Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

No ,tzieland muszę powiedzieć ze jak sobie przypominam z rok może więcej temu jak wrzuciłes fotke to " bęben wisiał " a teraz ... podciołes trochę ,a nogi juz na fajnym kablu

Pogratulować wytrwałości!

Pytanko ...Usher NEX tu jeszcze zaglada?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już patrzę na ten spalacz :)

A jak już zacząłeś z tym białkiem to poleć coś dobrego :)

Nie jest tani, ale działa..tylko jak jest napisane JEDNA TABLETKA to znaczy, ze jedna. Chyba, że chcesz podzielić los zagotowanych na śmierć ludzi z US którzy twierdzili, że jak weźmie dwie to dwa razy szybciej spali.

Białko polecam - kurę, jajka.. a już najbardziej polecam rozpisać dietę na pełne posiłki, a później szukać supli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że kura i jajka najlepsze jednak nie zawsze będąc w pracy mogę sobie pozwolić na posiłek o danej porze, wtedy chociaż białkiem się ratuje do czasu jedzenia, chociaż wiem że ono posiłku nie zastąpi.

Pracuje na zmiany po 12 h i mój sen to również porażka, czasem nie wiem jaki dzień jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rrrudy25: to fakt beben byl, teraz nie ma idealnej kratki bez napinania ale jest plasko :) nogi u mnie najszybciej sie wycinaja, a brzuch na samym koncu

Z ciekawostki dodam, ze teraz mala redukcje robilem na diecie wysokotluszczowej, z weglami obcietymi do 100-120g dziennie. Codziennie byla karkowka smazona, jaja tylko cale, tlusta wolowina smazona, mascarpone itp. I czulem sie rewelacyjnie. Zero zjazdow zwiazanych z brakiem energii.

Teraz wyjechalem znowu do pracy i niestety jedzenie jest takie jak nam zrobia, wiec nie moge wybierac i dodatkowo nie mam silowni, wiec jedyne co mi zostaje to FBW na TRX i gumach oporowych-porazka :/

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już ponad dwa miechy bez węgli tyle co z warzyw,no ale wakacje to i loda się wciągło z dzieciakami nie raz :decayed: piwa to juz nawet nie liczę i tak to wygląda

ale jak palcem zatkam d*pę i napne beben to cos sie tam klaruje powoli :kox:

przejebane z tą robotą masz :kwasny: ja jak jechałem na cro to na 9 dni 8kg cyca sobie wziąłem :kox: nie ma przerwy w misce na wakacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrrudy u mnie nie ma takiej opcji bo na dwa miechy nie wezme. Tyle co dwa opak masla orzechowego proteinowego, zeby bylo zamiast slodyczy i izolat, zeby raz dziennie doladowac bialko.

Ogolnie obecnie bede jechal tylko na interwalach i fbw, jesli sie w ogole uda. Bo praca zmianowa i malo snu w ciagu dnia

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzeba sobie jakoś radzic z ta miska bo jak wiadomo jest ona najwarzniejsza

Wziołem dodatkowo na testy w tym roku synefryne zdam relacje jak klepie

Edytowane przez rrrudy25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bralem synefryne z kofeina. Calkiem dobry set ale za krotko to bralem, zeby wypowiedziec sie z reka na sercu, ze to wlasnie dzialalo to a nie placebo

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek na tłuszczu najlepiej. Jak bede robił masę od jesieni to też zarzucam tłuszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogolnie mam duzo problemow trawiennych wiec tez za duzo i nie wszystkie tluszcze moge. Bo np karkowka czy tlusta wolowina spoko ale losos czy byle ktore maslo orzechowe juz odpada.

Poza tym chce sprobowac metforminy i troche wiecej wegli, zeby miec przyjemnosc z zycia [emoji14]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek polecam na FB stronkę - Zdrowe życie za pomocą chemii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggi juz dawno sledze ;) Po powrocie zarzucam metformine :D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też. Nawet jeden trick stosuję i jest serio git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już patrzę na ten spalacz :)

A jak już zacząłeś z tym białkiem to poleć coś dobrego :)

Nie jest tani, ale działa..tylko jak jest napisane JEDNA TABLETKA to znaczy, ze jedna. Chyba, że chcesz podzielić los zagotowanych na śmierć ludzi z US którzy twierdzili, że jak weźmie dwie to dwa razy szybciej spali.

Białko polecam - kurę, jajka.. a już najbardziej polecam rozpisać dietę na pełne posiłki, a później szukać supli ;)

Jak Ci zależy na przeszczepie wątroby to jak najbardziej polecam ten OxyElite Pro spalacz.

http://gutepillen-schlechtepillen.de/gepanschtes-dubioses-abnehmmittel-leber-kaputt/?doing_wp_cron=1469114626.4371569156646728515625

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Hawajach 27 osób z ciężkim uszkodzeniem wątroby biorących ten specyfik.Kilku z nich otrzymało już przeszczep wątroby inni czekają na dawce. Kilku samoczynnie wyzdrowiało po odstawieniu. Liczba przypadków w miedzyczasie wzrosła do 56 zachorowan. Amerykanski urząd kontroli FDA zmusił dystrybutora USP do zniesienia z rynku tego produktu.

Tyle w skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ;)

Wg mnie, po pierwsze wiekszosc spalaczy nie dziala bo jest na bazie smiesznych dawek lcarnityny, kofeiny, tauryny, wyciagu z pieprzu i jakiegos grejpfruta. Byc moze w 10-cio krotnie wyzszych dawkach by cos to dalo ale bez diety i tak by nie bylo cudow.

Po drugie, spalacze ktore dzialaja MUSZA byc na bazie jakiegos gowna jak DNP etc. No nie ma cudow. Na jakiej zasadzie mialoby to dzialac?

Po trzecie, wiecie co? I bez obrazy dla kolegi co polecal tu ten spalacz. Wydaje mi sie, ze sa one dla osob z za***iście slaba psycha i ktore nie potrafia ogarnac diety i sa tak leniwe, ze im sie nie chce.

To wszystko mozna zrobic sama dieta, nawet bez robienia kardio.

Dla przykladu. Ja sam na pierwszej redu przeprowadzonej rok temu zjechalem z ok 93 do ok 75 kg w jakies 4-5 miesiecy.

Ale miska byla dopieta na ostatni guzik. Treningi silowe 6-7 razy w tyg. Zero kardio. Trzeba po prostu tylko chciec ;) A nie liczyc na cud specyfiki.

Drugi przyklad. Moj znajomek tez chcial schudnac. Taki typowy tatus co siedzi w kapciach przed TV, a w weekendy plynie z tania whisky i cola xD

Zapisal sie na silke i tak sie napatrzyl na tych wyjebanych kolesi, ze po 3 tyg zamowil sobie clena xD HAHAHAHA

Odstawil po 3 dniach, bo cisnienie leb mu rozwalalo :D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim coś wrzucisz poczytaj o tym co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...