Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki mam taka ławkę do ćwiczeń do sprzedania ,moze sie komus przyda. Jak co to pisac dogadamy sie 775b1e446dff40d9c85dcdf0cab99d68.jpg064023714bb8a7f64100e4824f6fc08d.jpg96bd080fc47b2f8c22bec474449f1154.jpg

tąpniete z LG g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cutting Edge biorę 1 dziennie , a od lipca wchodzę na 1 rano i 1 przed treningiem.
Piję po 4,5L wody dziennie i cały czas widzę progres.
Raczej nie ma mowy o efekcie placebo, bo robię pomiary pasa i kaliperem.
Kumpela co bierze Clenburexin , po spróbowaniu CE , mówiła że większej różnicy na treningu nie widziała , jedyne co to że dużo bardziej chciało jej się pić.
Clenbirexin to bardziej fat burning a CE diuretyk ale bez stymulantów i to było w moim przypadku najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie partie mieśni najlepiej ze sobą połączyć w treningach 4 dni w tygodniu? Mase juz mam pora troche sie za siebie zabrac [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening to tylko bodziec. Nie ma czegos takiego jak "najlepiej".

Jednemu bedzie sluzylo robienie lap razem, inny dobrze zareaguje jak polczy z wiekszymi partiami, inny odczuje dopiero jak dowali je mocno na osobnych treningach.

Trzeba dojsc do tego optymalnego stanu metoda prob i bledow. A na necie masz sporo treningow kluturystow, crossfiterow, itp wiec nie powinno byc problemu ze znalezieniem miliona roznych ukladow :D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekolade mam teraz ..słodkie że nie da się wypić z mlekiem. Z wodą rozrabiam.

Co do diety..lecę cały czas na tłuszczówce i jest dobrze..waga 99 kg zaczynam powoli redukcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocie kogoś z dobra yoha?

Sprawdzonego!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po mono można stosować jabłczan bądź krealkalyn bez robienia przerwy? Gdzieś czytałem że tak, testował ktoś?

Krealkalyn wpadł mi w gratisie akurat za kody od Olimpu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz i się nie zastanawiaj ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio???

Laczyc mono i jablczan???

Jestes hardcorem ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łączyć ?

Jak mono juz skończył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur#a jaja sobie robie!

Przeciez to kreatyna a nie tren i bold xD

Dajcie na luz. Nawet jak bedzie bral mono, jablczan i inne gowna razem to nic sie nie stanie.

Juz dawno udowodnili, ze nie ma znaczenia rodzaj krety i to nabijanie ludzi w butelke ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczulem ironię ale myślę napisze co myślę :-)

Jak widać niektórzy nadal wachaja się przed "cyklami" na kreatynie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha true story.

I te opowiesci w szatni o wspomnianych przez Ciebie CYKLACH kreatynowych :facepalm:

Oczywiscie nie ujmuje dzialania kreatyny, bo obok betaalniny jest to jeden z lepszych suplementow na sile.

Jednakze teorie spiskowe i laczeniu kreatyny, albo kiedy najlepiej brac a kiedy nie wolno, bo glowa odpadnie sa tak MOCNO przesadzone, ze az smieszne. Przynajmniej jak dla mnie :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha true story.

I te opowiesci w szatni o wspomnianych przez Ciebie CYKLACH kreatynowych :facepalm:

Oczywiscie nie ujmuje dzialania kreatyny, bo obok betaalniny jest to jeden z lepszych suplementow na sile.

Jednakze teorie spiskowe i laczeniu kreatyny, albo kiedy najlepiej brac a kiedy nie wolno, bo glowa odpadnie sa tak MOCNO przesadzone, ze az smieszne. Przynajmniej jak dla mnie :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Polecał bym czytać ze zrozumieniem :)

Jak wiadomo organizm ludzki dość szybko przyzwyczaja się do przyjmowanych specyfików, w tym przypadku padło akurat na kreatynę. Po okresie stosowania np. mono zaleca się przerwę gdyż z czasem jej "siła działania " na organizm ludzki maleje właśnie ze względu na owe przyzwyczajenie.

Pytanie brzmi czy zamiast robić przerwy można zastosować jej inną formę (jabłczan bądź krealkalyn) czy jednak lepiej odczekać.

Nie pytam dlatego że obawiam się że mi "coś odpadnie " jak kolega wyżej sugeruję, tylko dlatego żeby nie patrzeć jak kreatyna przechodzi tę krętą drogę z puszki, przez usta, żołądek itd kończąc spłukana z siłą wodospadu i nie pozostawiając żadnego efektu :)

Pozdrawiam dowcipnisie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja odpadam, bo widze ze tu amatorka pelna geba ;) Bez urazy joziek ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@joziek: Naprawde bez obrazy ale bierzesz najtansze suple a pie#dolisz sie z tym jakbys robil cykl na mega twardych srodkach. Wybacz moja ironie ale to TYLKO kreatyna i nawet jak bedziesz ja bral caly rok bez przerw po 10g dziennie to nic to nie zmieni. A tym bardziej pytanie czy po mono mozesz brac jablczan.

99% supli to nabijanie ludzi w butelke. Kulturysci to "biora" bo dostaja za to hajs lub wsparcie.

Jednak pamietaj, ze forme robi sie przede wszystkim w kuchni, nastepnie trening a na 3cim miejscu sterydy ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj :) sterydy zawsze na pierwszym miejscu ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...