiczeń w jeden kompleks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...