Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak jak już coś biorę to chce to w pełni wykorzystać.

Pytanie było dość konkretne, więc jeśli nie masz na nie konkretnej odpowiedzi to po co drążysz temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak nie mam konkretnej odpowiedzi? Czlowieku to jest tylko kreatyna do k**wy nedzy.

Niewazne jak bedziesz bral bedzie dzialala tak samo.

Nie ma j**anej roznicy miedzy mono, jablczanem, krealkalynem i innymi c**jostwami. To tylko suplement a nie tabletka X po ktorej wy***ie cie z butow ;)

Zainteresuj sie glebiej tym co robisz a nie pytasz na forum MOTORYZACYJNYM nt brania kreatyny ;)

@bongod: Sterydy sterydami ale pamietaj, ze bijac nawet niewyobrazalne ilosci soku bez diety i cwiczen c**ja bedziesz mial :/

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam Ojtam :) nie biorę bo się boję zbyt dużych przyrostów ;) i po takich ilościach to nie wiem czy będę go miał ;)

I wuj :/ nie najdłem się :(a4ac209c879df07651298f7fac5cdac4.jpg macie jakieś zapychacze?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mam konkretnej odpowiedzi? Czlowieku to jest tylko kreatyna do k**wy nedzy.

Niewazne jak bedziesz bral bedzie dzialala tak samo.

Nie ma j**anej roznicy miedzy mono, jablczanem, krealkalynem i innymi c**jostwami. To tylko suplement a nie tabletka X po ktorej wy***ie cie z butow ;)

Zainteresuj sie glebiej tym co robisz a nie pytasz na forum MOTORYZACYJNYM nt brania kreatyny ;)

@bongod: Sterydy sterydami ale pamietaj, ze bijac nawet niewyobrazalne ilosci soku bez diety i cwiczen c**ja bedziesz mial :/

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Po pierwsze, pytam na forum motoryzacyjnym, jednak jeśli kolega nie zauważył w dziale SIŁOWNIA.

Po drugie pytam dość kulturalnie co chyba "koledze" jest również obce sądząc po poprzedniej wypowiedzi. To nie prywatny folwark.

Po trzecie niewiedzę wmawia mi osoba która kilka stron wcześniej piszę że uginanie przedramion nachwytem to nie ćwiczenie na biceps (uśmiałem się).

Z racji że sprowokować się nie dam i nie zniżę się do słownych docinek w tym temacie już nic nie napisze.

Pozdrawiam kolegę :)

Bongod ja jak czuję się głodny to czasem kilka orzeszków ziemnych wciągnę, obieram powolutku i się delektuję i faktycznie coś w tym jest ze im wolniej jem tym bardziej się najem :)

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zacząć jeść fistaszków bo ile jest tyle wciągnę :) ale udowodnione jest że wolniejsze jedzenie powoduje nasycenie mniejszą ilością :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zacząć jeść fistaszków bo ile jest tyle wciągnę :) ale udowodnione jest że wolniejsze jedzenie powoduje nasycenie mniejszą ilością :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Dlatego kupuje w łupinkach żeby nie jeść garściami, ale to faktycznie może uzależnić jak słonecznik :) Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fistaszki to te w łupinkach :) czasem niewysypiam się przez nie a regeneracja ważna więc lepiej żeby ich w domu nie było :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak miałem takie napady głodu to jadłem jogurt naturalny i do niego sypałem otręby pszenne.

Oglądałem gdzieś test i podobno mają więcej błonnika niż owsiane i inne. Naprawdę sycące były jak dla mnie. Czasem pozwoliłem sobie na odrobinę miodu do tego w ramach rozpusty [emoji14]

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem miód z białym serem wcinam :) takie coś ala kanapka :) ziomek ma pasieke ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chociaż wiesz że to miód :)

Ja kupuję od dziadka na rynku, ale liczę się z tym że dziadek może być tylko sprzedawcą bo wzbudza zaufanie :)

W sumie do tego też mógłbyś tę otręby w małej ilości dodać, ponoć właśnie błonnik powoduje uczucie sytości :) Kupowałem kiedyś błonnik w formie takich małych chrupek słonawych w Lidlu, ale też przestać nie mogłem [emoji14]

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj dokladnie o tym cwiczeniu a nie pieprzysz glupoty ;) To po pierwsze.

Po drugie orzeszki ziemne to nie orzeszki ;) Tak gwoli scislosci.

Po trzecie jak jesz nabial w postaci jogurtow to ja juz nie mam wiecej pytan.

Pozostan przy kreatynie, bo nic wiecej lepiej zebys nie bral xDDDDD

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp

M.in. - miesnie ramienno-promieniowe, dwuglowe oraz przedramion.

Dobrze wykonane ćwiczenie jest robione, zeby aktywowac przedramiona ;)

Na same bicepsy masz milion innych.

Ale co ty mozesz wiedziec wpieprzajac jogurt z otrebami ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj dokładnie co pisałeś wcześniej :)

"Panowie tylko że uginanie ramion że sztangą nachwytem nie powinno wchodzić na bicki tylko na przedramie i ten mięsień co jest tuż przy łokciu. Jeśli czujecie bicka robicie to ćwiczenie źle technicznie. "

https://youtu.be/oVE4oL0CQLo

Więc zrób to ćwiczenie tak żeby bicka nie poczuć "trenerze".

Jogurt z otrębami jadłem aby zaspokoić napady głodu w początkowej fazie diety, więc

czytać też nie potrafisz. Skończ już się ośmieszać i idź robić przysiady na klatkę bo dla mnie nie jesteś żadnym autorytetem.

END

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku to ty sie pytasz jak jesc kreatyne, a jestes duzo starszy ;)

Ja potrafie izolowac miesnie podczas cwiczen, czego ty chyba jeszcze nie doswiadczyles ;)

I skoro masz napady glodu w poczatkowej fazie diety to jestes piz*a i nie potrafisz dobrze jej ulozyc ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku to ty sie pytasz jak jesc kreatyne, a jestes duzo starszy ;)

Ja potrafie izolowac miesnie podczas cwiczen, czego ty chyba jeszcze nie doswiadczyles ;)

I skoro masz napady glodu w poczatkowej fazie diety to jestes piz*a i nie potrafisz dobrze jej ulozyc ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Moje zdanie o Tobie zachowam dla siebie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzieci.

dajcie foty zobaczymy kto jest bardziej "doświadczony"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzieci.

dajcie foty zobaczymy kto jest bardziej "doświadczony"

Ej to nie Tap Madl :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69b3e7c01d8df81af46d9bf892131890.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Waga w granicach 84-85

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tzieland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre udo mordo ! :hi:

W odpowiedzi - kreatynę można jeść łopatą, a i tak nic Ci to nie da prócz paru złotych mniej w portfelu. Jak większość suplementów które działają jedynie na wyobraźnię. Żeby było śmieszniej to teraz nawet na białko trzeba uważać bo tną tak w ptaka, że głowa boli.

Zamiast wywalać hajs na specyfiki lepiej zrobić badania kompleksowe i wejść na dobrą dietę. Moja suplementacja polega w większości na kwasach omega, vitaminach i jeden probiotyk wspomagający jelita. Betaalanina przedtreningowo i spalacz tłuszczu OxyElite Pro. Białko po treningu i odejmuje to od posiłku potreningowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już patrzę na ten spalacz :)

A jak już zacząłeś z tym białkiem to poleć coś dobrego :)

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...